PO z rekordowo niskim poparciem. Mniej niż 20 procent! SONDAŻ

| Aktualizacja:

Tak nisko Platforma Obywatelska jeszcze w sondażach się nie znalazła. Badania ośrodka "Homo Homini" dają partii Donalda Tuska tylko 19 procent poparcia. Prawo i Solidarność góruje nad swoim politycznym rywalem. Ma już 29 procent. 

wróć do artykułu
  • ~Jamci
    (2013-11-26 09:02)
    Jabadabaduuu!
  • ~Jędrek
    (2013-11-26 11:24)
    W Polsce będzie dobrze dopiero wtedy, kiedy PO będzie miała 0,19 % poparcia!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-26 11:40)
    ja cieszył będę się dopiero jak zobaczę tuska w sądzie na ławie oskarżonych PO ogłoszeniu wyroku skazującego go na długie lata w kryminale !!! ~prawy i sprawiedliwy obywatel2013-11-26 10:42

    Lubię takie chwile ! Ale pocieszam sibie i znaczną częśc narodu,że będzie jeszcze
    radośniej,kiedy zdecydowanie PiS wygra wybory i wprowadzi normalnośc.

    Czekam kiedy sondaże wyborcze wskażą : PiS 48% a PO 5,2%
  • ~rzeczywistość boli
    (2013-11-26 11:35)
    Nie wierzę w to 19%.Daję im co najwyżej do 10%.I tak jest to wygórowany wynik.
  • ~A co z twoim rozumkiem, wyborco Peło?
    (2013-11-26 11:35)
    A co z twoim rozumkiem, wyborco Peło???
  • ~Tofik
    (2013-11-26 11:32)
    POdczerwień to taka Mafja tylko że polityczna od kasy niby premie to codzienność Włoska mafja to drobnostka
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-26 11:30)
    Rudy bandyta okradl cala Polske zaglodzili Polakow z emerytur a kase wywiezli z Polski!!!skad np w Chicago powstaja polskie sklepy warte dziesiatki milionow dolarow???pieniadze rudego banda juz dawno wyprowadzila teraz czekaja nz swieze z ue ktore tez ukradna a emeryt z glodu popelni samobojstwo bo nie bedzie mial z czego sie utrzymac.za to rodziny przestepcow od rudgo beda oplywac w dobrobycie, dalej glosujcie na bandytow w tym prl bis !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-26 11:28)
    Bagno w Platformie Oszustów

    Kiedy to się skończy złodziej na złodzieju i zlodziejem pogania !!!
  • ~Robnad
    (2013-11-26 11:27)
    ~mimi2013-11-26 10:23

    przepraszam, jeżeli się pomyliłem, ale czy to nie TY studiowała(e)ś z" naszym" Donaldem z jakiejś POnurej mutacji Disneylandu?
  • ~Tofik
    (2013-11-26 11:18)
    re~psychiatra Macierewicza2013-11-26 10:49
    Czy ty fiucie nie możesz zrozumieć, że POd stałą psychiatryczną kontrolą znajduje się kto inny? To twój Ryży szef, a kontroluje go sanitariusz dla osób umysłowo chorych niejaki Ostachowicz.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-26 11:43)
    Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota.
  • ~emeryt
    (2013-11-26 11:04)
    kiedy ten len tusk zniknie jak on nas emerytow oszukal i upokorzyl kumle i cwaniacy jego zyja dobrze a my emeryci zdychamy .Panie Boze juz skoncz z tym leniem tuskiem i jego cwaniakami jak ten czlowiek moze jeszcze sie smiac .Pani Tusk i Pani na to oblude lenia patrzy jak on sie czuje gdy widzi emeryta zdychajacego a Pani to tez odpowiada przyjdzie kresa i na was
  • ~lis
    (2013-11-26 10:59)
    lesio miller Popatrz jak konczy platforma a co lesio z LSD
  • ~Yoolo
    (2013-11-26 10:52)
    Wolny rynek i gospodarka! Jedyna alternatywa dla obecnego układu to Nowa Prawica
  • ~prawy i sprawiedliwy obywatel
    (2013-11-26 10:42)
    Lubię takie chwile ! Ale pocieszam sibie i znaczną częśc narodu,że będzie jeszcze
    radośniej,kiedy zdecydowanie PiS wygra wybory i wprowadzi normalnośc.

    Czekam kiedy sondaże wyborcze wskażą : PiS 48% a PO 5,2%
  • ~swój
    (2013-11-26 10:35)
    Tak się cieszę,że PO ma 19% że na to konto zwolnię się wcześniej z pracy i zbiorę całą moją rodzinę na uroczysty obiad.

    Dosyc już mam tych afer w PO i rządzie.
    Mam dosyc nieobiektywnych mediów,mam na myśli :TVN,polsat,
  • ~POlszewia
    (2013-11-26 10:28)
    Ciekawe czy jeżeli Partia Oszustów zostanie odcięta od gotówki i koryta czy ,który ze złodziei stanie przed TRYBUNAŁEM STANU...no bo po co on jest ???
  • ~mimi
    (2013-11-26 10:23)
    Ciekawe jakie przerażenie zaczynają czuć sprzedajni dla kariery wazeliniarze.
  • ~Kidawa
    (2013-11-26 11:41)
    POdczerwień to dno klozetowe jak wstecznie SLD grabienie kraju
  • ~Ja też czekam na ten moment Jola.
    (2013-11-26 11:48)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-26 11:40

    ja cieszył będę się dopiero jak zobaczę tuska w sądzie na ławie oskarżonych PO ogłoszeniu wyroku skazującego go na długie lata w kryminale !!!

Może zainteresować Cię też: