Solidarna Polska chce walczyć z gender. Nowicka: To hucpa polityczna

| Aktualizacja:

Posłowie i senator Solidarnej Polski założyli zespół poselski, który ma walczyć z "ideologią gender". Zdaniem wicemarszałek Wandy Nowickiej to polityczna hucpa, a partia Zbigniewa Ziobry chce się w ten sposób wypromować.

wróć do artykułu
  • ~Matwij Szauk
    (2014-01-08 16:32)
    Szlag Mnie trafia ,gdy takie Lewackie Zera legalnie w Polsce działają.Jeżeli spadkobiercy Komunistów-Stalinowców legalnie działają to dlaczego są dyskryminowane partie o programie Klasycznego Faszyzmu ( Faszyzm Klasyczny nigdy nie był Antysemicki ,Rasistowski=Włochy Mussoliniego do czasów inwazji Niemiec ).Może ktoś wytłumaczy jakim prawem w Polsce działają grupy Lewackie,Trockistowskie ,Anarchistyczne,Socjalistyczne ? Czemu legalnie działa Komunistyczna Partia Polski?
  • ~vinowat
    (2014-01-08 17:09)
    jakiej płci jest bóg i jak klehy do tego doszli przez medytacje dygawacje animacje czy przez rehabilitacje jest 100 sposobów ale dlaczego kobieta to nie bozyca bug nie leje mocznikiem tylko co on leje klehy nie wiedza co to jest bóg a co co to gender tradycja to przesąd dinozaury klehy z00000000 roku to jest ta tradycja czy z 966 mieszkaI mordercy polan klehy leja moczem czy winem
  • ~jacek
    (2014-01-08 17:35)
    nowicka -do domu -zajmij się wychowaniem durnych swoich dzieci -tak tych, co czczą stalina-milcz wstrętna babo !!!
  • ~re jacek
    (2014-01-08 19:24)
    ty taki kleha madralinski moze byś napisał co to jest gender a co to jest bóg nikt nie wie awszy scy sie madrza katole to ciemna masa a pastuchy to tez cwaniaczki gender ich denerwuje a nie wiadomo z czym to sieje no jacusplacus na oleju matka krzyczy stój złodzieju
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-08 20:30)
    Prewica to peedalstwo
    jest praca dla agencika tomka...
    "Były żołnierz Gwardii Szwajcarskiej twierdzi, że otrzymywał seksualne propozycje od kardynałów, biskupów i zwykłych księży, kiedy był członkiem osobistej ochrony papieża" - napisał "The Telegraph".
    - Osoby stanu duchownego zalecały się do mnie ok. 20-25 razy - powiedział były gwardzista. Jego wypowiedź zacytował portal "The Telegraph". - Włączam w to sytuację, kiedy zostałem zaproszony przez jednego z kardynałów do jego pokoju w Watykanie - dodał.

    Według słów żołnierza "pewnego wieczoru, już po północy, ktoś zadzwonił na jego numer komórkowy". Człowiek, który do niego dzwonił, miał się przedstawić jako kardynał i poprosić, by odwiedził go w pokoju.
  • ~bes
    (2014-01-08 21:09)
    Nowicka ? To ta sama od Palikota vel Paliknura naczelnego chama III RP i antykatolickiego kołtuna. W jej oczach widać śmierć zamordowanych nienarodzonych dzieci, zarabiała dla swojej fundacji handlując sprzętem aborcyjnym. Fanatyczka aborcji.
  • ~stachkaz47
    (2014-01-09 01:32)
    Ksiądz OKO w sukience, pani KEMPA w spodniach
    -koniec świata jak mawiał Pawlak.
  • ~psiara
    (2014-01-09 01:35)
    nie rozumiem pań takich jak kempa-

    korzystają z praw wywalczonych przez feministki na każdym kroku

    ale bronią kościoła gdzie kobieta jest postrzegana jako obiekt rodząco-sprzątający.

    Zakładając że kazdy ma prawo do swoich poglądów i może wierzyć w największe brednie jak płaska ziemia, święte gołębie, stworzenie świata w 6 dni i niepokalane poczęcia- i jak to w szkołach jest nauczane to ok?,

    natomiast nie zgodzę się nigdy na to żeby jakaś grupa społeczna nakazywała mi co mam robić z własnym ciałem i jak żyć.

    Nigdy nie słyszałam feministki która by chciała wprowadzić prawo NAKAZUJĄCE aborcji-uważają tylko że wybór powinien należeć do kobiety, za to na każdym kroku słyszę że grupa wyznawców (mniejszość poniżej 40% spol chodzi do kościoła) chce zmusić całe społeczeństwo poprzez nakazy prawne do wyznawania ich zasad.

    PANI KEMPA CHYBA NIE WIE ŻE W POLSCE JEST OK 70 TYŚ DZIECI W DOMACH DZIECKA WIĘC JAKOŚ TŁUMY NIE WALĄ DO ADOPCJI TYCH DZIECI, ŻEBY JESZCZE ZMUSZAĆ KOBIETY DO RODZENIA TYCH NIECHCIANYCH A ZWŁASZCZA TYCH UPOŚLEDZONYCH PŁODÓW. TYPOWE KATOLSKIE PODEJŚCIE- NIECH SIĘ URODZI A POTEM NIE NASZ PROBLEM- W KOŃCU CIERPIENIE USZLACHETNIA?

    szkoda że dzieli się pensją z ośrodkiem np w częstochowie gdzie nie ma na leczenie i utrzymanie tych upośledzonych dzieci- taka wasza hipokryzja w mieście upasionych księży i kościołów babina żebrze pod sejmem o życie dla tych dzieciaków od lat...

    Kościół katolicki ze swoimi rękoma zbrukanymi krwią (krucjaty, święta inkwizycja, pedofila, zakazywanie ludziom antykoncepcji=niechciane ciąże, aids , narażanie życia i zdrowia kobiet, brak równouprawnienia w kościele) nie jest dla mnie żadnym autorytetem, kobiety dzięki którym dziś mam prawo głosować, uczyć się, czuć się pełnoprawnym człowiekiem społ na równi z facetem, krzyczeć głośno NIE, albo bez stresu że dostanę w ryj powiedzieć "hola dziś ty kochanie sprzątasz!" na pewno tak:)
  • ~hetmanwiechu
    (2014-01-09 01:36)
    KIEDYS KLECHY STRASZYLY DIABLEM, TERAZ STRASZA DZIECI 'DŻENDEREREM'
  • ~cyt
    (2014-01-09 09:06)
    Według Kępy "genger" wziął się stąd, że byli i są hermafrodyci, to znaczy ludzie, u których płeć nie jest jasno zdefiniowana, tak czytała. Tylko, że to jest pomieszanie pojęć i brak jakiejkolwiek wiedzy, chociażby biologicznej, psychologicznej i społecznej. Geneger w ogóle nie odwołuje się do ludzi, których skrzywdziła natura dając im zarówno cechy płciowe męskie i żeńskie. Dla tych ludzi to koszmar.
    Dla mnie Kępa to porąbana kobieta, która nonsensami za namową purpuratów (dlaczego chodzą w sukienkach?) chce uzyskać poparcie prostych, wierzących ludzi, dla których słowo genger może kojarzyć się z szatanem, a to niebezpieczne. Genger, czyli równouprawnienie kobiet i mężczyzn istnieje od 100 lat i jakoś rodziny nadal istnieją i mają się dobrze. Żadne państwo z tego powodu nie upadło. Myślenie Kępy i całej ziobrowskiej SP to myślenie prostackie, kretynizujące Polaków. Sądzę jednak, że w dobie powszechnego internetu i dostępu do różnych środków przekazu człowiek z podstawowym wykształceniem łatwo powinien sobie poradzić z bzdurami jakie do niego docierają poprzez Kępę i jej towarzyszy chrześcijan - chodzących np. po burdelach.
  • ~Stop lewactwu
    (2014-01-09 12:16)
    Nowicka ma straszne oczy. Widać w nich śmierć...

    Straszna kobieta. Chora , obłąkana lewaczka.