Poliotolog o partii Gowina: Polska Razem z potencjałem

| Aktualizacja:

Politolog Bartłomiej Biskup widzi potencjał w powołanej dziś nowej centroprawicowej partii Polska Razem. Jednocześnie zastrzega, że jej liderów czeka dużo pracy, by zdobyć poparcie społeczne.

wróć do artykułu
  • ~fPiSdu !
    (2013-12-07 16:40)
    Przemek "jedno wino" Wipler?
    to ten sam Wipler, który się niedawno obrzygał?
  • ~Poliotolog
    (2013-12-07 16:41)
    medycyna w służbie partii politycznych
  • ~jarząbek.......
    (2013-12-07 16:52)
    ...no jakżeby mogło być inaczej? Biskup nie może nie wychwalać ministranta Gowina, to oczywista oczywistość :-(
  • ~fPISdu.......
    (2013-12-07 17:22)
    POdczerwień ma problem ze Świnskim Ryjem sondarze mogą być za niskie jak na Świnskiego Ryja a u POdczerwieni to normalka od miesiecy
  • ~jarząbek.......
    (2013-12-07 17:48)
    re: fPISdu...widać ty masz większy problem, bo ze zdrowiem psychicznym, a "sondarze" nie mają tu nic do rzeczy...i przestań wklejać te swoje dyrdymały pod różnymi nickami, bo idiotę można poznać po wpisie pod każdym imieniem...
  • ~potik
    (2013-12-07 17:59)
    Nie ufam Gowinowi, dlatego wybiorę Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke.
  • ~Kurt
    (2013-12-07 18:12)
    Według mnie partia centroprawicowa - a z takiej roli zrezygnował i PiS (chcąc być hegemonem na prawicy) i PO (chcąc być "szerokim centrum, żeby nam się Polska nie rozjechała") - może u nas liczyć na ponad 30%. AWS - nie mając tak naprawdę programu, gdyż był po prostu zlepkiem różnych środowisk - ni z gruchy, ni z pietruchy zdobył właśnie ponad 30%. A to, że Buzek zatonął spowodowane było autodestrukcją i podziałem tego obozu, bo potem Buzek wrócił i to bardzo spektakularnie. Mam swoją teorię, że gdyby AWS przetrwał ofensywę opozycji i deprymującą krytykę medialną, jakiej był poddawany, i nie rozpadł się, Buzek byłby pierwszym premierem, który wygrałby po raz drugi... Pogrobowcy AWS - czyli PO, PiS i LPR - mieli razem arytmetycznie właśnie ok. 30%. No i niedoszły POPiS... To właśnie polscy centroprawicowcy dali swoim przedstawicielom możliwość zmiany konstytucji. Nikt inny nie dostał takiej szansy od swoich wyborców - nawet SLD w 1993 r. miał TYLKO 20% poparcia. Ale taka partia musiałaby przekroczyć pewną masę krytyczną, żeby był efekt przyciągania... Żeby "wyborcy mniejszego zła" i ci, którzy już nie chcą chodzić na wybory, uznali że to naprawdę "ostatnia nadzieja białych ludzi" ;-) Dutkiewicz we Wrocławiu zdobył pewną pozycję dzięki wyborcom POPiS-u właśnie i teraz tylko dodaje sobie umiarkowanych, spychając PO i PiS na coraz bardziej radykalne pozycje. To naprawdę jest możliwe i dziwię się, że jeszcze nikomu w kraju to się nie udało na szeroką skalę.
  • ~Gowin to nowa Wunderwaffe PO
    (2013-12-07 18:53)
    GOWIN TAKŻE PO-PIERA RZEKOMO "WSPANIAŁĄ" BUFETOWĄ --

    I JAKO RZEKOMY DEMOKRATA WZYWAŁ DO BOJKOTU REFERENDUM !!!

    TO NAM WSZYSTKO MÓWI.
  • ~gaga
    (2013-12-07 19:01)
    gowin to bugaj , marek jurek rzępo lenie o szopenie
  • ~vp
    (2013-12-07 19:52)
    może Wipler znów walnie z gwinta ? Lubi walić jak coś spłodzi ,a tu wespół wzespół z Gwinem się napłodzili Kowal im podpowiadał jak sie to robi.
  • ~vp
    (2013-12-07 20:00)
    czyli pijaczki na start .
  • ~POKLOSIE
    (2013-12-07 23:03)
    MLODE LEMINGI Z PELO IDA DO GOWINA BO LICZA NA CIAGLE NIEROBSTWO I SYNAKURY.
  • ~kawupe
    (2013-12-08 00:49)
    Panie G. a może najmie się pan do śniegu... Idzie zima!
  • ~edek60
    (2013-12-08 07:57)
    Ha.ha, ja z rana też mam potencjał ale to się różnie kończy.W tej partyjce będzie też koło AA.??
  • ~Juliusz z Danii
    (2013-12-08 09:10)
    Potega..! Same "polityczne odpady"...
  • ~Gowin to nowa Wunderwaffe PO
    (2013-12-08 10:34)
    GOWIN TAKŻE PO-PIERA RZEKOMO "WSPANIAŁĄ" BUFETOWĄ --

    I JAKO RZEKOMY DEMOKRATA WZYWAŁ DO BOJKOTU REFERENDUM !!!

    TO NAM WSZYSTKO MÓWI.
  • ~Robnad
    (2013-12-08 13:23)
    Goowin?
    Buzek, teraz chyba znowu łobuzek (odkąd ogłosił mozliwość odejścia z Parady Oszutów w związku z OFE) juz wyraził chęć przystąpienia do partii mutacji jeszcze głupszych?

Może zainteresować Cię też: