Ostrołęka przeciw gender. Pawłowicz dała radnym wykład, czytała o masturbacji....

| Aktualizacja:

Radni z Ostrołęki przyjęli uchwałę o zaprzestaniu szerzenia ideologii gender wśród dzieci - donosi "Nasz Dziennik". Wykład na temat tej ideologii wygłosiła posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz.

wróć do artykułu
  • ~ja i ona
    (2014-02-01 12:13)
    Brawo Pawłowicz!!!
  • ~gender złłłłłłłłłło
    (2014-02-01 14:19)
    Ostrołęka to typowy ciemnogród. Powinni jeszcze uchwalić zakaz pedałowania, montowania rur wydechowych oraz noszenia habitów, z wyłączeniem Batmana i klechów.
  • ~ksiądz rdzawe OKO
    (2014-02-01 16:34)
    Kryśka P. to miłośniczka marchewek, świeczek i jazdy rowerem bez sidełka
  • ~janinaH
    (2014-02-01 16:48)
    Chorobę Ejs też przenieśli ci co uprawiali seks z małpami , to jest tak samo jak gęmrer a cierpią nie tylko zwolennicy zoofilii .
  • ~kret
    (2014-02-01 16:53)
    jakby ta Pwlowicz kieowala sie ta ideologia gloszona przez kosciol to powinna byc w domu z gromada dzieci i zajmowac sie garami .I raz od czasu dostac po pyslu od swojego meza bo taka idelogie glosi kosciol a nie zajmowac sie poslowaniem.Jesli ta ideologia zadawala ciemniakow katolickich to ich sprawa byle nie narzucali innym
  • ~JKa
    (2014-02-01 17:09)
    A ja jestem przeciw glupocie ludzkiej i za wolnoscia czlowieka nikt niema prawa sie mieszac w prywatne moje sprawy,
    Juz starczy ze panstwo sie miesza i mnie kontroluje, czy NSA.
  • ~choroba Ejs w Osłołęce
    (2014-02-01 17:09)
    ~janinaH2014-02-01 16:48
    Chorobę Ejs też przenieśli ci co uprawiali seks z małpami , to jest tak samo jak gęmrer a cierpią nie tylko zwolennicy zoofilii .
    ---
    kobieto, ciebie gender nie dotyczy. Zostań przy zmywaku, zbieraj regularne wpier-dol od starego i nie wychodź z domu, bo się zarazisz sobie tylko znaną chorobą "Ejs".
  • ~czytelnik
    (2014-02-01 17:10)
    To raczej ona jest zagrożeniem! Ponoć to wykształcona osoba.
  • ~krycha
    (2014-02-01 17:25)
    poseł nie posłanka do jasnej cholery ile razy wam będę powtarzała !
  • ~Zgrender
    (2014-02-01 17:39)
    A te chłopaki co w czarnych sukienkach paradują to nie wyznawcy gendera?
  • ~WAW
    (2014-02-01 17:41)
    TO COS ZWANE POSLEM PAWLOWICZEM, TO NAPEWNO WIELE WIE O MASTURBACJI - WIEDZA PRAKTYCZNA POSLA, KTORY NIE MA SZANS NA JAKIKOLWIEK SEKS... :)))
  • ~WAW
    (2014-02-01 17:42)
    KRYSTYN DŻENDER PAWŁOWICZ - ZAWSZE NIEDOPCHNIETY! :))
  • ~marcelek
    (2014-02-01 18:02)
    ona się nawet nie masturbuje, bo co spojrzy to gender, brr!!!
  • ~fPiSdu !
    (2014-02-01 16:20)
    Pawłowicz - ona się na chwilę zapomniała ...
    i zlazła z drzewa.
    ale pragnę państwa uspokoić: zaraz tam wraca.
  • ~drwal
    (2014-02-01 14:35)
    do ~kurkuma2014-02-01 14:01 - krytyka Pani prof. Pawłowicz jest kompletnie bez sensu bo jest obok tematu.

    prof. Pawłowicz po prostu świetnie opisała akt homoseksualny. I nagle postepactwo dostało wścieklicy dlatego bo napisała prawdę - i zrobiła to dowcipnie .
  • ~Zenek
    (2014-02-01 18:47)
    Wszystkich piszących bzdety na temat wystąpienia prof.K.Pawłowicz kieruję do wpisu - wykształcony z dużego miasta 2014-02-01 15:49 tam znajdziecie chociaż trochę wiedzy co jest istotą gender.Żeby się wypowiadać na temat gender trzeba mieć wiedzę w tym temacie i rozumieć czym jest ideologia gender.Używanie rozumu nie boli,warto spróbować.Obrażanie prof.Pawłowicz,chamstwo i szyderstwo nie stanowi żadnego argumentu,wskazuje jedynie na niezwykle denny poziom dyskutantów.Zachęcam do oglądnięcia w internecie programu "BLIŻEJ "Jana Pośpieszalskiego z dnia 28.11.2013r.oraz z 16.01.2014r. ( były emitowane w TVP info ) - dotyczyły tematyki gender.Gratuluję odwagi pani prof.Pawłowicz i radnym z Ostrołęki,że przyjęli uchwałę o zaprzestaniu szerzenia ideologii gender wśród dzieci.Polsce potrzebne są mądre działania chroniące dzieci i normalnych ludzi.
  • ~mikado
    (2014-02-01 19:41)
    Jak dobrez zrozumialam radni PiS z Ostroleki zaprzestana szerzenia ideologii gender. Swietnie, biorac pod uwage ze ideologia taka istnieje jedynie w umyslach niektorych (np, Pawlowska profesorka) najwyzszy czas aby skonczyc z szerzeniem czegos czego nie ma. Nareszcie zrozumieli.
  • ~sowa
    (2014-02-01 19:46)
    Gratulacje dla radnych z Ostrołęki,czekamy na kolejne samorządy,gender to ideologia gorsza od komunizmu i faszyzmu razem wziętych!
  • ~OJCICC. R.
    (2014-02-01 20:08)
    Żałośni faryzeusze z Pawłowicz i Kępom na czele, które rywalizują między sobą o głosy polskich duchownych.
  • ~christ
    (2014-02-01 20:37)
    do Zenek, 18.47
    Zenek , ty bzdecie, ty kaloszu durny , to pani Pawlowicz nie ma pojencia co to jest gender, ona mowi doslownie ( sam slyszalem ) ze jak chlopcy bija konia to jest to gender, ze jak sie nie chodzi do kosciola albo do spowiedzi to to jest gender, a jak sie zle mowi o religji katolickiej lub co gorsza o "ojcu" Rydzyku to jest to wielki gender. A powiedz mi czy jak arcybiskup ( np. Paetz czy arcybiskup inny ) gwalcili ministrantow czy mlodych zakonnikow to jest to gender czy tez pszestepstwo ?

Może zainteresować Cię też: