Ziobro krytykuje Platformę: Skala korupcji przeszła wszystkie granice

| Aktualizacja:

Solidarna Polska chce doprowadzić do przedterminowych wyborów. Zdaniem Zbigniewa Ziobry, skala korupcji w PO przekroczyła wszystkie granice, więc jedynym wyjściem jest rozwiązanie Sejmu i ludzie, którzy "uczciwość mają w sercu".

wróć do artykułu
 • ~Mafia Tuska.
  (2013-11-05 22:37)
  Co 10-ty sympatyk PO to zlodziej ,kretacz i oszust taki sam jak w rzadzie.
 • ~Rb.
  (2013-11-05 22:34)
  ~Re~ Wiesio13bicz na PISmatolki---.Wiesio czy ty czasami nie jestes bachorem w ciekniet-ego Stefka?
 • ~SLD-PO co to za różnica?
  (2013-11-04 23:06)
  Co trzeci członek PO ma zaledwie wykształcenie podstawowe!

  Więc o czymkolwiek tacy mają pojęcie?

  Zatem i nic dziwnego, że nie widzą jakiejkolwiek różnicy między kilkaset miliardami a jednym bilionem zadłużenia zagranicznego.

  Że nie widzą iż bezmała 1/6 dochodu państwa, czyli ponad 43 mliardy, przekazywana jest cyklicznie co roku lichwiarzom i spekulantom, a to z tytułu odsetek za powzięte kredyty.

  Że nie widzą iż korupcja jest niczym innym, jak li groźnym procesem prowadzącym wprost do degeneracji ustroju demokratycznego.
 • ~der
  (2013-11-04 21:10)
  RUDA kałamarnica oplotła nasz kraj. Rudy Kaszub stworzył nam amber-państwo.
 • ~grom52
  (2013-11-04 18:05)
  Jeżeli PartiaOszustów nie chce oddać władzy PIS-owi - to niech odda ją mafii Pruszkowskiej. Z pewnością zyskali by na tym Polacy.
 • ~Wierzacy w Boga i siebie
  (2013-11-04 17:08)
  Za rzadow PO przestalem wierzyc w organy kontrolujace,czy scigajace korupcje
  na wyzynach wladz.Owszem sady,prokuratury,urzedy skarbowe znakomicie radza
  sobie z proletariatem,szara masa ale gdy przychodzi zajac sie tymi zlodziejami u gory dziwnie te wszystkie organy sa bezsilne.Tak rzad Donalda skutecznie
  podporzadkowal sobie wszystkich kontrolujacych.Zaden urzad skarbowy nie sprawdzil i boi sie sprawdzic skad corka Donalda wziela pieniadze na apartament w Warszawie za bagatela 800 000zl a syn na nowego Mercedesa
  to tylko jeden z malutkich przykladow te najwieksze wyjda gdy ta banda lapowkarzy odejdzie i przestanie rozkradac za przyzwoleniem wszystkich kontrolujacych nasze publiczne pieniadze.Bo zadni prywatni przedsiebiorcy okrasc sie nie dadza.
 • ~ocenzurowany ślązak
  (2013-11-04 17:07)
  RE:~starszy pan2013-11-04 13:27 - Kiepską masz pamięć, a może to juz demencja starcza? Bzdury pisać może każdy, ale nie mozna zakłamywać prawdy.
 • ~KIBIC
  (2013-11-04 17:02)
  Przestałby się kompromitować ten psi DUPEK!
 • ~Tofik
  (2013-11-04 16:05)
  re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-04 14:31
  POnieważ jest was trzynastu, to jeden w dupie będzie POsiadał trotyl, drugi sztuczną mgłę. trzeci hel, czwarty magnes, piąty bombę próżniową, szósty bombę paliwową, siódmy jeden wybuch, ósmy dwa wybuchy, dziewiąty kilka wybuchów, a POzostali załadują sobie w dupsko całe dwie tony saletry amonowej od Brunona K. Jak już dupska będą pełne to wyślemy was trzynastu w prezencie Putinowi.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-04 15:03)
  dostanie paczkę z Niemiec
  Donald Tusk orzekł, że ani on, ani jego żona, nie chcą wyglądać, jak dziady i dlatego partyjni koledzy kupują mu garnitury i sukienki dla małżonki.
  '
 • ~321
  (2013-11-04 14:47)
  A psychol wiesio ZNOW na DOPALACZACH - TRAGEDIA POtwora!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-04 14:31)
  Prezes oddaj ukradzione Biurowce RUCH - 180 milionow w fundacjach PIS schowane !
  TROTYL...
  sztuczna mgla,
  hel,
  magnes,
  bomba prózniowa,
  bomba paliwowa,
  jeden wybuch,
  dwa wybuchy,
  kilka wybuchów...
  3-4 osoby sie uratowaly...!!??!

  do Qrfy nedzy, zdecydujcie sie na cos !
  a moze to wszystko przez telefon od Jarka ...
 • ~Janusz P.
  (2013-11-04 14:24)
  Przekaz dnia nr 2013 / 11 / 04 - 001

  Dzisiejszy przekaz dnia:

  Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy dziennikarze zaczynają wymykać się spod naszej kontroli, co bardzo utrudnia nam pracę nad urabianiem opinii publicznej za pomocą mediów. Staramy się w tej sprawie coś robić.

  Prawdziwe sondaże pokazują, że coraz mniej ludzi chce na nas głosować (13,5 %) oraz, że rośnie liczba niezdecydowanych, którzy rozważają głosowanie na PiS.

  W tej krytycznej sytuacji trzeba maksymalnie forować pomysł przyszłej "prawicowej" partii Gowina jako "alternatywę" dla PiS !!!

  UWAGA: w mediach nie wolno atakować SLD, bo to nasz cichy sojusznik. Rozmowy idą w dobrym kierunku. To samo dotyczy Solidarnej Polski, PJN, Nowej Prawicy itp. Firma jest przecież dokładnie ta sama. Pamiętajcie: to nasza wspólna szalupa ratunkowa, czyli nowa Platforma przyszłości!

  RZECZ JASNA, NIE REAGOWAĆ NA UPOZOROWANĄ KRYTYKĘ ZE STRONY RUCHU (POD RÓŻNYMI NAZWAMI) PALIKOTA! W ważnych sprawach RP zawsze będzie głosować razem z nami.

  JEDYNYM NASZYM PRZECIWNIKIEM JEST PiS.

  Pamiętajcie: ewentualny przyszły rząd pisowski z całą pewnością nie tylko zreaktywizuje, ale i wzmocni CBA -- i wtedy już nie będzie tak łatwo robić interesy.

  Zróbcie coś, mobilizujcie wszystkie media, piszcie na wszystkich forach, bo TONIEMY, a razem z nami mogą zatonąć WASZE interesy! Wszystkie chwyty dozwolone.

  Powtarzać w kółko, że według wszystkich sondaży PiS nie ma szans, ponieważ prawie połowa ankietowanych chce głosować na nas lub na Palikota.

  Dalej na forach wyśmiewać na wszelkie sposoby wszystkie wrogie media, w szczególności "Gazetę Polską", Radio Maryja, TV Trwam, "Nasz Dziennik", "W Sieci" oraz "Do Rzeczy". Wszystkie chwyty dozwolone.

  Unikać tematu długu publicznego! To samo dotyczy podatków. Te tematy są na przyszły rok, ponieważ to jest nasz najsłabszy punkt. W żadnym wypadku nie posługiwać się określeniem "terapii szokowej"! Niestety Vincent trochę się wygadał w Brukseli, co nam tylko utrudnia zadanie.

  Rozmawiając o gazie łupkowym, starannie unikać tematu ustawy o koncesjach. Niestety to było nasze niedopatrzenie. W miarę możliwości nie dopuszczać ekspertów PiSu do głosu w tej sprawie.

  We wszystkich mediach publicznych i prywatnych bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2008 r. Donald Tusk nie zawetował zmiany w pakiecie klimatycznym polegającej na przyjęciu innego roku bazowego. To był rzeczywiście straszny błąd, ale teraz nie możemy się do niego przyznawać. Trzeba ludziom wmawiać, że to wina nie nasza, lecz Lecha Kaczyńskiego.

  Także bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2012 r. razem z SLD oraz PSL głosowaliśmy przeciwko wnioskowi PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego.

  Wmawiać ludziom, że klapa autostradowa, klapa stadionowa, klapa służby zdrowia oraz drożyzna są skutkami celowych działań i zaniedbań opozycji, czyli PISu.

  W tej chwili koniecznie trzeba zwalczać PIS. Wyśmiewać na wszelkie sposoby, korzystając z naszych ludzi w mediach publicznych oraz w zaprzyjaźnionych mediach prywatnych. Słyszałem dzisiejsze wiadomości o 9-tej rano w Trójce -- dobra robota!
 • ~kajot551
  (2013-11-04 13:53)
  Oj chcialoby sie dostac do POLITYKI i ZDRAD -ZAPLATA ZA START NA EURO LENIA Z DUZA GAZĄ JUZ SIE NIE TRAFI CWANIAKOM TRZEM .ZAPIS WINIEN BYC JASNY WCHODZISZ Z PARTI I SPISKUJESZ Z KURSKIM NA BRUK ,NA MORDE I KOPA W D..PE,
 • ~Gabi
  (2013-11-04 13:28)
  Panie Ziobro ,po tej wypowiedzi pana na temat sp.Lecha Kaczynskiego ,-jestes pan mniej niz ZERO.
 • ~starszy pan
  (2013-11-04 13:27)
  Nawet gdyby uznać argumentację Ziobry za słuszną ( co byłby idiotyzmem) to jedna Platforma przez siedmio letni okres nie dokonała mordu na byłym pośle lub posłance jak to zdarzyłsię pod egidą Zibry a może z poruczenia.
 • ~KAMELIA
  (2013-11-04 12:56)
  MOJE POKOLENIE OBALILO KOMUNE A DZISIIEJSZA MLODZIEZ NIE MOZE OBALIC TAKIIEGO CIENIASA TUSKA WOLI STAC W KOLEJCE DO HASIOKA
 • ~Waldek
  (2013-11-04 12:42)
  Jednego stneczka obsadził w wibioczej tem Mazio i kasa płynie
 • ~Jasnowidz
  (2013-11-04 12:40)
  No ulęgałki dziennikarskie,Jasnowidz nie został wydrukowany,zamiatacie prawdę pod dywan.Jak długo jeszcze?
 • ~Waldek
  (2013-11-04 12:40)
  Ten Mazowiecki nic dobrego dla polski nie zrobił , tylko sam się obłowił , bo tyrał do śmierci jak chce matoł i dużo szkody narobił.

Może zainteresować Cię też: