Tusk broni Schetyny przed atakami: Insynuacje są bezzasadne

| Aktualizacja:

Donald Tusk stanął po stronie Grzegorza Schetyny. Premier ostro mówi, by nikt nie zarzucał Schetynie udziału w aferze korupcyjnej, bo to "bezzasadne insynuacje". Zapewnia też, że CBA nie wykonuje zleceń politycznych.

wróć do artykułu
  • ~Klemens- Chorzów
    (2013-11-22 15:33)
    POpierają jeden drugiego a srają w POry aby się któryś nie wygadał za dużo!
  • ~Wanda
    (2013-11-22 15:45)
    Won z partyjniakami i mafią tuskową ktuóa zniszczyła polskę i doprowadziła do nędzy polaków.
  • ~Daniel
    (2013-11-22 15:48)
    Srają muchi będzie iosna, tak tusek będzie karał kolesi z mafi swoiej, a sam powinie spadać na szczaw.
  • ~Daniel
    (2013-11-22 15:52)
    Precz z POgłupiałymi matołami.
  • ~bydłoszewski
    (2013-11-22 15:58)
    Przytuli , pocieszy i wbije szpile w oko .
    Swoją drogą jeden wart drugiego .
    Dzięki nim Polska to dzisiaj rynsztok
  • ~Rozum
    (2013-11-22 16:09)
    Samo bydło prawdziwe tutaj się zagniezdzilo,nie potrafią merytoryczne dyskutowac,a pisanie zakończyli na 7 klasach szkoly.Won na portale piso-rydzykowo-sakiewiczowskie i braci Karnowskich[wstrętnych blizniakow jednojajowych[.
  • ~Tofik
    (2013-11-22 16:10)
    Pierwszy aferzysta IIIRP, czytaj PRL-bis dał głos.
  • ~Robnad
    (2013-11-22 16:11)
    w ogóle gadanie o jakiś przekrętach, korupcji, kumoterstwie, złodziejstwie w kontekście Parady Oszustów to jawne insynuacje godzące w demokrację, i to nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
    wyżej wymieniona, narzuciła takie wysokie standardy zachowań i moralności, że PO prostu normalny, szary człowiek, zniesmaczony rządzącym wrednym PIS, jeszcze nie dorósł, oprócz wybranych oczywiście, do POjmowania tego wszystkiego dobrego, lepszego, albo i najlepszego. dlatego wyzwalajmy energię, synergię i razem z naszą partią razem i osobno, byśmy mogli dalej rozwijać i żyć w w dobrobycie,do którego ja, Tusk, dalej Donaldem zwany was POprowadzę, mimo wszystkich przeciwieństw, jątrzenia i jontka, knucia wrogów wszelakich, kłód i kłódeczek, bruzd POlnych.
    rety, to dopiero jutro miałem odczytać z kartki.
    D.T.
  • ~sam
    (2013-11-22 16:13)
    RUDO--CZERWONA ośmiornica oplotła nasz kraj
  • ~Tofik
    (2013-11-22 16:29)
    Ten dywan, POd który Ryży wszystko zamiatał, zaczął się nagle palić i zajął się żywym ogniem, a że dużo POd nim było ogień sięga do sufitu. Ryży jest gotów dla ratowania własnej dupy nawet ze Schetyny uczynić strażaka.
  • ~Kibolman
    (2013-11-22 16:30)
    POlacy nic się nie stałło!
  • ~Drzazga 101
    (2013-11-22 16:31)
    "Premier bardzo zadowolony z pracy Centralnego Biura Antykorupcyjnego"
    O Matko, pamiętam jak przed laty Mleczko narysował dwóch facetów. Obaj ściskają się za ręce, ale jeden lewą ręką ściska drugiego za gardło mówi: - "Dziękuję, że pan odkrył KORUPCJĘ w mojej partii. Podobieństwo rzuca się w oczy, jak kamień, kuervas ! Ale te satyryki mają PRZEDZIWNĄ moc przewidywania sytuacji, ja pierdykam !.
    Hej !-
  • ~rr
    (2013-11-22 16:48)
    To sie nazywa obluda... Zaatakowal TuSSk Schetyne, a teraz udaje glupiego...
  • ~zygi
    (2013-11-22 16:59)
    ~Drzazga 101 - posłuchaj ty durniu pis-bolszewi , czy ty w ogóle cokolwiek rozumiesz z tego co powiedział Pan Premier Donald Tusk. ty zgniły karku od knura jak chcesz cokolwiek komentować to naucz się ze zrozumieniem czytać
  • ~Jarek
    (2013-11-22 17:03)
    Ryży ręcznie steruje prokuratorami i służbami specjalnymi - to jest widoczne jak na dłoni. Nikt już nie wierzy w chamskie intrygi w wykonaniu ryżego.
  • ~Drzazga 101
    (2013-11-22 17:08)
    "Tusk broni Schetyny przed atakami: Insynuacje są bezzasadne"
    O Matko, a wszystkim się zdawało, że to Wojski gra jeszcze, a to echo grało,czyli że to V-Schetyna BRONI McDonalda przed atakami, bo INSYNUACJE wobec McDonalda są większego kalibru niż wobec V-Schetyny. Ale jaja, jak berety ! Na miejscu V-Schetyny to bym jak nic, szarpnął się i zwalił McDonalda z piedestału, bo to gołym okiem widać, że to zwykła, kongresowiczna wydmuszka i koniec balu, panno Lalu.
    Hej !-
  • ~Schetyna to wie
    (2013-11-22 17:18)
    Przyczaił sie Tusku i zaatakuje ze zdwojona siłą.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-22 17:23)
    Tusk z Rostowskim dokonali rozbioru Polski...

    z pomocą pozytecznych idiotów - wyborców. Polska ma biliard długu. Czy wy sobie z tego sprawę zdajecie? Nas rozbiora po kawałeczku. www.3obieg.pl
  • ~Oli
    (2013-11-22 17:41)
    Smutne a jak prwdziwe i to bez względu na barwy i oponentów, oj biada Ci narodziie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-22 17:46)
    Tusk już dawno oderwał się od rzeczywistości. Powróci do rzeczywistości w celi.

Może zainteresować Cię też: