Wałęsa apeluje: Polityków trzeba zaczipować

| Aktualizacja:

Zaczipować polityków, żeby było wiadomo nawet z kim śpią - wzywa w swoim stylu Lech Wałęsa. Tylko w ten sposób będzie ich można, zdaniem byłego prezydenta, powstrzymać przed "kombinowaniem".

wróć do artykułu
  • ~antybolek
    (2013-10-22 18:59)
    Tego ...uja , szkoda czytać .!
  • ~ola z2b
    (2013-10-22 17:56)
    re:~Ali2013-10-22 11:37
    "Znalazł się mądrala , a kto przemycał alkohol z Londynu."
    I miał brudne gacie, o przepoconych skarpetkach nie wspomnę.
  • ~oburzony
    (2013-10-24 12:18)
    Bolek,to nieładnie.Przecież dzięki politykom zamiast w kryminale wiedziesz ponad dostatni żywot.Czarna niewdzięczność.Przeproś !
  • ~dizgast
    (2013-10-22 23:29)
    walek jak zwykle walnal z bolka.
    on juz tak ma
    rece lamac
  • ~jan
    (2013-10-22 14:53)
    nazbieral wokol siebie medy ,zlodzieji i nierobow wyj wszystkich w kosmos i jeszcze pieprzy
  • ~bmx
    (2013-10-22 13:57)
    ten facet,juz sam nie wie czym zablysnac.lepiej zejsc ze sceny,a nie robic obciachu.
  • ~Bolesław TeWuowski
    (2013-10-22 14:00)
    ...My...noblYści...a więc i dlatego też wykorzystajmy technike..bo kto sie nie zgadza...dlatego też , a więc przygotowani generałowie do rozprawienia się z niegodzącymi się...dlatego tez 10 przykazań laickich , ale zaczipowanych...w strukturach i globalYzacji !!!
  • ~polonista
    (2013-10-22 13:53)
    Czip, czip, czip ! Lechu ! Nowa nagroda Nobla. Czip , czip, czip !
  • ~!!!
    (2013-10-22 12:44)
    Dawać to na żywo !!! ...i dlatego też ...struktury...globalizm i kapYtalizm , ale inny kapYtalizm...i rzucimy to na komputery...JA ...bożyszcze lemingów ZWYKŁY IDIOTA !!!
  • ~vse
    (2013-10-22 11:51)
    A Lecha Bolesława Wałęsę zakolczykować.
  • ~Ali
    (2013-10-22 11:37)
    Znalazł się mądrala , a kto przemycał alkohol z Londynu.
  • ~sklave
    (2013-10-22 11:08)
    Bolek zacznij od siebie.
    Wałęsa miał rozliczyć komunistów a wykiwał cały naród.
    Była gruba kreska, była siekiera i była czarna teczka...
    No i okazało się że to człowiek z gumy.
    Był też brat...
    Nawet nogi nie chciał podać komuniście...
    Bolek powiedz czy rozliczyłeś chociaż jednego komunistę!!!
    Ja sobie nie przypominam.
    Sam siebie też nie rozliczyłeś.
    Rozkradają Polskę wzdłuż i wszerz...
    więcej:
    http://sklave.manifo.com/
  • ~hahaha
    (2013-10-22 10:09)
    Qwa cytować durnia , który w życiu nie przeczytał żadnej książki łącznie z kucharską a wypowiedzi są na poziomie idioty z pod budki z piwem to dopiero trzeba być DEBILEM !!!
  • ~PO-rażka
    (2013-10-22 22:13)
    Rządy koalicji PO-Palikot-PSL to sześć lat propagandy. Niedotrzymane obietnice, przeciąganie rozwiązywania najtrudniejszych problemów, zadłużanie kraju, afery w rządzie i partii rządzącej.

    Poza tym wzrost podatków, wyższe ceny gazu, prądu i chleba, likwidacja polskiego przemysłu stoczniowego, zapaść służby zdrowia, rosnący w gigantycznym tempie dług publiczny, kryzys w armii, kompromitacja państwa po katastrofie smoleńskiej.

    Do tego jeszcze totalna kompromitacja, jeżeli chodzi o przygotowania do Euro 2012 (nie było autostrad). A "zaprzyjaźnione" (określenie Andrzeja Wajdy) liberofaszystowskie media od czterech lat zamiast zajmować się rozliczaniem rządu, zajmują się nagonką na PIS.

    Mówili, że obniżą podatki - podwyższyli. Mówili, że wybudują autostrady - najpierw zredukowali plany, a teraz i te ochłapy stoją pod znakiem zapytania.

    Zakupili na kilkadziesiąt lat dla nas wszystkich najdroższy gaz w Europie, uzależniając energetycznie nasz kraj całkowicie od Rosji.

    Zadłużają nas w tempie, którego Gierek mógłby im pogratulować. Dług publiczny sięga już 900 mld! Obsługa długu Skarbu Państwa i płatności od odsetek z obligacji państwowych oznaczają wydatek rocznie około 40 mld złotych.

    Bezrobocie, fatalny stan służby zdrowia, afery, których wyjaśnienie tłumione jest w zarodku. "Język miłości" jest językiem nienawiści niespotykanym dotąd w Polsce.

    Do tego dochodzi bardzo poważne pytanie o zdradę stanu w kontekście katastrofy smoleńskiej.

    W Polsce wprowadza się po cichu rosyjski wariant demokracji. Pozornie -- wybory są, ale ugrupowania opozycyjne są bez szans na zdobycie władzy.

    Media i biznes wspierają tylko jedną partię realnie sprawującą władzę. Zupełnie jak na Białorusi, media nie walczą z rządem, nie patrzą mu na ręce, tylko zwalczają opozycję. Potrafią nawet wykreować nową opozycję, bardziej przyjazną dla władzy.

    W cywilizowanym kraju media zajmują się polityką rządu, rządzącymi i ich działaniami. W reżimach – opozycją.

    Polskojęzyczne media nie zajmują się rynkiem pracy , bezpieczeństwem energetycznym , obronnością kraju , tragedią rządowego samolotu z Prezydentem na pokładzie. Media zajmują się J. Kaczyńskim i PIS-em, przy okazji wybielając SLD jako prawdopodobnego nowego koalicjanta PO.
  • ~Hugo z PO
    (2013-10-22 10:07)
    Najwieksza kamizela bezpiczenstwa w kazdym domu wariatow bylyby za duza dla Walesy.Taki on malutki. Taka glupia,zlosliwa , prymitywna bestia. w brudnych majtkach.
  • ~eks PO
    (2013-10-22 10:02)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    A teraz "nasze" media oswajają nas z pomysłem nowej wspaniałej koalicji PO-SLD!

    Byleby ta mafia mogła naszym kosztem rządzić dalej!

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~mnietek w
    (2013-10-22 09:48)
    "Wałęsa człowiek z teczki" - odczyt czipa towarzysza Bolka !!!
    Można POznać jak kombinował i oszukiwał POd opieką SB !
    No to Bolek ty i nikt z twojej rodziny przez 50 lat nie możecie być w polityce ! !
  • ~haha
    (2013-10-22 09:27)
    TW Bolek.. głupawy chłopek-roztropek z PO znowu dał głos na poziomie idioty
  • ~recenzent
    (2013-10-22 09:24)
    tego łajdaka i arcykombinatora trzeba leczyć w psychiatryku.Zalecam ksiązkę Cenckiewicza "Wałęsa człowiek z teczki".W mediach cichutko.Przestraszeni przydupasy zamilkli.
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-22 12:43)
    O Matko, cosik mnie się zdawa, że naszemu Wodzusiowi ta POMROCZNOŚĆ JASNA pozostanie do końca życia.
    Hej !-