Referendum w sprawie sześciolatków nie będzie. Wniosek PiS bez szans

| Aktualizacja:

Wniosek PiS o referendum w sprawie obowiązku szkolnego sześciolatków nie ma szans. Wnioskodawcy nie mogą liczyć na poparcie posłów PSL. A liczyli na tych posłów koalicji, którzy po listopadowym głosowaniu nad inicjatywą obywatelską mówili, że gdyby referendum dotyczyło tylko kwestii sześciolatków, to mogliby je poprzeć.

wróć do artykułu
  • ~W.Z.
    (2014-03-12 16:31)
    Rok wcześniej do szkoły + trzy lata później na emeryturę = cztery lata dłużej na rynku pracy. Podziękuję przy urnie.
  • ~Karmen
    (2014-03-12 16:33)
    Wyniki tych spóżnionych w edukacji widać u tych co nie chcą dzieci uczyć wcześniej. Tak im zostało. Oni tylko umieją wzywać do referendum,lub do odwoływania kolejnych ministrów. Ale kurtkę szefowi kupili o 2 rozmiary za dużą. To też wina zapóżnień w nauce.
  • ~flora
    (2014-03-12 17:39)
    Przecież ta ekipa wspierana przez Paligłupa ma obywateli i ich milion podpisów głęboko w d...e
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-03-12 18:47)
    Platforma nie wie, że pycha kroczy przed upadkiem. Ale cóż, kasa misiu, kasa - to jedyne co rozumieją.
  • ~student
    (2014-03-12 18:50)
    i co myślicie o cyrkowcach z Ruchu którzy szybko zmienili poglądy. Czy kogoś interesują dzieci. W obliczu milionowego oporu społecznego palikotowcy są za ludem (* czyt. za ich głosami ) teraz są przeciw bo to zgłosił PIS . Ten Ruch , kartką wyborczą trzeba usunąć z życia politycznego jako ze wszech miar szkodliwy/
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-12 19:20)
    PIS-iury RAUS !
  • ~GERMANY I ICH RODZINY
    (2014-03-12 20:05)
    WSZYSCY POSŁOWIE Z PISU NIE NADAJĄ SIĘ DO WPROWADZENIA PRZEPISÓW W POLSCE !
    BO ZDANIEM NASZYCH RODZIN GERMANSKICH POSŁOWIE WSZYSCY Z PISU NIE
    PEŁNIO DOBRZE FUNKCJI NA SWOICH STANOWISKACH ?
    I NIE POTRAFIĄ WPROWADZAĆ PRZEPISOW POLSKICH !
    ZDANIEM GERMANÓW I NASZYCH RODZIN DOBRZE SIĘ STAŁO ,ŻE WAM SIĘ POSŁOWIE WSZYSCY Z UGRUPOWANIA NIE UDAŁO !
  • ~GERMANY I ICH RODZINY
    (2014-03-12 20:12)
    GERMANY I NASZE RODZINY DALEJ MOCNO ZA PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ ,BO PRZECHODZIMY PRZEZ SORTOWANIE I PORZĄDKOWANIE RĄBNIETYCH PRZEPISÓW POLSKICH MY NIEMKI I NASZE RODZINY GERMANSKIE WSZYSTKIE
    I PRZEZ TORNADO PAPIEROW RĄBNIECH POLSKICH DALEJ AŻ DO WIOSNY I NIE WIADOMO KIEDY TEN SIĘ HORROR SKONCZY DLA NASZYCH RODZIN GERMANSKICH MIESZKAJĄCYCH W POLSCE NIE KTÓRYCH ?
    BO SPORA CZĘSĆ OPUŚCIŁA POLSKĘ NASI KOCHANI BRACIA !
    NASZYM ZDANIEM DOBRZE ZROBILI ŻE OPUSĆILI POLSKĘ NASI BRACIA ,BO NIE MUSZĄ SIEDZIEĆ W TYM PIEKLE PAPIEROWYM Z KOMPLIKOWANYM HORROZE !
  • ~wladek
    (2014-03-12 21:54)
    Nie będzie referendum, bo nie ma ono sensu. Jak można zakładać, ze Platfuski sie MYLĄ. JAK. Nie mylą sie NIGDY. Nawet jak zdanie zmieniają. NAWET. Platfuski byli są i będą. Do końca świata i jeszcze rok dłużej. Nawet jak Owsik odpadnie. Z jego Łorkiestrą ... .
  • ~mm
    (2014-03-12 23:02)
    A może by tak zostawić decyzję rodzicom, czy w ogóle dziecko posyłać do szkoły, bo po co marnować ma się w szkole ucząc głupot przez wiele lat, zamiast wysłać na ulicę na zarobek. Niech żebrze, kradnie, albo nagania klientów.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-13 06:45)
    PO-yeby raus!
  • ~rolnik
    (2014-03-13 11:24)
    Bur jakiś ty głupi że szkoda gadać a w wyborach całe PSL przepadnie z kretesem ślad po was zaginie a Witos z waszej polityki stołkowej się w grobie przewraca
  • ~Lucyna
    (2014-03-13 12:34)
    Polacy tej bandzie egoistów przy korycie, wystawią rachunek.

Może zainteresować Cię też: