John Kerry w środku nocy na grobie Mazowieckiego. ZDJĘCIA

| Aktualizacja:

John Kerry oddał hołd Tadeuszowi Mazowieckiemu. Amerykański sekretarz stanu odwiedził cmentarz leśny w podwarszawskich Laskach i złożył kwiaty na grobie polskiego premiera. Przyjechał w środku nocy, prosto z lotniska.

wróć do artykułu
  • ~helmut
    (2013-11-05 08:39)
    tylko zeba kwiatow nie ukradl
  • ~Robnad
    (2013-11-05 08:08)
    ~maniek2013-11-05 07:56

    on tam pojechał odwiedzić teściową. nie wiem czy żyje, czy już gotowa do następnego. przy okazji. pamiętam jak durne POkemony darły pyski z racji mycki na głowie Śp. Lecha Kaczyńskiego. teraz widząc prezydĘta w mycce, miały kłopot z percepcją. on żadnych decyzji nie POdejmie,może ewentualnie służyc za listonosza.
  • ~kabareciarz
    (2013-11-07 14:40)
    czyżby przyjaciele nie wiedzieli,że zmarły był wrogiem imperialistów i wyznawcą komunizmu.Faktycznie dziwny sabat imperialistów i b.komunistów.No,przepraszam.Teraz to są demokraci.To ich łączy.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-11-05 10:08)
    ODWIEDZIŁ CMENTARZ TYLKO DLATEGO BY BO MU BYŁO PO DRODZE DO WYRWANIA DZIESIĄTEK MILIARDÓW ZŁOTYCH.

    JEGO SZEF barak MIAŁ W opalonej d... ŚMIERĆ NASZEGO PREZYDENTA.
  • ~emeryt 5
    (2013-11-05 10:08)
    Nie winiłbym Pana Tadeusza Mazowieckiego za tzw. grubą kreskę i tzw. układy ze starą władzą. A co innego można było zrobić w tamtym czasie ? Dobrze, że chociaż w tamtym czasie komuniści częściowo ustąpili. Przecież stała u nas pół milionowa armia wielkiego brata, a każdy przeciwnik ustroju był śledzony przez KGB. Mieliśmy pójść na targanie po szczękach i wojnę z nimi ? Bez ofiar liczonych w setkach tysięcy nie obyłoby się. 80% naszej gospodarki było uzależnionej od gospodarki Związku Radzieckiego. Następni premierzy, na początku lat dziewięćdziesiątych po rozpadzie ZSRR i wyjściu ich wojsk, powinni byli zrobić prawdziwą dekomunizację i zrezygnować z grubej kreski. Dlaczego nie zrobili tego ? Po latach wychodzi na to, że niektórzy decydenci z czasów socjalizmu też nie wierzyli w tamten ustrój i wykorzystując swoje dawne układy z pierwszych sekretarzy partii stali się pierwszymi kapitalistami ?
  • ~Salomon
    (2013-11-05 09:23)
    a ja sobie zadaję pytanie ...jacy bohaterowie nam pozostali z ostatnich czasów ?
    chyba tacy co nic nie robili za PRL-u.
    np Jarosław Kaczyński bo on nawet wysłał na rozmowy przy okrągłym stole swojego brata Lecha .

    NA WSZELKI WYPADEK
  • ~007
    (2013-11-05 09:12)
    Rząd Afroamerykanina jest tylko przykrywką na rozszerzenie panoszenia się MOSAD. Gdzie jest Komorowski i Tusk w tej układance?
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-05 09:11)
    Robnad2013-11-05 08:49
    a gdyby na większą to byś je powalił na amen.
    a co do budzenia się rano to ja dzisiaj wyjątkowo . I jeszcze mam spokój oraz dostęp do komputera Wizyta nie raz po razie więc chyba będziesz miał trochę czasu ? A ty już tu, czy jeszcze tam?
  • ~Robnad
    (2013-11-05 08:49)
    Taaka prawda2013-11-05 08:29
    "re Robnad2013-11-05 08:01

    szczytowanie kiełbiami we łbie ...ty się marnujesz . Chwytaj za pióro i twórz na większą skale
    Powodzenie murowane "

    wystarczy, że i tak mnie POkemony uwielbiają, he, he, he.
    budzi się to rano w błogim POczuciu spokoju i ładu POkemońskiego, czyli wszechobecnej korupcji , łapówkarstwa, kumoterstwa, jawnego złodziejstwa, a tu, ja.
    gdybym tworzył na większą, to już od rana latałoby to z wytrzeszczem vide Donek, krostami na zębach zgrzytających miłością, jak ta ":gela".

    co do drugiego to niestety jeszcze parę wizyt
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-05 08:29)
    re Robnad2013-11-05 08:01

    szczytowanie kiełbiami we łbie ...ty się marnujesz . Chwytaj za pióro i twórz na większą skale
    Powodzenie murowane
    ps jak tam u stomatologa ?
  • ~gela
    (2013-11-05 08:16)
    Jadowite gnojki co nie mogą dospać.do rana.
    To sie w nie mieści w głowie co ludziom przychodzi do głowy od rana.
    A paciorek poranny odmówiłeś?
  • ~precz z nwo
    (2013-11-05 08:16)
    Ci z bialego domku lubia oddawac czesc noca,szczegolnie falszywym bozkom w Bohemian Grove! Skull&Bones ,demoniczna sekta w ktorej m.i. przyjaciele Bush and Kerry.Sprawdz na internecie/youtube. Nic mi do pana Mazowieckiego ale ich dwaj...ja dziekuje!
  • ~Robnad
    (2013-11-05 08:01)
    przyjechał do Polski w POdzięce za POdsłuchiwanie i inwigilację na niespotykana skalę swoich obywateli. co prawda, Tusk POdsłuchuje niekoniecznie PO to, by akurat znaleźć wyznawców AL-Kaidy, ale by wiedzieć o nastrojach społecznych wobec działań Parady Oszustów. a nuz jakiś wściekły wykupi cała dostawę nawozów sztucznych, i jeszcze gwizdnie na dodatek towarowy z siarką, he, he, he.

    reszta to gra POzorów, zwana dyplomacją dla niedojd POumysłowych, coby znowu mogły dostać szczytowania kiełbiami we łbie.
    dlatego przyjeżdża do nas. resztę US podsłuchiwał, tubylców znad Wisły, Parada Oszustów.
  • ~jan byl jasiem
    (2013-11-05 08:01)
    typowe lizuski wlaza bez mydla jankesom w odb...
  • ~maniek
    (2013-11-05 07:56)
    Nasz (P)rezydent pojechał na (p)ielgrzymkę do (z)iemi (ś)więtej a na portalach ani słowa (bez nawiasów tekst nie przechodzi, może ten komentarz przejdzie). Dlaczego nikt nic nie pisze. Podobno tamte (p)lemię chce (o)fiary w (z)ielonych. Ten komentarz nie przeszedł w żadnym portalu. Pytam się: jakie decyzje podejmuje nasz (P)rezydent? Czy wystarczy na moją emeryturę?
  • ~helmut
    (2013-11-05 07:03)
    a gdzie
    PISIO Bolo i
    reszta zlodziej z po
    moze chcial sprawdzic cz y byly premier ma przysobie Komorke
    tam mozna tez podsluchiwac
  • ~hana
    (2013-11-05 07:45)
    Nocą, po cichutku, bez rozgłosu ,z obstawą jak złodzieje!!! Brawo ,brawo!!!
  • ~Zgredek
    (2013-11-05 07:41)
    W środku nocy ? A gdzie MIRO , ZBYCHO , GRZECHU ?
  • ~008
    (2013-11-05 15:02)
    ~0072013-11-05 11:36
    Oooops, przepraszam.
  • ~OMEN
    (2013-11-05 09:43)
    Taa... To Kerry PO-chodzi z bratniej do PO partii? Oni też uprawiają cmentarno-nocną PO-litykę ?

Może zainteresować Cię też: