Kaczyński zarzuca sieci na wyborców PSL. "Zostaliśmy sami"

| Aktualizacja:

Prawo i Sprawiedliwość wyciąga rękę do ludowego elektoratu. Jarosław Kaczyński bierze udział w obchodach upamiętniających rocznicę urodzin Wincentego Witosa.

wróć do artykułu
  • ~zbig
    (2014-01-19 14:18)
    Widłami Go !
  • ~klaus
    (2014-01-19 14:26)
    ta bestia , ziejąca jadem, mściwa , bezzębna, przykurczona , pomarszczona , z ryjem jak deska klozetowa ile jeszcze świństwa zaprezentuje tym osiłkom z pis-bolszewii, Ile jeszcze kłamstwa, podłości i i chamstwa ten człowiek uczyni.
  • ~klaus
    (2014-01-19 14:29)
    To podły, obślizgły, bezzębny, przykurcz, kłamca, plujący jadem i zwykły przygłup.
  • ~paul
    (2014-01-19 14:39)
    ~klaus2014-01-19 14:29 - a ty to A. Michnik, anonimowy, dlatego wyuzdane słownictwo ... chyba tak ...
  • ~F PiS du z kaczą hołotą
    (2014-01-19 14:40)
    Hmmm ... Bolszewicy na mszy w pierwszych rzędach siedzą, całują sutannę i opłatki jedzą. A katabas ich przytula i garnie do siebie, SBków, kapusiów co chcą miejsca w niebie. Jezus na to patrzy, łez ma pełne oczy, pójdzie katabas do piekła, wyżej nie podskoczy..
    Gdyby ten ukrzyżowany Chrystus nie miał stóp przybitych do krzyża, to tak by temu kaczemu wypierdkowi kopa wypłacił, że ten by się z tym swoim kaczym rozumkiem nie połapał. Takiego szczytu hipokryzji i cynizmu świat nie widział, żeby naczelny faszysta IV RP bił się w piersi, a za chwilkę będzie pluł jadem na wszystkich Polaków i wszystko co polskie.
  • ~WAW
    (2014-01-19 14:43)
    BEZZEBNY, NIEDOMYTY (KTO STAL KIEDYKOLWIEK OBOK NIEGO, WIE JAK WALI OD NIEGO POTEM), ZAKLAMANY KARZEL ZNOW KNUJE I SPISKUJE...

    TO JEST NIESTETY JEDYNY SENS JEGO PUSTEGO, JALOWEGO, BEZSENSOWNEGO I ZAS.RANEGO ZYWOTA...
  • ~obserwator
    (2014-01-19 14:47)
    Rano,kiedy przeczytałam na pasku,że Kaczyński będzie obchodził rocznicę urodzin Witosa, sama do siebie zaczęłam się śmiać. Znalazł się naczelny rolnik Rzeczypospolitej. Że ci ludzie go nie pogonili,to nie mieści mi się w głowie.
  • ~mnpol
    (2014-01-19 15:00)
    klaus ---jakis podly jakis prymitywny jakis mierzly czlowieku chcialabym zobaczyc to stworzenie musu smierdziec na odleglosc nikt inny nie posluguje sie takim slownictwem tylko ktos od budki z piwem za piwo obsciany i smierdzacy
  • ~Karolina
    (2014-01-19 15:01)
    Brawo Jaro! Lemingi sa ostatnimi istotami, ktore moga Ci cos zabraniac. Precz z Lemingami!!!
  • ~fk commies
    (2014-01-19 15:07)
    CYTAT: "Wojciech Olejniczak z Sojuszu Lewicy Demokratycznej w postawie PiS-u dopatruje się jedynie cynizmu. PiS nie ma żadnych pomysłów ani konkretów - powiedział eurodeputowany. Robi to tylko i wyłącznie na pokaz"
    Ciekawe co ten sam Olejniczak powie na temat tego co robi Miller...i nie chodzi o te 49 wojewodztw ale o caloksztalt pracy tego moskiewskiego kacyka
  • ~PRAWDA W OCZY KOLE
    (2014-01-19 15:08)
    Kaczor to taki czlowiek ze zeby byc u wladzy zrobi wszystko ...i gdyby nie to ze stracilby sekciarzy katoli to dawno przyznalby sie do swoich preferencji seksualnych
  • ~bonzo
    (2014-01-19 15:51)
    Ale się te pełowsko-ubecko-peezeloskie ścierwa PiS-u boją , ale się boją !
    Szkoda tylko że polaczki to kretyński naród i nadal będzie tych złodziei , oszustów i lapówkarzy utrzymywał przy korycie.
  • ~vp
    (2014-01-19 16:04)
    Czy Kaczyński to ten co sochę wynalazł i prezentuje to osiągnięcie w Wierzchosławicach ?
  • ~Ślązak opcji niemieckiej.
    (2014-01-19 16:35)
    Aleś Kaczorku nisko upadł - już ci wiejski elektorat nie śmierdzi wiochą ?
  • ~b-52
    (2014-01-19 16:35)
    ZSL to bardzo pazerne ugrupowanie
  • ~kler rekamitrzepie
    (2014-01-19 17:09)
    jarek rączka na sercu to jakieś przy woła nie??? pana zboka tego co to klehy nie wiedza co to jest i ale macie luja i od tyłu kasiorę trzepią
  • ~klerdzwoni
    (2014-01-19 17:12)
    kaczor rozmodlony czy nawalony a dookoła mohery bija bim bom dlaczego klehy bija w dzwony czy maja po zwo lenie a co sanepid na to mozna ogłuchnąc od dzwonu szmaty a gdzie bhp
  • ~Tofik
    (2014-01-19 17:21)
    re~CHIENA2014-01-19 14:47
    Te cytaty z Szechtera wklejaj gościu w GWnie, najbardziej antysemickim szambem w Polsce.
  • ~Templariusz
    (2014-01-19 17:23)
    re~klerdzwoni2014-01-19 17:12
    Walnął cię jakiś chłop kłonicą między oczy to ci i dzwoni w uszach. A ty myślałeś, że to Grodzka jajami.
  • ~christ
    (2014-01-19 17:30)
    do Tofik, 17.21
    niech PIS i J.Kaczynski w szczegulnosci zabiera swoje parschywe lapska od wsi i rolnikow i chlopow. Ten zapszaniec jak byl premierem jzu zdradzil polska wies zabierajac bezposrednie doplaty do rolnikow, ten nieudacznik zyciowy i polityczny niech wynosi sie do swoich pszyjaciol Moskali , jak ich to nazwal i niech nie szkodzi wiecej Polsce i Narodowi polskiemu !!!