Bielan u Gowina? "Wielokrotnie z nim rozmawiałem"

Wiele wskazuje na to, że były spin doktor PiS Adam Bielan dołączy do nowego ugrupowania Jarosława Gowina. Jak będzie się nazywać nowa partia? Gowin uchylił nieco rąbka tajemnicy...

wróć do artykułu
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatolki
    (2013-12-07 17:38)
    To POdczerwienń może liczyć na 10 % W SPADKU na OBOP niestety tak se zafundowali
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-07 13:40)
    Tofik przestan bredzic i falszowac posty
    Czy fiut Hofmana zdegradowal ci mózg???
  • ~III
    (2013-12-07 12:46)
    z niego polityk jak z koziej trąbka ale brukselskie korytko posmakowało - dzięki J.Kaczyńskiemu - i teraz trzeba szukać frajera który go kupi.Żaden z niego polityk,Bielan weż ty się za uczciwą robotę jeśli cokolwiek potrafisz.Tak to jest z przechrztami prędzej czy póżniej kończą swe kariery w rynsztoku.
  • ~Gowin to nowa Wunderwaffe PO
    (2013-12-07 10:07)
    TEATR TRWA.

    GOWIN ZOSTAŁ PRZESZKOLONY PRZEZ SPECJALISTÓW OD DYWERSJI.

    ZADANIEM GOWINA JEST SIAĆ ZAMĘT I ROZBIĆ OBÓZ PATRIOTYCZNY.

    TO KOLEJNY CHWYT po: Marcinkiewiczu, PJN, PALIKOT i SP.

    CEL NADRZĘDNY TO OSŁABIENIE NOTOWAŃ PiSu

    CZYLI UTRZYMANIE REŻIMU PO-Palikot-PSL-SLD.

    PROSZĘ ZAUWAŻYĆ, ŻE WIELKI "DEMOKRATA" GOWIN WZYWA DO BOJKOTU
    REFERENDUM W SPRAWIE ODWOŁANIA "WSPANIAŁEJ" GRONKIEWICZ-WALTZ !

    NO I OCZYWIŚCIE, PRZYSZŁY KOALICJANT SLD TAKŻE JUŻ WZYWA DO BOJKOTU TEGO REFERENDUM!
  • ~Platforma mutantów tonie!
    (2013-12-07 09:57)
    GOWIN TAKŻE PO-PIERA RZEKOMO "WSPANIAŁĄ" BUFETOWĄ --

    I JAKO RZEKOMY DEMOKRATA WZYWAŁ DO BOJKOTU REFERENDUM !!!

    TO NAM WSZYSTKO MÓWI.
  • ~Jarosław nic nie umie vel Kaczyński.
    (2013-12-07 09:08)
    Prawda jaka para pełna nieodpartego uroku politycznego ?
  • ~babcia Renia
    (2013-12-06 22:03)
    Powstanie kanapa polityczna pod wezwaniem "Zsyp Gowina".
  • ~Tofik
    (2013-12-06 19:51)
    POlityczne odpadki zbierają się w śmietniku.
  • ~Tomek z W -wy
    (2013-12-06 16:00)
    Może opanują TVwizje i nie będzie takiej ściemy jak teraz za POdczerwieni
  • ~jestem ZA
    (2013-12-06 15:56)
    To jest cioś w czerwoną zaraze więcej takich prawicowych
  • ~ted
    (2013-12-06 13:12)
    dajcie sobie spokoj... lepiej zalozyc zaklad fryzjerski
  • ~Moczar
    (2013-12-06 12:50)
    Syjoniści do Syjonu won!!!
  • ~WAW
    (2013-12-06 12:36)
    MOZE 'RUCH GOWINA", ALBO ' GOWIN JEST NAWAZNIEJSZY'?
  • ~`
    (2013-12-06 12:23)
    Jerry GOwin można się domyślac co planuje...
  • ~kolo
    (2013-12-06 12:20)
    Duzy Jarku trzymaj z daleka trupy polityczne niech ida na kuroniowke - na to zaslugują
  • ~M a k r e l a ma akta TW"Oscara"
    (2013-12-06 12:09)
    Ofiarami Nelsona Mandeli padło milion białych mieszkańców RPA -ofiarami "bohatera" malującego kominy w soPOcie jest 2 550 000 mieszkańców POLSKI którzy zmuszeni zostali do ucieczki z Ojczyzny na obczyznę za chlebem -którego cynicznie POzbawił ich POdnóżek M a k r e l i Donald TUsk154M
  • ~Reksio
    (2013-12-06 12:06)
    Żydki nie odpuszczają, nie dociera do nich,że Polska dla Polaków.Widocznie musi nastąpić poważny wstrząs,żeby dotarło.
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-12-06 11:45)
    Nie mogę się nadziwić, że taki wytrawny lis polityczny, jak adam Bielan, nie poznał się na panu Gowinie i ma do niego zaufanie
    Jak można mieć dzisiaj zaufanie do pana Gowina po tym,kiedy to
    z faryzejskim uśmieszkiem świętoszka powtarzał wielokrotnie:
    Ja nie wyjdę z Platformy, ja nie opuszczę Platformy, moje miejsce jest w PO.
    Poza tym, pan Gowin jest człowiekiem, który ma sobie za nic lojalność wobec
    swoich wyborców. Pan Gowin swój mandat sejmowy zdobył jako poseł Platformy
    Obywatelskiej. Ludzie głosowali na niego, jako członka PO. Zwykła ludzka przyzwoitość
    nakazywałaby zwrocić mandat poselski zdobyty z rekomendacji PO.
    Czego byśmy nie mówili o panu Palikocie, to musimy przyznać, że zachował on się honorowo, zdając mandat poselski zdobyty w barwach PO.
    Na takie honorowe postępowanie nie było stać pana Gowina ani jego wielbicieli, panów
    Godsona i Żalka
    Premier Tusk zdymisjonował dwóch ministrów sprawiedliwości- profesora Ćwiąkalskiego i pana Gowina. Profesor Ćwiąkalski od momentu swojej dymisji nie powiedział ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA na premiera Tuska.Pan Gowin po swojej dymisji wygadywał najobrzydliwsze rzeczy na premiera Tuska.
    Obaj byli ministrowie sprawiedliwości pochodzą z Krakowa, ale, jak widzimy, dzieli ich
    OLBRZYMIA RÓŻNICA KLASY.
  • ~janecki
    (2013-12-06 11:42)
    Gowin przeciwko państwu socjalnemu !
  • ~Ewa
    (2013-12-06 11:37)
    dlaczego wypowiadając się o MO - olejnik trzeba specjalnego logowania , pytam dziennikarzyn dziennika

Może zainteresować Cię też: