"Partie zdane by były na lep lobbystów". Ostry atak na Tuska

"Partia, która ma 100 mln na koncie, domaga się wstrzymania finansowania innych partii! I to w imię, uwaga…przyzwoitości!" - grzmi na swoim blogu Janusz Palikot.

wróć do artykułu
 • ~ekolog
  (2013-11-08 11:45)
  Posel Palikot jak zwykle mysli o swoim interesie finansowym, choc slusznie zauwazyl, ze teraz premier Tusk chce sie zemscic na posle Palikocie za to. ze uciekl z PO. Jednakze to wcale nie jest szczyt bezczelnosci premiera Tuska, bo szczytem bezczelnosci premiera Tuska jest szczyt klimatyczny w Warszawie, gdyz Polska POd rzadami Tuska opiera swoja produkcje energii przede wszystkim na spalaniu wegla brunatnego i wegla kamiennego, a to jest przeciez wytwarzanie CO2. Premier Tusk wcale nie ma zamiaru wprowadzic do Polski zielonej enrgii tzn. energii wytwarzanej bez emisji CO2, bo premier Tusk ma POubeckich przyjaciol, a jak przed kilku laty slusznie napisal Adam Michnik w "Gazecie Wyborczej" . "Gorny Slask jest rzadzony æprzez ubeckie dynastie". A wiec klimatyczny szczyt w Warszawie jest farsa i jego uczestnicy najlepiej zrobiliby, gdyby postawili premierowi Tuskowi takie ultimatum . "albo Polska natychmiast wprowadzi zielona enrgie, albo jutro wyjezdzamy z Warszawy". To by przestraszylo premiera Tuska, bo sytuacja finansowa jego POlski jest zla, a izolacja polityczna Polski wykluczylaby otrzymanie nowych kredytow przez rzad Donalda Tuska.
 • ~Matwiej Szauk
  (2013-11-08 11:43)
  A czego można oczekiwać od partii( słownik staropolski=partia = banda),która za przywódce ma folk---cza?,człowieka ( czy człowieka?) który Naród sprzedał za miejsce na liście do U.E.
 • ~007
  (2013-11-08 11:24)
  PO co pokazujecie kukłę pociąganą przez Belweder?

Może zainteresować Cię też: