Kopacz sprawdzała, czy można zamknąć zespół smoleński? Macierewicz oburzony

| Aktualizacja:

Niszczenie demokracji i praw obywatelskich, powrót do metod Jaruzelskiego - poseł Antoni Macierewicz nie przebiera w słowach, komentując konsultacje marszałek Sejmu Ewy Kopacz z prawnikami w sprawie zakresu działań zespołów parlamentarnych. Takich właśnie jak zespół Macierewicza.

wróć do artykułu
  • ~rafal
    (2013-12-04 15:09)
    Wykopała wszystkich w SMOLENSKU to może ODEIŚĆ ŚCIEMY SEJMOWEJ I OSZUSTKI NIE POTRZEBA
  • ~realista
    (2013-12-04 11:55)
    kiedy ten kłamca Macierewicz przestanie okłamywać naród i mącić ludziom w głowach swoimi chorymi podejrzeniami. Wreszcie skończyć z tą szopką. A on niech się idzie leczyć na głowę.
  • ~psychiatra
    (2013-10-30 00:29)
    TEN ZESPOL OBLAKANYCH IDIOTOW TRZEBA ZAMKNAC,

    NAJLEPIEJ W TWORKACH !
  • ~rafal
    (2013-10-30 00:25)
    WINSTON CHURCHILL dokladnie opisal KANALIE PISOWSKIE...
    „Historia Europy ma swoją tragiczną tajemnicę, właśnie POLAKÓW, KTÓRZY INDYWIDUALNIE SĄ ZDOLNI DO HEROIZMU I POSIADAJĄ CNOTY WALECZNOŚCI I WDZIĘKU, A KTÓRZY WYKAZUJĄ W SWOIM ŻYCIU PAŃSTWOWYM NIEDOSTATKI NIEULECZALNE. WSPANIALI W REWOLCIE I W CZASIE KLĘSKI, STAJĄ SIĘ NIKCZEMNI I NĘDZNI W CHWILI ZWYCIĘSTWA. ODWAŻNI Z ODWAŻNYCH SĄ CZĘSTOKROĆ KIEROWANI PRZEZ PODŁYCH POMIĘDZY NAJPODLEJSZYMI.
    Ciężko mówić o arogancji i błędach ich polityki, o straszliwych rzeziach i nieszczęściach, na które zostali skazani przez wariactwa swej polityki.”

    Czytam też refleksje polskie Tadeusza Kościuszki, im bliżej go poznaję, tym bardziej go lubię jako człowieka. Podobnie jak Churchill, mówi o naszych zrywach i chorobliwym braku wytrwałości.

    Diagnoza TADEUSZA KOSCIUSZKI jest warta uwagi: „POLAKOM DLATEGO BRAKUJE NA STAŁOŚCI UMYSŁU W PRZECIWNOŚCIACH, ŻE MAŁO MYŚLELI, MAŁO SIĘ ZASTANAWIALI NAD OBROTAMI LOSÓW I CZYNNOŚCI LUDZKICH”.
  • ~jerzysm42
    (2013-10-30 00:22)
    W 2005 roku Kaczyńscy wygrali wybory.

    PiS miał największą liczbę posłów i senatorów. Premierem został z nominacji kaczorów Marcinkiewicz, faktycznym premierem był Jarosław K., który w 2006 r. skończył z fikcją i sam został premierem bez pośredników.

    PREZYDENTEM ZOSTAŁ LECH KACZYŃSKI, KTÓRY BYŁ JEDNOCZEŚNIE ZWIERZCHNIKIEM SIŁ ZBROJNYCH do dnia 10 kwietnia 2010

    Zaczęła się budowa IV Rzeczpospolitej.
    Celem Kaczyńskich było zniszczenie dotychczasowych struktur, podporządkowanie sobie wszystkich: prokuratury, sądownictwa, radia i telewizji, służb specjalnych oraz wojska.
    Antoni Maciarewicz jako wiceminister MON miał za zadanie wykończyć dotychczasowe dowództwo wojskowe i zastąpienie dotychczasowych dowódców generałami mianowanymi przez Lecha i całkowicie mu wiernymi. Jednym z tych generałów był Błasik awansowany przez kaczora trzykrotnie, w tym dwa razy w 2007 roku.
    BŁASIK JAKO DOWÓDCA SIŁ POWIETRZNYCH DOPROWADZIŁ DO CAŁKOWITEGO ROZKŁADU W 36-TYM PUŁKU.
    BŁASIK JAKO DOWÓDCA SIŁ POWIETRZNYCH ODPOWIADAL ZA LOTNICTWO DO DNIA 10 KWIETNIA 2010 R.
    Katastrofa w Mirosławcu 31.1.2008 r., w której zginęła znaczna część dowództwa sił lotniczych była efektem bałaganu w tym pułku. Błasik nie mógł być przez min. Klicha zmieniony bo na to nie zgodził się jego opiekun Lech.K. Program naprawczy mający na celu wyeliminowanie w przyszłości takich katastrof nigdy nie został przez Błasika jako dowódcę si powietrznych wdrożony. Mało tego Błasik w kokpicie Tupolewa 10 kwietnia 2010 r. osobiście dopilnował aby wszystkie błędy z poprzedniej katastrofy zostały powtórzone.

    TAK WIĘC ODPOWIEDZIALNOŚC ZA KATASTROFĘ POD SMOLEŃSKIEM PONOSZĄ BRACIA KACZYŃSCY. TO ONI PRZY POMOCY MACIAREWICZA I BŁASIKA DOPROWADZILI DO ROZWALENIA DYSCYPLINY W 36-TYM PUŁKU, TO ONI WYMYŚLILI, NA ZŁOŚĆ TUSKOWI WYCIECZKĘ DO KATYNIA, TO ONI ZMUSILI ZAŁOGĘ TUPOLEWA DO STARTU I LĄDOWANIA.
    Biorąc pod uwagę ciapowatość Lecha i dominującą rolę Jarosława, który był inicjatorem wszystkich głupich pomysłów braci, należy uznać, że głównym sprawcą katastrofy pod Smoleńskiem był Jarosław K.

    WSZYSTKIE JEGO KRZYKI SĄ TYLKO PRÓBĄ ZAGŁUSZENIA GŁOSU SUMIENIA.
  • ~darek
    (2013-10-30 00:21)
    Uwaga ! Uwaga !

    Ostatnie wieści z frontu smoleńskiego :

    W zastraszającym tempie zmniejsza się profesura smoleńska , która nie dostała
    jeszcze kopa od swojej alma mater ! Po Rońdzie , Obrębskim i Nowaczyku nastał
    czas na niejakiego profesora (sic!) Bramskiego , od którego stanowczo odcina
    się Instytut Lotnictwa .
    Przypomnijmy pokrótce , że wzmiankowany Bramski jest autorem teorii , wg której
    samolot sprowadzono w odludne miejsce , blisko szosy , żeby szybciutko podjechać
    do wraku i zajumać telefony komórkowe , laptopy i dokumenty wagi państwowej , które
    Prezydent Tysiąclecia zabierał beztrosko w powietrze ,

    Gloria Victis !

    Nie brałem udziału w analizie Chrisa Cieszewskiego - napisał nam Deepak Mishra z University of Georgia, wybitny specjalista od zdjęć satelitarnych. Cieszewski powoływał się na niego, twierdząc, że smoleńska brzoza została złamana jeszcze przed 10 kwietnia 2010 r.


    "Tom Jackson, Vice President, Public Affairs Division University of Georgia oświadczył wczoraj, że działalność Prof. Cieszewskiego przy "badaniach" katastrofy smoleńskiej nie ma nic wspólnego z University of Georgia. Jest to oficjalne stanowisko."
  • ~Jka.
    (2013-10-29 19:53)
    Deresz powroz i brzoza jak ci nie pasuje.
  • ~Tusk to idiota.
    (2013-10-29 19:39)
    Ze nie powolal KOMISJI MIEDZYNARODOWEJ.A wiecie czego pomatolskie debile bo byl winny i teraz sie trzesie jak skundlony pies ze strachu.
  • ~jan
    (2013-10-29 15:16)
    Nie dziwię się oburzeniu p. Macierewicza, bo tylko ,, dzięki '' tragedii smoleńskiej
    ten człowiek istnieje w polityce. On nie jest zdolny stworzyć coś pozytywnego.
    Jego credo, to im gorzej tym lepiej.
  • ~młody
    (2013-10-29 13:43)
    Brawo Macierewicz jesteś gość - umiałeś przekonać Polaków ,żeby uwierzyli w twoje brednie , Brawo Rydzyk jesteś , gi facio , umiałeś siejąc nienawiść , podporządkować sobie tysiące płacących ci haracz naiwniaków --- Tacy ludzie maja przed sobą przyszłość , ja się ucze od takich szui
  • ~tulwa zwykla
    (2013-10-29 12:32)
    Dzieci pisowcow do szkoly !! Macie jeszcze czas na pisanie komentarzy.
    Bierzcie przyklad z Tofika. Uczyl sie 15 lat w hilowce (hilfka) i jakie madre
    wpisy serwuje Polakom. Uczyc sie uczyc, to mamusia i tatus nie straca
    pisowsko - moherowego stolka. Bedzie kasa z budzetu to i na parowki
    bedzie was stac.
    Tulwa, tulwa, wancta mie uglyzla !! Ciebie Tofiku tez?
  • ~ślązak
    (2013-10-29 11:52)
    CO GŁOSILI KACZYŃSKI Z MACIEREWICZEM I ICH PAPUGI: PREMIER, PREZYDENT I PUTIN ZAMORDOWALI PREZYDENTA. KACZYŃSKIEGO I 95 OSÓB..ABY WYWOŁAĆ KATASTROFĘ ROSJANIE ZASTOSOWALI SZTUCZNĄ MGŁĘ, ROZPYLILI HEL. ZASTOSOWALI PROMIENIE ŚMIERCI,TAJNA BROŃ BYŁA UKRYTA POD ŚNIEGIEM, BYŁA BOMBA, POTEM DWIE BOMBY, ROSJANIE DOBIJALI RANNYCH- SĄ ŚWIADKOWIE, TRZY OSOBY PRZEŻYŁY I ZOSTAŁY WYWIEZIONE - SĄ TWARDE DOWODY, SAMOLOT NIE ZSZEDŁ PONIŻEJ 100 METRÓW ,WIĘC NIE MÓGŁ ZACZEPIĆ SIĘ O BRZOZĘ- okazało się kkłamstwem, BRZOZY WOGÓLE NIE BYŁO..A okazało się ,że specjaliśći kłamali, zamach dokumentowali: przy pomocy parówki i plastykowej butelki, gwarantowali swoim doświadczeniem zawodowym,bo w młodości kleili samolociki z papieru,lub,że wiadomości prawdziwe uzyskiwali z ,,pustego wiadra."Oto ,,komisja parlamentarna" złożona z członków PISU!!!. JAK SEJM MOŻE POZWALAĆ NA OŚMIESZANIE SIĘ W OCZACH ŚWIATA???
  • ~przeciw hienom
    (2013-10-29 09:53)
    Kopacz do kopania. Na metr!
  • ~observer
    (2013-10-29 09:25)
    niewygodne tematy pod betonowy dywan, nowa strategia POpaprańców. Ma być ładnie, pięknie i przyjemnie aby żyło się im dobrze i bezstresowo. Teraz zacznie się cały cykl propagandy nieu-daczników i ogłupianie społeczeństwa sloganami. Mam tylko wielką nadzieję, iż społeczeństwo zanim stwierdzi to przemyśli to co szaleni POlitycy im będą chcieli wcisnąć.
  • ~A jednak zamach!
    (2013-10-29 09:16)
    Skąd nerwowość Tuska?

    Niedawno temu ujawniono przecieki z tajnego raportu płk. Edmunda Klicha, polskiego akredytowanego przy MAK, wykazujące, że raport Millera ma wartość papieru, na którym został spisany.

    Klich wskazał, że winę za katastrofę ponoszą Rosjanie, a zwłaszcza pewien generał, który z Moskwy kierował decyzjami wieży kontrolnej na lotnisku w Smoleńsku. To on nakazał lądować prezydenckiemu tupolewowi.

    Klich ujawnił także, że polskich śledczych Rosjanie nie dopuścili do badania istotnych części wraku. Potwierdził tym samym wiele opinii sejmowej komisji Antoniego Macierewicza.

    Tusk osobiście przekazał prowadzenie śledztwa smoleńskiego Rosji, w konsekwencji czego Polska nie odzyskała wraku samolotu, czarnych skrzynek wraz z oryginałami ich zapisów, a więc nadal nie ma podstawowych dowodów rzeczowych śledztwa.

    Szereg ustaleń zawartych w raporcie komisji Jerzego Millera zostało już oficjalnie obalonych. Generała Błasika nie było w kokpicie, odejście na drugi krąg bez autopilota okazało się możliwe, urządzenia pokładowe i rejestratory przestały działać jeszcze w trakcie lotu, a nie po uderzeniu w ziemię, nie ma też wiarygodnych dowodów na obcięcie skrzydła samolotu przez brzozę. Nie znamy wciąż wyników badań próbek pobranych z foteli samolotu na obecność trotylu.

    Stefan Niesiołowski domaga się już dymisji prof. Michała Kleibera z funkcji prezesa PAN. Jak widać, niezależna debata naukowców nie jest na rękę tym wszystkim, którzy stoją uparcie na gruncie ustaleń komisji Jerzego Millera i rosyjskiego MAK. Uciekając od prawdy, starają się ją za wszelką cenę pognębić.
  • ~Tofik
    (2013-10-29 09:15)
    czy rodzinie Wassermana eksumacia była potrzeba do tego aby na koszt podatnika przenieść ciało z grobowca zastępczego do nowo wybudowanego dla pezpartyjnego prokuratora PRL !
  • ~1.5.zx
    (2013-10-29 08:52)
    To do roboty związkowcy Piotrze Dudo !
    Pokażcie związkowcy z całej polski na co was stać w Polsce w kraju demokratycznym ? w Polsce jest teraz ogromny kryzys ?
    Macie teraz szansę związkowcy !
  • ~3.7,9q
    (2013-10-29 08:48)
    Jesteśmy Posłówie z wami z PIsU niedłuo strajki w Polsce !
    Pewnie nie dojdzie do porozumienia z związkowcami !
  • ~Roband
    (2013-10-29 08:45)
    czy wśród 20 próbek krwi po ponownego badania na zawartośc alkiholu była prezydenta-mlaskacza funkcionującego po godz. 10.00 ?
  • ~ania
    (2013-10-29 08:44)
    Psłówie PISU nie możecie pozwolic , żeby Macierewicza Poslanka Kopacz wykopala na zbity pysk ! Posłówie z PISU bieżcie się do roboty !
    Stańcie za nim murem ?

Może zainteresować Cię też: