Podróż posła za jeden uśmiech. Trzy miliony na zagraniczne wojaże

| Aktualizacja:

Chiny, Gujana Francuska i Indonezja - oto, gdzie polscy posłowie podróżowali w ubiegłym roku. Wycieczki kosztowały 3,1 miliona złotych. To dużo więcej niż w ubiegłych latach.

wróć do artykułu
  • ~Zgredek
    (2014-02-18 08:05)
    A przy okazji posłowie uwodzą cudze żony i narzeczone w kraju i za granicą. Czynią tak bez względu na opcję polityczną, w której aktualnie, są. Prawicowi posłowie są za to wyjątkowo bezczelni. Ich granie cnotliwych i skrzywdzonych, przez rozwydrzone k..y z którymi, tak jakoś niechcącą się zadają, to nie ich wina. Imponują biedaczkom spragnionym luksusom, dobrym ubraniem, drogimi hotelami i nie żałowaniem im papu, przy spotkaniach /vide poseł Szeliga/. A za to wszystko płacą rodzice zawszonych i głodujących Polaków. Vivat wybrańcy narodu, vivat agenci Watykanu /od ponad tysiąca lat dający przykład jak się fajnie i godnie żyje za pieniądze rozkradzionego narodu/. Wdzięczny Senat /40 mln/ i min. B. Zdrojewski /6 mln/ do dziś dają pieniądze okradzionych na świątynie opatrzności boskiej /należałoby by ją nazwać diabelskiej, bo same diabły będą tam na mszę dzwonić, a figury świętych będą płakać krwawymi łzami i wszy wiernych będą w ich kamiennych lub namalowanych włosach/.
  • ~Zgredek
    (2014-02-18 08:44)
    Chrześcijaństwo i Kościół katolicki są symbolem zła1
    Kiedy byłem ministrantem, to ksiądz proboszcz upijał mnie, no i potem musiałem go zaspakajać.
    Tak mnie to obrzydziło, że nawet obecnie odmawiam swojemu partnerowi seksu oralnego…
  • ~Farw
    (2014-02-18 08:59)
    Zgredek Ty chyba masz coś z garem..
  • ~kler tomordercy
    (2014-02-18 09:01)
    kler to robactwo polski a tusk karmi to robactwo przedtem karmił kaczyzizm faszyzm miller i inne gadziny tak karmia 25 laqt kler i konkordat to sa świierzby narodu
  • ~klertokopacz
    (2014-02-18 09:03)
    polacy do boju karmcie kler czarny wiecej kościołów religi konkordatów i tvp latarniano publicznej kopacz jak to to łatwo po wiedzieć i nie pytać o nić
  • ~Jaś
    (2014-02-18 10:49)
    Jaki poziom jest tych posłów widzimy nie od dziś. Po pierwsze ktoś ich wybrał a po drugie ktoś rozlicza te faktury i daje przyzwolenie na bezczelne pławienie się w luksusie za publiczne pieniądze.
  • ~gosc
    (2014-02-18 11:13)
    ciagly brak pieniedzy ludzie cierpia na glod natomiast oni ciagle nas wykorzystuja SKANDAL
  • ~Odin
    (2014-02-18 10:33)
    Państwo rządzone przez koalicje PO, sld, psl, Ruch Palikota to jedna wielka Patologia. Złodziejstwo, korupcja, krycie przestępstw, zamiatanie pod dywan afer.
    Jeśli ci ludzie wygrają następne wybory to Polska już tego nie przeżyje, już się nie podniesie.
    PO dobije Polaków ekonomicznie a Ruch Palikota dobije- upodli polaków moralnie legalizacją narkotyków, pedofilii, edukacją seksu w przedszkolach prowadzoną przez rożnych dewiantów, zniszczeniem religii .
  • ~Urban
    (2014-02-18 11:59)
    Co tak mało ubeckich komentarzy na tym forum?

    Gdzie jest dzisiejszy SONDAŻ wykazujący kolejny wzrost PO-parcie dla PO?

    Gdzie są komentarze wyśmiewajace Kaczyńskiego?

    Gdzie są komentarze wychwalające Millera / Palikota / Gowina / Komorowskiego jako przyszłego zbawcę narodu?

    Gdzie są ataki na Radio Maryja i -- zwłaszcza teraz -- na TV Trwam ?

    Gdzie są komentrze w stylu "Polacy, nic się nie stało!" ?

    Gdzie są hasła w stylu "Załóż pan firmę" ?

    Gdzie są komentarze potępiające antyrządowe demonstracje w Kijowie?

    Czyżby towarzysze się obijali?

    Za co wam płacimy?

    Na PO-sterunek marsz!
  • ~czy POLACY powieszą t u s k a
    (2014-02-18 12:17)
    . p o m i m o finansowego wsparcia jakiego żadne państwo Europy nigdy nie otrzymało-POLSKA RZECZYPOSPOLITA nie miała w historii (300 000 000 000 zł) słownie trzysta miliardów złotych Unijnych dotacji na rozwój Państwa POLSKIEGO oraz Jego -Państwa Obywateli wynegocjowanych przez Rząd Pana dr Jarosława Kaczyńskiego -POLSKA przez siedem lat beztroskich przekrętów na Narodzie przez Tuska i jego ZŁOdziejskich bandziorów KRAJ nasz cofnał sie cywilizacyjnie i moralnie o 150 lat do tyłu

    Pierwszym niezbednym aktem po wygranych wyborach przez PiS musi byc pozbawienie Obywatelstwa POLSKIEGO tego Ryżego osobnika co to Polskim smie sie nazywac premierem. W ten sposób ominie sie Konstytucyjne zapisy chroniące tego k a n a l i ę przed więzieniem -pozbawiony Obywatelstwa POLSKIEGO RUDY będzie łatwym do zatrzymania jako przestępca bezpaństwowcem przebywającym na terenie Rzeczypospolitej nielegalnie . A wówczas dalej gdy już będzie w 3,14edlu to wyciągnąć mu wszystkie przestepstwa jakie dokonał na Narodzie POLSKIM przez te 7 lat postawić zarzuty kryminalne i niech 3,14erdzi w p a s i a k i do usranej śmierci
  • ~WAW
    (2014-02-18 13:08)
    Aten BIedroń z PALIKOCIARNI taki miluski i tak kasą podatników szasta
  • ~zbigniew
    (2014-02-18 19:30)
    W TV słyszysz jak jeden drugiemu posłowi odpowiada jezeli ten przedstawi jakieś pomysły na jakieś wydatki: TO PIENIADZE PODATNIKA. Cały sejm do wymiany. DOOPY zasiedlili tam niektórzy od lat i Polaków mają gdzieś. NA nic nie ma grosza ale na afery, wysokie pensje, szastanie pieniędzmi jest.
  • ~Maciek
    (2014-02-19 10:53)
    Dziwne, że wg wiadomości za granicę jeżdżą tylko posłowie PiS, Palikota i niezrzeszeni. Czemu nie jeżdżą w ogóle posłowie rządzącej koalicji, dziwne to, jednak nie wierzę żeby gazeta była tendencyjna.
  • ~obywatelka
    (2014-02-19 14:30)
    bieda nędza bezrobocie upodleni renciści i emeryci niedożywione dzieci brak perspektyw dla młodych a posłowie tak bardzo się tym nie przejmują!!! no cóż przecież mamy demokrację !
  • ~Riki
    (2014-02-22 10:46)
    w MOPSACH zabraklo pieniedzy dla najbiedniejszych na dozywianie. NO ale coz wladza sie wyzywi.