Kopacz sprawdzała, czy można zamknąć zespół smoleński? Macierewicz oburzony

| Aktualizacja:

Niszczenie demokracji i praw obywatelskich, powrót do metod Jaruzelskiego - poseł Antoni Macierewicz nie przebiera w słowach, komentując konsultacje marszałek Sejmu Ewy Kopacz z prawnikami w sprawie zakresu działań zespołów parlamentarnych. Takich właśnie jak zespół Macierewicza.

wróć do artykułu
  • ~ślązak
    (2013-10-29 11:52)
    CO GŁOSILI KACZYŃSKI Z MACIEREWICZEM I ICH PAPUGI: PREMIER, PREZYDENT I PUTIN ZAMORDOWALI PREZYDENTA. KACZYŃSKIEGO I 95 OSÓB..ABY WYWOŁAĆ KATASTROFĘ ROSJANIE ZASTOSOWALI SZTUCZNĄ MGŁĘ, ROZPYLILI HEL. ZASTOSOWALI PROMIENIE ŚMIERCI,TAJNA BROŃ BYŁA UKRYTA POD ŚNIEGIEM, BYŁA BOMBA, POTEM DWIE BOMBY, ROSJANIE DOBIJALI RANNYCH- SĄ ŚWIADKOWIE, TRZY OSOBY PRZEŻYŁY I ZOSTAŁY WYWIEZIONE - SĄ TWARDE DOWODY, SAMOLOT NIE ZSZEDŁ PONIŻEJ 100 METRÓW ,WIĘC NIE MÓGŁ ZACZEPIĆ SIĘ O BRZOZĘ- okazało się kkłamstwem, BRZOZY WOGÓLE NIE BYŁO..A okazało się ,że specjaliśći kłamali, zamach dokumentowali: przy pomocy parówki i plastykowej butelki, gwarantowali swoim doświadczeniem zawodowym,bo w młodości kleili samolociki z papieru,lub,że wiadomości prawdziwe uzyskiwali z ,,pustego wiadra."Oto ,,komisja parlamentarna" złożona z członków PISU!!!. JAK SEJM MOŻE POZWALAĆ NA OŚMIESZANIE SIĘ W OCZACH ŚWIATA???
  • ~avatar
    (2013-10-29 00:08)
    Jak długo Antoni będzie to ciąnął?

    Są dwie opcje- albo, dopóki prezes go nie zwolni z obowiązku bredzenia.

    Albo druga- dopóki prezes nie uzna, że Antka można zamienić na innego gorliwego wyznawcę kaczyzmu.
  • ~motek
    (2013-10-28 23:44)
    "Kopacz sprawdzała, czy można zamknąć zespół smoleński?"
    Hehehe... w wariatowie, czy w kiciu?
  • ~gerry5
    (2013-10-29 00:00)
    można Macierewicza nie znosic
    ale gdzie jest wrak?
    jesli to bylo katastrofa czemu media ciągle zmienialy wersje a rosjanie kombinowali
    dla mnie to morderstwo z premedytycja podchodzi pod zamach stanu
    czemu jest winny polski i rosyjski rząd tusk komorowski i wielu innych
  • ~gustek
    (2013-10-29 00:02)
    Elegia o wypadku tu154 lub Reduta nowa - manusprypt znaleziony w sieci

    Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita
    i spojrzałem na pole...trzeba brata spytać,
    jak przekonać pilota w mglistej atmosferze,
    by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,
    z której Moskal przez radio próbuje dyktować
    Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.

    Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty,
    co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.
    I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna
    tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
    Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska;
    już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska.

    Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu;
    już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
    Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
    jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
    A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku!
    Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.

    I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze",
    najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę.
    "Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
    Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"!
    "Ależ to oczywista przecież oczywistość,
    że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość!
    Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
    bo przecież to samolot na bazie bombowca.
    Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali,
    powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali.

    Będziemy postępować tak jak było w planie,
    wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie!
    A Błasik niech tam dobrze przypilnuje!
    Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.
    By Ci dodać otuchy - odmówię paciora,
    I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora".
    Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci,
    że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
    "Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika,
    cały naród Cię uczci jako męczennika".
  • ~narta
    (2013-10-29 00:06)
    18 października o godz. 1:43
    Dowod, ze ?zamach? to brednia. Uzyję metody sprowadzenia do sprzecznosci w dziesieciu krokach.
    1. Załozmy, ze zamach miał miejsce.
    .
    2. Jesli był zamach, to byli zamachowcy.
    .
    3. Zamachowcy byli bardzo potęzni: dysponowali wielkimi mozliwosciami technicznymi (bomby, impuls elektromagnetyczny, hel), potrafili przeniknąc na teren strzezonej jednostki wojskowej, i pozostawic w samolocie materiały wybuchowe, ktorych przed lotem nie wywąchał tresowany pies. (Była taka kontrola.)
    .
    4. Zamachowcy byli okrutni i nie mieli zadnych skrupułow. Zamordowali 96 niewinnych osob, w tym byc moze swoich przyjacioł.
    .
    5. Dzielni ludzie (Kaczynski, Macierewicz, Binienda, i paru innych) odkryli zamach i dostarczyli dowody, ze on sie odbył. Zapowiedzieli sprawiedliwosc, gdy tylko będzie to mozliwe.
    .
    6. Zamachowcy powinni sie bac. Jesli zostaną złapani, to czekają ich wysokie wyroki i ruina ich planow.
    .
    7. Z #6 wynika, ze dzielni ludzie stworzyli ogromne zagrozenie dla zamachowcow.
    .
    8. Z punktow #7 (zagrozenie), #3 (wielkie mozliwosci) oraz #4 (brak skrupułow) wynika, ze dzielni ludzie powinni byc zlikwidowani dawno temu, gdy tylko wielkie zagrozenie stało się jasne dla zamachowcow.
    .
    9. Ale dzielni ludzie nie znikneli. Działają w najlepsze i bez zadnych przeszkod.
    .
    10. Sprzecznosc. Z tego wynika, ze pierwotne załozenie #1 nie mogło byc prawdziwe.

    .
  • ~ciemnyludd
    (2013-10-29 00:07)
    Parówka przy wybuchu trotylu pęka "w szerz", a przy wybuchu C4 pęka "wzdłuż"..

    .Co wskazuje na możliwe zamieszanie w zamach również CIA...
  • ~aniechich
    (2013-10-29 00:07)
    II Sobór Smoleński przez aklamację przyjął nowy dogmat :

    "Ruska puszka z hot-dogami wleciała w brzezinę i w jakiejś części z niej wyleciała"
  • ~mackowaci2010
    (2013-10-29 00:10)
    Jakby ilustrował krzyżowanie wafelkiem i kieliszkiem wina to by się pani Kim nie naśmiewała?

    Czyżby religia smoleńska była jakaś gorsza?

    Trochę tolerancji dla innowierców!
  • ~Mariusz
    (2013-10-28 23:35)
    Rosjanie w trakcie podchodzenia do ladowania samolotu w Smolensku rozpylili Azot !!! Piloci niemieli szans by wyjsc z tego calo !!!
    Jestem po zawodowce I wiem ze byl to w 100 % zamach. !!!
    Sama logika na to wskazuje !!!
  • ~LEKARZ
    (2013-10-29 00:25)
    JAKIE PRAWEM MA DO SLEDZTWA MOSZEREWICZ CO JEST ZUPELNIE NIE OBJEKTYWNE W TYM TEMACIE, A ODWROTNIE WSZYSKTO ROBI ZYBE BYL ZAMACH. DLACZEGO POLACY MAJA UFAC TAKIEMU ?
  • ~nickdologowania
    (2013-10-29 00:10)
    TEŻ WYKONAŁEM DOWÓD PARÓWKOWY.

    Dowód ten dowiódł, że można przeżyć katastrofę i ulec dobiciu z użyciem psów.
    Pojechałem do siostry, która mieszka na X piętrze, wyrzuciłem przez okno kilo parówek (trzy rodzaje), ażeby było realistycznie - nie na beton tylko w zakrzaczenie.
    Udałem się na dół. Z daleka widać było, że leżące wśród krzaczków tawułki parówki wyszły z tego prawie nieuszkodzone.

    I właśnie wtedy szczekając radośnie przybiegła Saba siostry w towarzystwie jeszcze większego psa i... To, co nastąpiło potem, było straszne!

    PS. Planuję jeszcze eksperyment polegający na rzucaniu parówkami w brzozę, ale o wynikach poinformuje tylko pod warunkiem przyjęcia mnie go grona ekspertów.
  • ~007
    (2013-10-29 00:56)
    Tusk z Komorowskim muszą nam udowodnić teorię "pancernej brzozy", a do tego czasu niech się pakują.
  • ~gosc
    (2013-10-29 02:21)
    Dobrze ukartowali Tusk z Putinem i czescia POwskiej ferajny to co sie stalo ,co widac po smiejacych sie gebach.
    Jeden porzadny czlowiek wiedzial o machlojkach ktory stracil zycie przez powieszenie z gabinetu Tuska.Sprytnie jak zawsze zamietli pod dywan ta smierc ,zreszta tak jak i inne.
    Teraz utrudniaja ,chca prawdziwym Polakom wmowic jaki to Macierewicz durny i wszyscy profesorowie z powaznych uczelni.
    Wszystkie mendy pieja , aby utrzec nosa Macierowiczowi ,ale to sie nie uda .
  • ~polo
    (2013-10-29 03:24)
    Pierwsza kopaczka na 1m ,pierwszy zegarmistrz Nowak,najwiekszy analfabeta,gajowy,to wszystko na "zielonej wyspie"!!!
  • ~panna mania
    (2013-10-29 04:10)
    panna mania przedstawi taką oto, artystyczną wizję lądowania smoleńskiego:

    Motto:
    Krakowiaczek nic nie winien
    pocałował, bo powinien.
    Krakowianka temu winna,
    Bo pozwolić nie powinna.

    Polski pilot nic nie winien,
    Miał lądować, bo powinien.
    To Rosjanie temu winni,
    Bo pozwolić nie powinni.
    Jakim prawem ta hołota,
    MAK i media, lżą pilota?
    Za czyje srebrniki i ile
    Błasika liczą promille?
    Poczciwy był chłopina,
    A że wypił? Cóż za wina?
    Też mi dziwy, kręcą szyją.
    W Polsce nawet buty piją!
    Wpadł do chłopców, do kokpitu
    Zapewnić im lekkość bytu.
    Bezpieczeństwo? Durny marazm.
    Przecież szef się w kur wi zaraz,
    Że tchórzostwo, hańba, zdrada,
    To już lepiej we mgle siadać.
    Prezydent to nie pakunek,
    Nie pomoże baserunek.
    Klich medalem nie salwuje
    Jak wam prezio mordę skuje.
    Karski zrobi wam kryminał,
    A Gosiewski w Sejmie finał.
    Dalej chłopcy, strzemiennego!
    A jak zdarzy się coś złego?
    My niewinni, w razie czego
    Zwalimy to na ruskiego.
    Już od Iwana Groźnego
    Dybali na Kaczyńskiego.
    Każde w Polsce wie pacholę
    Tak z ambony, jak i w szkole
    Że Kaczyński, jak bicz boży
    ruskich po dupie batożył.
    Był jak Batory pod Pskowem.
    Każdym swym najmniejszym słowem
    W nicość zamieniał ruska.
    Nie docenił jednak Tuska.
    Jeszcze chwila, lub chwil kilka
    I diabli ponieśliby wilka.
    Co tam wilka, ruskie państwo.
    Niestety, przez Tuska zaprzaństwo
    Już na panewce plan zgorzał.
    Gdzie Polska od morza do morza?
    Tak oto mniemany plan Tuska,
    Miedwiediewa i Putina
    Historię nagle przecina.

    Żaden przy tym się nie plami.
    PIS-owcy zabili się sami.

    Nie sami, w PIS-u rodzinie,
    Wszak w tej, tragicznej godzinie
    Na śmierć skazali niewinnych!
    Mamyż szukać winnych innych?


    Mędrzec Wielki i Mąż Stanu,
    Odstąpił od swego planu,
    Że ręki nie ściśnie w ta pora
    Dzikiego lokatora
    Prezydenckiego pałacu
    (pewnie znowu był na kacu).

    Bo są różne stanu rzeczy,
    Temu nikt wszak nie zaprzeczy.
    RBN-y on olewa.
    Dzisiaj, jak ogórek śpiewa,
    Że gdy on obejmie władzę,
    Jezu, na to nie poradzę,

    To przedstawi prawdę swoją
    A tam w USA już się boją.
    Drżą jak listek osikowy:
    Co durniowi wszak do głowy
    O Smoleńsku bredzić przyjdzie?
    Nowa prawda z tego wyjdzie?

    Prawda prosta. Są nagrania.
    Chociaż nie do wytrzymania.
    Podsłuchali w Carnivore
    PIS instrukcje bardzo chore,
    Że lądować przecież trzeba,
    Choćby każdy szedł do nieba!

    Prezes trwa tak w łże-obręczy.
    Dzisiaj on memoriał wręczył.
    Króciuteńki to memoriał,
    Takoż pisze się historia.
    Ze dwa zdania, niezbyt długie:

    Ty, Obama! Morda w kubeł!

    Panna mania zaś nuci tę piosenkę luźną:
    Życzę dobrego zdrowia, na rozum za późno.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-28 23:36)
    Najsmutniejsze,ze takie Cieszewskie,Biniendy i im podobne kreatury zarazaja swiat polska podloscia i glupota.
    Jak pózniej miec pretensje,ze funkcjonuje tyle polish jokes.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-28 23:30)
    Macierewicz zorganizowal nastepna konferencje
    i stwierdzil ze „O katastrofie przesadzila eksplozja w trakcie odejscia maszyny na drugi krag”
    – to wstepna hipoteza zespolu Antoniego Macierewicza, który zorganizowal „telekonferencje” zw swoimi „ekspertami” oraz na koniec w imieniu zespolu zaapelowal o ponowne sekcje zwlok ofiar katastrofy….

    Nalezy wspólczuc rodzinom ofiar katastrofy smolenskiej, ze musza znosic ten upiorny taniec Macierewicza na grobach ich bliskich. Toz wykopywali juz kilku i nic. Co jeszcze zaproponuje ten psychopata? Szamanów?Seanse spirytystyczne? Egzorcystów? Wrózenie z fusów?A moze zrobic sekcje Macierewicza?Na „zywca”. Powinnismy absolutnie sie dowiedziec czy tam w srodku jest mózg, i musza ja przeprowadzac koniecznie jego „eksperci”, bo inaczej wyniki do urojen pasowac nie beda. Co do wykopek to pod jednym warunkiem – obowiazkowo przy wszystkich sekcjach musi byc obecny Macierewicz, Kaczynski, Marta Kaczynska, caly zespól „ekspertów”, Rydzyk i caly PiS. Stac, patrzec i wachac.
    Oczywiscie za pieniadze PiS- sekty…….
  • ~gosc73
    (2013-10-29 05:34)
    wszyscy ci którzy uważają ze był to zamach niech poproszą rodziny by oddali pieniądze bo jak to był zamach to odszkodowanie im się nie należy ,

    przepraszam rodziny " katyńskie " bo denerwują mnie ci którzy żerują na Waszym nieszczęściu wymyślają co wg nich jest prawdą i stale lamentują i obrażają biadolą że nie ma demokracji i stale ich się obraża











    'bardzo im wspolczuja ze sa ludzie ktorzy zeruja na Waszym nieszczesciu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki