Kaczyński zarzuca sieci na wyborców PSL. "Zostaliśmy sami"

| Aktualizacja:

Prawo i Sprawiedliwość wyciąga rękę do ludowego elektoratu. Jarosław Kaczyński bierze udział w obchodach upamiętniających rocznicę urodzin Wincentego Witosa.

wróć do artykułu
  • ~zbig
    (2014-01-19 14:18)
    Widłami Go !
  • ~christ
    (2014-01-19 19:35)
    do Turkoc podjadek, 19.21
    to, ze czasem zrobie jakis blad, no coz , mysle, ze tresc jest wazniejsza od opakowania, zreszta z niektorymi tu "pisarzami" i "publicystami" trza ostro polemizowac, bo oni nie pszebieraja ani w slowach ani w metodach aby tylko zaszkodzic Polsce.
  • ~kretacz
    (2014-01-19 18:05)
    zacznij sie bac ty zalgany konusie ales konusie upadles juz ci wiejski nie smierdzi wiocho psl-owcy nie kumajcie sie z tym konusem to farbowany lisek amilo byc tak dobrze ten pokretny kaczor won do kondomimum spieprzaj ty czerwona malpo kretaczu wal sie lapy precz od wsi ty gnido smolenska gnido
  • ~kret
    (2014-01-19 18:30)
    won do kaczego chlewa ty pokretny zalgany konusie na kolanka ty czerwona malpo
  • ~Tofik
    (2014-01-19 19:27)
    Z pisowskim pozdrowienien
    tow. PiS-da
    Koza bardzo mile zwierze
    i do buzi chetnie bierze
    Alleluja i do przodu,
    mowi mentor do narodu !
    Tylko jemu moi mili czesto "przód"
    sie z tylkiem myli !
  • ~GOGUS
    (2014-01-19 18:36)
    to bestia ziejaca bezzebny przyjurczu klamca plujacych jadem i zwykly przygob pomarszczona z ryjem jak deska klozetowa ile jeszcze swinstwa zaprazentuje tym osilkom z pis bilszwi ile jeszcze klamsstwa podlosci i chamstwa ten czlowiek uczyni widlami go i do chlewa tam twoje miejsce
  • ~christ
    (2014-01-19 18:48)
    do Templariusz, 17.23
    ty, Templariusz, to ty nie wysilaj tego twojego malpiego muzgu, bo i tak tylko posmiewisko ze siebie robisz tu na Forum, A Grodzka gije cie nie tylko po jaajach ale i na glowe. Lepiej idz juz na te pielgrzymke torunska.
  • ~Turkoć podjadek.
    (2014-01-19 19:12)
    Do christ;to Ty obrażasz Polaków pisząc w języku daleko odbiegającym od języka ojczystego/polskiego/.Chyba stać Cię na słownik ortograficzny oraz poprawnej polszczyzny.Twoje "pisanie" jest pełne "byków", przez co jest mało "strawne"/delikatnie mówiąc/.Chcąc być wiarogodnym i pouczać rodaków, naucz poprawnie posługiwać się językiem ojczystym.Odbiór Twoich poglądów polityczno-światopoglądowych jest odwrotny od zamierzonego przez Ciebie.I dlatego, Twój wysiłek idzie na marne.Pozdrawiam.
  • ~PiS duś
    (2014-01-19 19:26)
    Prezes powinien obiecać jeszcze konia i krowę dla każdego rolnika!
  • ~Tofik
    (2014-01-19 19:28)
    studenci rydzykowej "uczelni" im. Stoczniowych Cegielek

    Dobra wiadomosc dla was, nasz Wielki Szef i jednoczesnie dozywotni wlasciciel PiS,
    Don Jaroslaw postanowil zwiekszyc wyplate za pojedynczy post z 10 do 15 groszy! falszywki postow do 20 groszy
    O jakosc postów sie nie martwcie bo juz Lenin powiedzial ze ilosc przechodzi w jakosc. A Lenin byl przeciez idolem naszego sp. Lecha.
    Czyli mozna pisac byle co, co zreszta dobrze wam idzie. Pamietajcie 15 groszy piechota nie chodzi!
  • ~obłudny jak pisior
    (2014-01-19 19:40)
    "Był taki incydent, dość smutny dla rolników, kiedy pan Kaczyński mówił o stopniowej likwidacji dopłat i polityki rolnej na rzecz polityki obronnej i europejskiej armii. To warto przywołać, bo to świadczy o fałszywości i słów, i intencji. "
  • ~Tofik
    (2014-01-19 17:59)
    re~christ2014-01-19 17:30
    O czym ty piszesz, Kaczyński nigdy nie zabrał żadnych bezpośrednich dopłat dla rolników, walczył jeszcze o to, że jak dopłaty mają być, to równe dla całej Unii, a nie o połowę mniejsze dla rolników z Polski.
    Pomyliło ci się całkiem. Kaczyński chciał rezygnacji z dopłat w całej Unii, na czym polscy rolnicy zarobili by najwięcej i teraz byli by krezusami. Wolnego rynku w rolnictwie bali się jak ognia Niemcy, a Francuzi dostawali histerii, nie mówiąc o Holendrach, którzy musieli by sami wpieprzać swoje plastikowe warzywa.
  • ~emigrant
    (2014-01-19 19:50)
    Niech najpierw Kaczyński przeprosi Polaków za trwające od 2009 roku popieranie w Unii takich antypolskich polityków jak Cameron,Landsbergis i inni konserwatyści z ich frakcji parlamentarnej.PIS to najbardziej zakłamana partia w Polsce.Niech im ojciec dyrektor da rozgrzeszenie za współpracę z wrogami Polaków na Litwie,Ukrainie i w Anglii.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-19 21:04)
    Prezes oddaj ukradzione Biurowce RUCH - 180 milionow w fundacjach PIS schowane !
    TROTYL...
    sztuczna mgla,
    hel,
    magnes,
    bomba prózniowa,
    bomba paliwowa,
    jeden wybuch,
    dwa wybuchy,
    kilka wybuchów...
    3-4 osoby sie uratowaly...!!??!

    do Qrfy nedzy, zdecydujcie sie na cos !
    a moze to wszystko przez telefon od Jarka ...
  • ~kaczy idź dymać hofmana ale nie na
    (2014-01-19 21:15)
    koszt polskich rolników i podatników...
  • ~slazak
    (2014-01-20 06:39)
    Kaczynski to fenomen i mistrz kamuflazu, o malo co zostalby waszym prezydentem. To by dopiero bylo do smiechu.
  • ~rycho
    (2014-01-19 23:21)
    Jarek powiedzial "przedstawiciele innych partii traktują to jako element kampanii wyborczej" - teraz polska wies do kampanii wyborczej wciagnie sekta Jarecvzka bo "tylko oni maja do tego prawo" ??!!!
    Jarek dla nikogo, nigdy nic dobrego nie zrobil i na pewno nic co teraz zrobi na dobre polskiej wsi nie wyjdzie !!!
  • ~wwa
    (2014-01-20 00:05)
    obludna minka starego, oblesnego hipokryty ...
  • ~leroy
    (2014-01-20 08:53)
    KACZYNSKI TO OBLUDNY PODPALACZ POLSKI...POWINIEN BYC ODSUNIETY NA ZAWSZE..
  • ~Andrzej
    (2014-01-19 18:33)
    Elekcja

    Ramiona do nieba wzniesione wzburzeniem
    Łacina spieniona na wargach,
    Żył sznury na skroniach, przekrwione spojrzenie
    Przekleństwo, modlitwa lub skarga.

    Pod nos podtykane i palce i pięści,
    Na racje oracji trwa bitwa,
    Szablistą polszczyzną tnie, świszcze i chrzęści
    Przekleństwo, skarga, modlitwa.

    "Czas ratować państwo chore,
    Szlag mnie trafia - ergo sum!
    Po sąsiadach partię zbiorę,
    Uczynimy szum!"

    Ten Prusom gardłuje, ten Wiednia partyzant,
    Ów ruskiej się chwyta sukienki,
    A troską każdego szczęśliwa ojczyzna -
    Stąd modły, przekleństwa i jęki.

    Polityką zwie się ów spór Panów Braci
    W kolokwiach elekta z elektem;
    Schlebiają szarakom złociści magnaci
    Wśród jęków, modlitw i przekleństw.

    "Pojedziemy do stolicy,
    Wszak Warszawa to nie Rzym,
    Tam rabują przedawczycy,
    Poświecimy im!"

    Co czub i wąsiska - to wróż i historyk,
    Niezbite też ma argumenta;
    Lecz Wiednie Sobieskich i Pskowy Batorych
    Dziś każdy inaczej pamięta!

    Więc grunt to obyczaj, obyczaj - rzecz święta,
    By Rzeczpospolita zakwitła.
    Niech rządzi kto bądź - byle wolnych nie pętał
    W przekleństwach, skargach, modlitwach!

    "Jest nas patryjotów siła,
    Żaden nam nie straszny wróg,
    A Ojczyzna sercu miła
    I łaskawy Bóg.
    Rozniesiemy na szabelkach
    Zdrajców, co nam wodzą rej,
    Rzeczpospolita jest wielka
    Starczy dla nas jej!"

    Ramiona do nieba wzniesione przed zgonem,
    Krew czarna zaschnięta na wargach,
    A w oczach otwartych milczenie zdumione
    I skarga...

    Rozniesiemy na szabelkach
    Zdrajców, co nam wodzą rej,
    Rzeczpospolita jest wielka
    Czy
    Starczy dla nas jej?

    Jacek Kaczmarski

Może zainteresować Cię też: