Złamano przepisy? MON przekaże list generała Skrzypczaka do CBA

| Aktualizacja:

Ministerstwo Obrony Narodowej ma w poniedziałek przekazać CBA list wiceministra Waldemara Skrzypczaka w sprawie przetargu na drony dla polskiej armii. - "To dodatkowe upewnienie się, że żadne przepisy nie zostały złamane" - mówi rzecznik MON Jacek Sońta.

wróć do artykułu
  • ~Urban
    (2013-11-25 09:47)
    Co tak mało ubeckich komentarzy na tym forum?

    Gdzie jest dzisiejszy SONDAŻ wykazujący kolejny wzrost PO-parcie dla PO?

    Gdzie są komentarze wyśmiewajace Kaczyńskiego?

    Gdzie są komentarze wychwalające Millera / Palikota / Komorowskiego jako przyszłego zbawcę narodu?

    Gdzie są ataki na Radio Maryja i TV Trwam ?

    Gdzie są komentrze w stylu "Polacy, nic się nie stało!" ?

    Gdzie są hasła w stylu "Załóż pan firmę" ?

    Czyżby towarzysze się obijali?

    Za co wam płacimy?

    Na PO-sterunek marsz!
  • ~Peter South
    (2013-11-25 09:35)
    Przecież ów list miał być koronnym argumentem SKW na korupcję Pana gen. Skrzypczaka (wniosek skierowany przez SKW do prokuratury)? Jeśli zatem ma to znowu badać CBA (jednocześnie ABW bada odmowę wydania gen. poświadczenia bezpieczeństwa na podstawie tych samych przesłanek) to czegoś tu nie rozumiem. Mam wrażenie, że SKW jest do rozwiązania (w tej formule i z tym kierownictwem to dobrze).
  • ~Gottard
    (2013-11-25 09:07)
    Jak widać ruski się wściekli na generała Skrzypczaka i agentura kacapska go atakuje. Naraził się Putinowi za zakupy prawdziwego uzbrojenia dla Polskich Sił Zbrojnych czyli czołgi Leopard2A5, armatohaubice Krab i finalizacja zakupu ATACM którą teraz prowadzi gen. Skrzypczak. Bezwartościowe Rosomaki nie wzbudzały strach a czołgi i artleria to już jak widać inna sprawa. Apeluję do woskowych brońcie generała, nie pozwólcie go zgnoić czy zabić jak zabili gen. Petelickiego Broń w pogotowiu !
  • ~Oj tam, oj tam!
    (2013-11-25 06:00)
    Oj tam, oj tam!
  • ~Czarny Kot w Szklanej Kuli na Białym Koniu, Któ
    (2013-11-25 05:59)
    A jakie ma na ten temat zwolniony za kare ze stanowiska za ujawnienie tej "nieprawidlowosci" niejaki general Nosek???
  • ~P.J.J.
    (2013-11-25 05:43)
    Po prostu Tuskowe standarty. Potem sie wszyscy dziwia , ze jest potezny dlug publiczny , a sprawy sa zamiatane pod dywan. Od poczatku kiedy rzadzi PO z PSL sprawy , ktore by wydawaly sie oczywiste staly sie nie oczywiste , a czarne to biale. Jak sie chce rzadzic to oprocz przynaleznosci lub sympatii politycznych nalezy posiadac minimum doswiadczenia i wyksztalcenia w rzadzeniu. Teraz mamy non stop wysyp afer i niekonsekwencji , ale wedlug Tuska nic sie nie stalo. Tak to jest jak sie nie stosuje ogolnie przyjetych standartow i zasad tylko wprowadza swoje wziete z boiska , ktore czesto sa nie zgodne z prawem.
  • ~sigg666999
    (2013-11-25 04:43)
    MON jest opanowany przez pazerna bande prymitywnych wiesniakow przebranych w generalskie mundury, ktorzy ciagle nie moga sie zdecydowac do jakiej wojny powinni sie przygotowywac. Gdyby wszystkich tych kabotynow przepedzic do cywila, bezpieczenstwo Polski nic by na tym nie ucierpialo, a niewatpliwie budzet panstwa by zyskal.
  • ~misjonarz
    (2013-11-24 23:19)
    czy Skrzypczak był na misji w libanie - to byłoby interesujące...
  • ~kapral rezerwy
    (2013-11-24 23:03)
    Przed miliardowymi zakupami starego złomu w Izraelu,USA i Niemczech powinien być zrobiony "prokuratorski"audyt kadry kierowniczej naszego wojska.Podobnych faktów jak ten prasa ujawniła kilka.Dlaczego od razu potępiano zastrzeżenia służb wojskowych do tego ministra?Przypomnijmy kto zapewniał i głośno mówił o jego bezinteresownej służbie?
  • ~`
    (2013-11-24 22:12)
    List w kopercie a koperta gruba...
  • ~wywiadowca
    (2013-11-24 21:11)
    A ja bym proponował, żeby służby ustaliły w jaki sposób GW weszła w posiadanie tego listu.

Może zainteresować Cię też: