Prof. Rońda przed komisją etyki. "Rozmowa trwała dwie godziny"

| Aktualizacja:

Profesor Rońda stanął przed komisją etyki AGH. Jak dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa, profesorowie po raz drugi zajęli się sprawą eksperta komisji Antoniego Macierewicza.

wróć do artykułu
  • ~Bogdan
    (2013-11-14 18:50)
    Rońda to eden z nielicznych uczciwych Polaków biorących udział w wyjaśnianiu kłamstwa smoleńskiego, człowiek raczej naiwny, a nie bolszewicki oszust plujący na polskich pilotów i generałów. Powodzenia Profesorze
  • ~x
    (2013-11-14 21:52)
    już powstała nowa jednostka kłamstwa to: 1Ro = 10 kłamstw/min
  • ~J,J,
    (2013-11-14 21:55)
    re.J.W. Jeżeli piszesz:Przy baku wyszkolenia i takich niedociągnięciach nie mogło być inaczej.Jest to tylko i wyłącznie NASZA wina.To dlaczego Rosjanie nie pomagają nam poznać tej prawdy , a przeciwnie od początku mataczą, niszczą dowody tej tragedii nie oddają nam tych kluczowych dowodów -DLACZEGO !!!
  • ~J.W.
    (2013-11-14 18:44)
    Do Wraka III RP tą masakrę pod Smoleńskiem to zrobiliśmy sobie sami przez głupotę , niedouczenie załóg samolotu i chciejstwo bycia Tam za wszelką cenę i z taką ilością dostojników zapakowanych z woli Prezydenta w jeden samolot..Już Min.Obrony PIS zabronił pilotom TU-154 ćwiczyć na symulatorach w Rosji.To gdzie mieli ćwiczyć.Przewidywany wynik katatastrofy - przez zawodowych pilotów w lużnych rozmowach spełnił się.Przy baku wyszkolenia i takich niedociągnięciach nie mogło być inaczej.Jest to tylko i wyłącznie NASZA wina.Przy okazji mogła być wcześniej jeszcze bardziej tragiczna w skutkach międzynarodowych bo zginęło by kilku Premierów i Prezydent.Odwaga ofcera wstrzymała szaleńcze rozkazy naszego Prezydenta i nie poleciał z Semferopola wprost do Tybilisi jak zażądał Prezydent Lech Kaczyński łamiąc wszelkie przepisy międzynarodowe.Chwała temu oficerowi.Drugi już nie mi odwagi.ał takiej
  • ~J.W.
    (2013-11-14 19:02)
    Do prawda Rozgrzeszach wszystkich profesorów Macierewicza a jeden to przypadek.Otóż Oni wszyscy to wyjątkowy przypadek i taki sam.Żaden z nich nie jest specjalistą w : aerodynamice , teorii lotu , mechanice lotu , budowie płatowców itp. Na pewno są specjalistami w swoich dziedzinach : leśnictwo , wytrzymałość materiałów itp. Przystąpili do pracy w Zespole do badań przyczyn katastrofy...I od samego początku wykonują żeby nie powiedzieć ześwinili się pracę na zlecenie p.Macierewicza że w ostatnich sekundach lotu były wybuchy.Nie interesuje ich ani nie analizują lotu od początku czyli od zaplanowania lotu przez załogę.To za trudne.Nie śledzą krok po kroku.To jest cyrk lub chochsztaplerstwo szukając przyczyn katastrofy samolotu zaczynać od ostatnich sekund loty i to odpowiadając na ściśle zadane twierdzenie p.Macierewicza.To jest sztuka , to jest WSPANIAŁA NAUKA B R A W O.
  • ~kretacz
    (2013-11-14 20:08)
    trzeba tego kretacza farbowanego liska co uciekl na wawel ta gangrene trzeba przeciac oby jak najszybciej wasz guru to tchorz iczmychmal na wawel ta gangrena musi zniknac to szkodnik narodu polskiegoNIGDY WIECEJ BACHORA KRETACZA Z ZOLIBORZA NIEDOJDA ZYCIOWA
  • ~wanias
    (2013-11-14 20:09)
    panie j.w Dwa Panskie wpisy i kazdy na poziomie zerowym, zwykle plotkowanie szkolniaka. Oczywiscie dla was,a mysle tu o inny<ch autorach bajek w tym forum, to nawet Kopernik byl idiota.
    Prosze podac jakie kwalifikacje maja czlonkowie komisji Millera i Laska! W google szukaj smarkaczu:: Grzegorz Szuladziński, prof. ... Konstruktor Boeinga podważa oficjalne ustalenia...Konstruktor Boeinga podważa oficjalne ustalenia ws. Smoleńska ... z prof. ... Doktor Wacław Berczyński, doświadczony konstruktor lotniczy, ..Boeing... Poczytaj petaku i przepros forumowiczow.
  • ~007
    (2013-11-14 20:17)
    Jedyną jego głupotą było to, że powiedział to o czym powinien milczeć. Posiadanie dokumentów w sprawie i ukrywanie ich przed prokuraturą jest karalne. Polska prokuratora z szybkością światła przesłała by tą informacje swołoczy rosyjskiej (czytaj: miejscowej prokuraturze w Moskwie) i zdemaskowali by przeciek który zakończył by się spotkaniem z seryjnym samobójcą.
  • ~Tofik
    (2013-11-14 20:32)
    re~J.W.2013-11-14 19:02
    Zamiast tego pier..lenia napisz lepiej ile ci Szechter płaci za bycie prostytutką.
  • ~Tofik
    (2013-11-14 20:35)
    re~Nieżyd2013-11-14 20:16
    Ale Chazar z całą pewnością.
  • ~róbcie tak dalej pisdzielce ...
    (2013-11-14 20:43)
    cóż za piękna morda polskiego zaprzańca ...
  • ~fPiSdu !
    (2013-11-14 20:52)
    za komuny jednostką głupoty był "cjant" stąd funkcjonariusze w niebieskich uniformach nazywani byli mili-cjantami.
    teraz uradziła nam się nowa świecka jednostka głupoty : rońda
    pan profesor z Krakowa jest wzorcem tej jednostki - w jego przypadku wynosi bowiem ona dokładnie jedną rońdę.
  • ~marcelek
    (2013-11-14 21:23)
    jaki profesor, zwykły *************
  • ~Iza
    (2013-11-14 21:44)
    Ale się zeszmacił Rońda, niby profesor, a takie byle co ...
  • ~motek
    (2013-11-14 21:53)
    To nie jest tylko sprawa etyki, to jest sprawa prawna i fizyczna - ten człowiek wyżądził naszemu społeczeństwu wielkie szkody.
  • ~Dorota
    (2013-11-14 22:58)
    Nie przypuszczalam ze jeszcze w Polsce tyle kundli komunistycznych ,SBEckich potomkow i tych nowo narodzonych POwskich zaprzancow ziemia swieta nosi.

    Nic dziwneho ze mamy to co mamy w kraju ,a poza granicami smiech.
  • ~winetyśrupka
    (2013-11-14 18:34)
    rońda to krakowski ekspert do spraw życia wiecznego opus dei i legiony chrystuska zu sammen
  • ~fakt
    (2013-11-14 23:53)
    SONDA (2013-11-14 23:50)

    WASZYM ZDANIEM
    Czy w Smoleńsku doszło do zamachu?
    TAK
    53%
    NIE
    47%
  • ~ONI powiedzieli na antenie
    (2013-11-15 00:03)
    Czy ONI potwierdzili z*m*ch???

    - W grudniu 2010 r. G. Schet.yna, powiedział w programie M. Olej.nik:
    "Robienie atmosfery wokół tego z*m*chu, uważam, że jest haniebne".

    - W listopadzie 2011 r. szef MSZ stwierdził w TOK FM:
    "po z*m*chu władze rosyjskie były autentycznie wstrząśnięte".

    - W grudniu 2012 r. Donald T. oświadczył: "Prokuratura wojskowa pracuje pod
    niezwykłą, najwyższą presją, zwłaszcza opozycji, w sprawie z*m*chu smoleńskiego".

    - 12 listopada 2013 r. w "kropce nad i" Giert.ych (ksywa "koński łeb") też powiedział o z*m*chu. Cytuję z pamięci fragment jego wypowiedzi: "mówi się, że za z*m*chem w Smoleńsku stoją (...)"

    - 13 listopada 2013 r. M. Olej.nik w Radiu ZET zwróciła się do Komoro.wskiego: "Przyzna pan, że wpadliśmy w pułapkę. Musimy przepraszać Rosjan, którzy w sprawie z*m*chu w Smoleńsku zachowują się nie fair wobec nas. Przykład z wrakiem".
    Komo.rowski nie poprawił dziennikarki, nie zaprzeczył jej odnośnie "z*m*chu w Smoleńsku" i odpowiedział: "Problem polega na tym, że nie należy w żadną pułapkę wchodzić ani do żadnej pułapki się zapędzać (...)".


    Czy powyższe publiczne wypowiedzi najważniejszych w państwie polityków to jedynie, lapsusy, freudowskie pomyłki (tj. wynikające z zepchnięcia do podświadomości niewygodnej, traumatycznej prawdy o smoleńskiej masakrze, która nieoczekiwanie wypływa na wierzch)?
    A może ONI posiedli wiedzę o tym co faktycznie wydarzyło się 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku?
  • ~sigg666999
    (2013-11-15 06:36)
    Wladze AGH jak chce ocalic swoja i tak watpliwa reputacje powinnie pozbyc sie tego pozal sie Boze "profesora". Ronda nie zglupial i nie zostal oszustem wczoraj, a ktos mu jednak przyznal tytul profesorski i pozwalal mu brac pieniadze podatnikow za oglupianie studentow. Jaki to przyklad dla mlodziezy? Takich "profesorow" jest niewatpliwie wieksza ilosc - Ronda to tylko wierzcholek gory lodowej...

Może zainteresować Cię też: