Wałęsa apeluje: Polityków trzeba zaczipować

| Aktualizacja:

Zaczipować polityków, żeby było wiadomo nawet z kim śpią - wzywa w swoim stylu Lech Wałęsa. Tylko w ten sposób będzie ich można, zdaniem byłego prezydenta, powstrzymać przed "kombinowaniem".

wróć do artykułu
  • ~recenzent
    (2013-10-22 09:24)
    tego łajdaka i arcykombinatora trzeba leczyć w psychiatryku.Zalecam ksiązkę Cenckiewicza "Wałęsa człowiek z teczki".W mediach cichutko.Przestraszeni przydupasy zamilkli.
  • ~haha
    (2013-10-22 09:27)
    TW Bolek.. głupawy chłopek-roztropek z PO znowu dał głos na poziomie idioty
  • ~obywatel
    (2013-10-22 09:29)
    Pan Wałęsa ma rację !
  • ~mnietek w
    (2013-10-22 09:48)
    "Wałęsa człowiek z teczki" - odczyt czipa towarzysza Bolka !!!
    Można POznać jak kombinował i oszukiwał POd opieką SB !
    No to Bolek ty i nikt z twojej rodziny przez 50 lat nie możecie być w polityce ! !
  • ~ironia
    (2013-10-22 09:51)
    Zaczipowany Wałesa!
  • ~eks PO
    (2013-10-22 10:02)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    A teraz "nasze" media oswajają nas z pomysłem nowej wspaniałej koalicji PO-SLD!

    Byleby ta mafia mogła naszym kosztem rządzić dalej!

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~Hugo z PO
    (2013-10-22 10:07)
    Najwieksza kamizela bezpiczenstwa w kazdym domu wariatow bylyby za duza dla Walesy.Taki on malutki. Taka glupia,zlosliwa , prymitywna bestia. w brudnych majtkach.
  • ~hahaha
    (2013-10-22 10:09)
    Qwa cytować durnia , który w życiu nie przeczytał żadnej książki łącznie z kucharską a wypowiedzi są na poziomie idioty z pod budki z piwem to dopiero trzeba być DEBILEM !!!
  • ~sklave
    (2013-10-22 11:08)
    Bolek zacznij od siebie.
    Wałęsa miał rozliczyć komunistów a wykiwał cały naród.
    Była gruba kreska, była siekiera i była czarna teczka...
    No i okazało się że to człowiek z gumy.
    Był też brat...
    Nawet nogi nie chciał podać komuniście...
    Bolek powiedz czy rozliczyłeś chociaż jednego komunistę!!!
    Ja sobie nie przypominam.
    Sam siebie też nie rozliczyłeś.
    Rozkradają Polskę wzdłuż i wszerz...
    więcej:
    http://sklave.manifo.com/
  • ~Ali
    (2013-10-22 11:37)
    Znalazł się mądrala , a kto przemycał alkohol z Londynu.
  • ~Michał
    (2013-10-22 11:46)
    Głupi bolek, gada jak tusek.
  • ~vse
    (2013-10-22 11:51)
    A Lecha Bolesława Wałęsę zakolczykować.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-10-22 12:03)
    Panie Walesa ,bylem wsrod ludzi ,ktorzy zaczeli wczesniej walke z komuna od was stoczniowcow.Jednym z naszych hasel byla wolnosc slowa.Dlaczego na forum dziennika ,wymusza sie na nas ujawnienie swojej poczty internetowej.Co ma znaczyc zapisz sie na newsletter dziennik .pl ?.Praktycznie zamyka sie nam usta w waznych sprawach.Nigdy nie dalem sie wciagnac na zadnego czlonka nawet Solidarnosci,zal mi mlodosci zmarnowane lata,zadne z naszych marzen praktycznie nie zostalo zrealizowane.Dostal pan nagrode Nobla nie personalnie ale wraz ze zwiazkiem,ile z 21 postulatow tego zwiazku zostalo spelnione ?.Komuna nie rozliczona,transformacja rozniosla kraj,prawie wszyscy bedacy w Solidarnosci nic nie osiagneli.Kapitan z tonacego statku schodzi z pokladu ostatni,no a kto zeszedl z tonacej Solidarnosci pierwszy ?.Pieniadze zmieniaja ludzi,nie kazdy potrafi zachowac twarz,czasem ludzie zamiast twarzy maja cztery litery.Czas najwyzszy aby pan zaczal sie zastanawiac co dalej po drugiej stronie zycia.Czas zaczac czytac Biblie ,radze od Nowego Testamentu i najlepsze katolickie tlumaczenie Biblia Tysiaclecia wydanie trzecie.Dlaczego jest tam innaczej niz w dogmatach i doktrynach w Kosciele rzymsko-katolickim ?.Prosze sobie odpowiedziec na jakiej podstawie nosi pan kopie obrazu,zbronionego moca Drugiego Przykazania Bozego zawartego w Biblii.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4-6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8-10.Dlaczego tego przykazania nie ma w katechizmie katolickim ?.Kto pozwolil klerowi katolickiemu ujac to przykaznie,a liczbe dekalogu otrzymali dzielac ostatnie przykazanie Boze na dwa oddzielne przykazania,no i matematycznie gra. Tym co jest absolutnie niczym nie podobne do Maryji biblijnej zwiodl pan narod,skad ten obraz sie znalazl w Czestochowie,kim jest kobieta z dzieckiem na reku ?.Turczynka,obraz zdobyto w bitwie z Tatarami pod Legnica.
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-22 12:43)
    O Matko, cosik mnie się zdawa, że naszemu Wodzusiowi ta POMROCZNOŚĆ JASNA pozostanie do końca życia.
    Hej !-
  • ~!!!
    (2013-10-22 12:44)
    Dawać to na żywo !!! ...i dlatego też ...struktury...globalizm i kapYtalizm , ale inny kapYtalizm...i rzucimy to na komputery...JA ...bożyszcze lemingów ZWYKŁY IDIOTA !!!
  • ~polonista
    (2013-10-22 13:53)
    Czip, czip, czip ! Lechu ! Nowa nagroda Nobla. Czip , czip, czip !
  • ~bmx
    (2013-10-22 13:57)
    ten facet,juz sam nie wie czym zablysnac.lepiej zejsc ze sceny,a nie robic obciachu.
  • ~Bolesław TeWuowski
    (2013-10-22 14:00)
    ...My...noblYści...a więc i dlatego też wykorzystajmy technike..bo kto sie nie zgadza...dlatego też , a więc przygotowani generałowie do rozprawienia się z niegodzącymi się...dlatego tez 10 przykazań laickich , ale zaczipowanych...w strukturach i globalYzacji !!!
  • ~jan
    (2013-10-22 14:53)
    nazbieral wokol siebie medy ,zlodzieji i nierobow wyj wszystkich w kosmos i jeszcze pieprzy
  • ~ola z2b
    (2013-10-22 17:56)
    re:~Ali2013-10-22 11:37
    "Znalazł się mądrala , a kto przemycał alkohol z Londynu."
    I miał brudne gacie, o przepoconych skarpetkach nie wspomnę.