Zarząd PO gotowy do konwencji. Nie będzie "pompowania" partyjnych kół?

Zarząd PO gotowy do sobotniej konwencji partii. Kierownictwo ugrupowania przyjęło zmiany w statucie, które będą rekomendowane podczas zjazdu delegatom.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-20 21:02)
    a moj kot wlazł na telewizor i nie chce zejsc, zimno mu?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-20 21:07)
    poszedłbym sobie teraz w marszu pierwszomajowym, takim jak za dawnych lat
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-20 21:09)
    cebula, ziemniaki na zimę, tanio i dobrze
  • ~Tofik
    (2013-11-20 21:24)
    Pompowac to bedzie nasz pan prezes , hofmanka przez jego duzy wentyl !

    Mówcie co chcecie ale w tym temacie pan premier Kaczyński ma rację
    Kadry sa najwazniejsze mowil wujek Stalin i mial racje .
    Pozdrawiam aktywistow PIS .
    Tak trzymac !
    Dzisiaj rano wypróznilem sie. po lewatywie Hofmana .
    Kot tez sie wypróznil i tak milo zaczelismy ten dzien .
  • ~warszawiak
    (2013-11-20 21:25)
    Mozesz przetlumaczyc z wolskiego na polski Tofik ?
    PIS falszerzu postow ? ( te twoje falszywki "wiesio" )
  • ~Tofik
    (2013-11-20 21:26)
    Pompowac to bedzie nasz pan prezes , hofmanka przez jego duzy wentyl !
    mysle, ze LK u diabelka w kotle, ma ksywke - parówa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-20 21:27)
    misiaczki kupujcie ziemniaki, idzie sroga zima
  • ~gamma
    (2013-11-20 23:42)
    W sprawie ministra finansów pisowisko jest pocieszne.
    " nie ma autorytetu " - tzn. Rostowski miał
    " rozda pieniadze " - tzn. Rostowski nie rozdawał
    " rozda pieniądze " - tzn. - żle - bo pisowisko nie chce rozdawania pieniędzy ( od kiedy ? )
    Brak Rostowskiego - i wyszła Szydło z worka manipulacji.
  • ~fuck pis
    (2013-11-20 23:43)
    BEDZIE I TRZECIA KADENCJA. BO KTO JEST SAMOBOJCA I CHCIALBY ZGINAC W JAKIEJS DELEGACJI PISOWSKIEJ? NOTOWANIA $/PLN SA DOWODEM ZE W KRAJU WSZYSTKO OK.
  • ~erka
    (2013-11-20 23:47)
    Kraj bez podatków?

    No cóż - edukacja, lecznictwo, emerytury, renty, wojsko, policja i cała adminsitracja powinny pracowac za darmo?

    No a jeśl;i podatki wypadają na glowę 10 tysięcy - to znaczy, ze przychód na głowę (włacznie z niemowlakami) wynosi circa 50 tysięcy - to fajnie.
  • ~wnyk
    (2013-11-20 23:47)
    Ta ich, pisowska nienawiść jest tak straszliwie GLUPIA!!!
  • ~mociek
    (2013-11-20 23:49)
    . Nie wiem tylko czemu Pan Kazimierz Marcinkiewicz jak udało mu się wyszarnąć sporą kasę z Unii, to mało się nie posrał z radości, a jego "Yes, Yes" przeszło do historii.

    Przecież o tych wekslach musiał słyszeć Jarosław Kaczyński - Genetyczny Patriota Nowogrodzki, SUPERSPEC OD PRZEKRETOW i nic nie zrobił, żeby ich nie było. Jak żyć...?
  • ~ZBYNIEK1
    (2013-11-20 23:51)
    A JA CAŁEMU PIS I JEGO SZCZUJNI Z PREZESEM NA CZELE PROPONUJĘ "MISERKORDINĘ" KTORĄ TAK POLECAŁ PAPIEŻ FRANCISZEK


    "Miserkordinę" ktorą tak polecał papież Franciszek


    Może będzie miała mniej jadu więcej mądrości jak kolorowe proszki serwowane przez dwóch ziomali czyli Hofmana i Lipińskiego
  • ~HIHIHIHIHhihihihihihhahahaha
    (2013-11-20 23:57)
    jest jeszcze druga dobra wiadomosc !!!

    ZE JEDEN Z TYCH SKORUMPOWANYCH, NIBY-NAUKOWCOW PIS, K. NOWACZYK ZOSTAL ZWOLNIONY ZE SWOJEJ PRACY Z UNIVERSITY OF MARYLAND, HAHAHA.

    a maciorawicz zebrze u Poloni o wsparcie, bo miliony od prezesa Z PRZEPRANEJ BRUDNEJ KASY z INSTYTUTU LECHA KACZYNSKIERO nie starczaja

    DLATEGO MACIORAWICZ WYSTAWIA KOSZYCZKI NA co laska>
  • ~JOSTELA
    (2013-11-21 05:21)
    jak to nie bedzie pompowania?...przed zima trzeba zmienic kola/opony/ nie dot. nowych ,,ZDERZKOW,,
  • ~RKA
    (2013-11-21 06:56)
    Najświeższe wiadomości ---Jarosław dzisiaj rano miał zatwardzenie i pomoc hofmana nie pomogła , trzeba wysłać 2 RKI .będziemy DALEJ INFORMOWAC O ZATWARDZENIU PREZESA
  • ~sklave
    (2013-11-21 07:13)
    Nie będzie pompowania kół.
    Pierwszy raz premier Tusk mówi prawdę.
    Koła są już tak napompowane że w każdej chwili mogą się rozerwać i
    należy spuścić trochę powietrza.
    Wczoraj na konferencji prasowej premier Tusk powiedział że jest jak trener narodowej drużyny piłkarskiej...i prowadzi kraj od ...do...
    W PO od kilku dni krzyczą: Ratuj się kto może. Nogi za pas i chodu!
    Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia
  • ~VOTO
    (2013-11-21 07:50)
    to jest tak prawdopodobne jak to że polacy nagle przestaną pić wóde
  • ~kop