Kurski kpi z Hofmana. Wymyślił mu nową ksywkę

| Aktualizacja:

Adam Hofman za słowa, że PiS urządziło Platformie Obywatelskiej "tysiąc Wietnamów", stał się obiektem drwin ze strony polityków. Także ze strony byłych kolegów z PiS, jak europoseł Jacek Kurski.

wróć do artykułu
  • ~Tofik
    (2013-10-18 14:30)
    Adaś, poka siusiaka, no poka :)
  • ~sw
    (2013-10-18 16:36)
    Kurski jesteś takim samym zadufanym w sobie bufonem niczym Hofman, z tym że Hofman okazał trochę lojalności wobec kolegów a ty okazałeś się zwykłym zerem no i niezadługo trzeba będzie pisać artykuliki do GW lub zacząć robić to co umiesz a nie umiesz nic z wyjątkiem poszczekiwania na rozkaz.
  • ~lancki
    (2013-10-18 18:04)
    Dwóch godnych siebie, wspanialych panów, prawdziwych Polaków i patriotów. Duma narodu, która rozpiera moje serce i natychmiast staje sie spokojny o wlasna przyszlosc. Jest fenomenalnie.
  • ~J-23
    (2013-10-18 17:47)
    widzisz Icuś ssory Jacuś jak cię gnido kochają przyjdzie i na ciebie czas zaraz po Michniku
  • ~ziobrozaprzańcy
    (2013-10-18 17:43)
    Im krótszy czas do ściągania eurokonfiturek, tym głośniej krzyczy ten pajacyk!
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-18 17:19)
    "Kurski kpi z Hofmana. Wymyślił mu nową ksywkę"
    O Matko, ja myślałem, że tenże Kurski CHCE cóś WYGRAĆ, aliścić się okazowuje, że żeby to ziścić, to on se tylko tak ZASTĘPCZO pierdzieli po stole palcyma, jak Chopin po haju, który mu zapodała ta ździra Georg Sand. On chyba tego nie kuma, że przecież to NIENORMALNE, żeby TYSIĘCE Pisiorów było tak ZAUROCZNYCH tym piewcą ichniej, trudnej do zrozumienia Jarkowyczowej ideologii ODWIECZNYCH STRACEŃCÓW. No więc Panie Kurski - dogadaj się Pan z Panem Hofmańszczakiem, ZDOBĘDŹTA - wycharkając wspólnie tego gnoma Jarkowycza - jakiejścić pierwszoplenienną władzę w naszej, ukochanej Ojczyźnie, zróbta to co trza, a Ludzieńki i Naród będą Was niesiły na rękach i zdmuchiwały Wama nawet żdziebełka spod stóp. Czego Wama - Pisiorom i inszym POSTISIOROM życząc, pozostawam z poważaniem.
    Hej !-
  • ~gren
    (2013-10-18 17:17)
    kurski TO DNO i PRYMITYW - takich coraz wiecej w PO-lsce!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 14:33)
    Hofman , co z tym pozwem do sadu ???
    Posmiewisko z Hofmana.
    Bo o organie 2 cm wiekszym - czyniacym go królem- wszyscy wiedza.
    O organie 2 cm mniejszym - czyniacym go królewna .. wie juz bardzo waskie grono jego najblizszych.
    http://demotywatory.pl/4206960/PIS-i-Jego-wielkosc
  • ~Spadaj na szczaw zdradziecki kmiotku
    (2013-10-18 16:35)
    Jacuś!!!

    Jak ta m samopoczucie przed końcem kariery politycznej???

    Jak się czujesz Jacusiu???

    Odłożyłeś chyba troche kasy na czarna godzinę pierdząc w stołki parlamentu europejskiego???

    A może w trudnych chwilach pomoąe ci braciszek z Gazety Wybiórczej???


    Ech ty podły , nikczemny zdracjco.

    Wszystko w polityce zawdzcieczłałeś Kaczyńskiemu.

    I zdradziłeś go szmaciarzu.

    Teraz dostaniesz rachunek za zdadę - polityczny niebyt.

    Chyba ,ze przejdziesz do bandytów ,złodziei i łapówkarzy z PO.

    Eh ty łajdaku. Eh ty zdrajco.

    Brak mi słów by wyrazić pogardę dla ciebie pajacu.
  • ~czy to mnipulacja?
    (2013-10-18 18:18)
    FOT KURSKI NA TRONIE ...
  • ~goma
    (2013-10-18 15:36)
    Dzieki PIS wszedł do europarlamentu , zgarnł kasę a teraz opluwa tych którym wszystko zawdzięcza!!! To haniebne zagranie gdy ktoś opluwa byłych kolegow by sie przypodobać stadu kolesi, aferałów, lodziarzy!!! Ale przyklad byc może i za sznurek POciąga brat Kurskiego z GW !!!To haniebne i bezczelne zagrywanie ziobrystów - atakowac PIS a przymilac sie do PO i POstkomuchów...!!!
  • ~Mirnota nie potrafica sma niczego
    (2013-10-18 18:04)
    dokonac zawsze czepia sie innych, No i masz babo placek.
  • ~witten
    (2013-10-18 16:25)
    Kurski, dzwonie, kupuję ksywkę o Hofmanie!
  • ~Nurek 134
    (2013-10-18 16:20)
    Kurski absolutnie nie jestem twoim fanem ale przyznaję tobie rację
  • ~obserwer_1
    (2013-10-18 16:18)
    ciekaw jestem czy kurski który w ramach oszczędności i naciągania unii na diety nocuje w samochodzie zaspokaja się sam czy pomaga mu ziobro
  • ~zaa
    (2013-10-18 16:17)
    ciekawe jak czuje się prezes który po tej wypowiedzi Hofmana który pośrednio przyrównał go do ultra komunistycznego przywódcy Wietnamu
  • ~Logik
    (2013-10-18 16:17)
    Media w Polsce łącznie z dziennikarzami,to ścieki bez żadnej wartości,zakłamane,oszukańcze i pełne jadu.Brak kontroli i nadzoru państwa,uczynił z dziennikarzy,agitatorów,templariuszy zła i publicznego wmawiania ludziom,że chamstwo,oszczerstwo i destrukcja jest cenniejsze od prawdy i dobra.
  • ~kibic
    (2013-10-18 17:57)
    Skad, tego syna prowincjonalnego szofera, Hofmana, wynalazl Kaczynski. Czy ma to cos wspolnego z penisem ?
  • ~lko
    (2013-10-18 18:20)
    Kurski koniecznie chce dorównac bratu???
  • ~stach
    (2013-10-18 15:51)
    To Rydzyk i PiS to pogarda dla ludzi pracy zwykle dziadostwo.