Kurski kpi z Hofmana. Wymyślił mu nową ksywkę

| Aktualizacja:

Adam Hofman za słowa, że PiS urządziło Platformie Obywatelskiej "tysiąc Wietnamów", stał się obiektem drwin ze strony polityków. Także ze strony byłych kolegów z PiS, jak europoseł Jacek Kurski.

wróć do artykułu
  • ~Tofik
    (2013-10-18 14:30)
    Adaś, poka siusiaka, no poka :)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 14:31)
    Hofman - doodbytnicza scierka i szczotka do zmywania PiSdowskich wymiocin i gnojówki.
    Byl bardzo przydatny jako pozyteczny idiota
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 14:33)
    Hofman , co z tym pozwem do sadu ???
    Posmiewisko z Hofmana.
    Bo o organie 2 cm wiekszym - czyniacym go królem- wszyscy wiedza.
    O organie 2 cm mniejszym - czyniacym go królewna .. wie juz bardzo waskie grono jego najblizszych.
    http://demotywatory.pl/4206960/PIS-i-Jego-wielkosc
  • ~oliwa
    (2013-10-18 14:38)
    KURSKI , KONIEC 'TRASY , WYSIADKA !!!
  • ~Gruby
    (2013-10-18 14:40)
    Hofman=Kurski! Intelektualne i moralne dno!
  • ~Tofik
    (2013-10-18 14:42)
    dajcie sobie spokój.
    przeciez nasz jedyny i ukochany(oby zyl wiecznie) prezes Kaczafi postanowil ze hofman straci jajca!
    To on winny tej klapy.
  • ~mada
    (2013-10-18 14:47)
    adas ty powinnes uczyc sie szkole specjalnej
  • ~kontestator
    (2013-10-18 14:49)
    Jacek Kuirski ma wreszcie ten komfort, że nie musi udawać kogoś kim kim nie jest. Dziś może wreszcie bez przeszkód dołączyć do sfory ujadającej na PiS. Kadencja w PE się kończy, czas pomyśleć o przyszłości, więc się stara jak może. Pewnie Michnik da mu w podzięce jakiś etacik w GW. Staraj się Jacuś, staraj, Adaś na pewno o tobie nie zapomni.
  • ~VG
    (2013-10-18 14:49)
    sMIEJECIE SIĘ Z aDASIA ALE NAWET NIESIOŁOWI ZAWSZE DOŁOŻY
  • ~moherowy ninja
    (2013-10-18 15:00)
    nie wywalajcie hofmana, to taki pożyteczny idiota, on wam wszystko wyśpiewa :)
    no chyba że to dywersant przysłany przez platformę! w sumie to nazwisko jakieś takie... i rysy też takie bardziej wietnamskie...
  • ~psychiatra
    (2013-10-18 15:01)
    psychologia to nauka która nie zna takiego skrzywienia jakie prezentuje HOFFMAN (nie polskie nazwisko) ale już psychiatria tak,ostatnio dowiedziono że od głupiego można się zarazić,takie przykłady można zauważyć wśród polityków,aby tego uniknąć trzeba przestać brać udział w wyborach,to jedyna sprawdzona terapia
  • ~007
    (2013-10-18 15:02)
    Kroplówka z UE się kończy, a tu pustka i nicość. Kurski był dobry ale poszedł na dobrowolną banicje. Może nie wszystko stracone i dla ciebie coś się znajdzie. .Ziobro to tylko pustka i już po wypowiedzeniu "ten pan już nigdy nikogo nie zabije" zakończył byt polityka.
  • ~do moherowy nijna
    (2013-10-18 15:02)
    POkaz swoja CHAMSKA MORDE!
  • ~Zasłona dymna POmatołów
    (2013-10-18 15:05)
    Zajmujcie się Hofmanem i9 innymi bzdetami, bylebyście dali PO wolną rękę - dług publiczny niech rośnie, autostrady gniją, bufetowa wywala dalej nasze podatki na nagrody...
  • ~dziadek
    (2013-10-18 15:06)
    Dwaj sobie "godni"
  • ~anbolux1
    (2013-10-18 15:07)
    Za co My płacimy tym pis-dzielcom. Macierewicz pańska choroba wkroczyła w ostatnie stadium rozwoju! To żenujące!
  • ~darius
    (2013-10-18 15:08)
    Mały ptaszek,buzia nalana cała polska kpi z hofmana
  • ~moherowy ninja
    (2013-10-18 15:09)
    wpadnij do Torunia to ci ją pokażę , serdecznie zapraszam kmiotku :)
  • ~kra
    (2013-10-18 15:12)
    Kurskiego juz tylko stac na wymyslanie ksywek, Zalosny facet.
  • ~anbolux1
    (2013-10-18 15:12)
    Macierewicz chce donieść na premiera- to kapuś!