Wybuch, rozpad prezydenckiej salonki... Nowy smoleński raport PiS

W 4.rocznicę katastrofy smoleńskiej PiS przedstawi kolejny raport w sprawie jej przyczyn. Dokument przygotowany przez zespół Antoniego Macierewicza zawiera m.in. opis rozpadu salonki tupolewa oraz analizę działania rosyjskich specsłużb - donosi Polska Agencja Prasowa. W raporcie ma też być powtórzona teza o wybuchu.

wróć do artykułu
  • ~wes
    (2014-04-04 15:55)
    ,,,uwaga,,,uwaga,,,glupki z PO,,nie wytrzymuja,,,probuja osmieszyc i zakpic z normalnych ludzi,,,tylko imbecyl i kretyn nie PO-trafia dostrzec ze bylo to morderstwo,,,
  • ~@jola, magda i reszta POmatolskiego SCIERWA
    (2014-04-10 09:51)
    POchwalony SKUNDLONE POtwory - juz wam lepiej zescie wydalili z siebie GOOOOWNO???

    a papier laskawy i na wasze SMIERDZACE fekalie - POwodzenia w dalszym opluwaniu oPOzycji.

    KOTYLIONY JUZ BRONEK DLA WAS MA!!!
  • ~obiektywny
    (2014-04-04 17:48)
    trzeba przyznać,że w Polsce obrodziło w debili,zaprzańców i przestraszonych facetów,którzy w obawie o swoje stołki ustawicznie forsują nonsensy
  • ~MELANIA
    (2014-04-10 10:53)
    MAŁGORZATA WASSERMAN W TELEWIZJI OŚWIADCZYŁA PUBLICZNIE ŻE SAMOLOT W NOWYM JORKU PRZEBIŁ GMACH WTC I POLECIAŁ DALEJ.
    NIENAWIŚĆ I ŻĄDZA PIENIĄDZA UZALEŻNIAJĄ !!!
  • ~Sir Digby Chicken Ceasar
    (2014-04-10 10:44)
    Coraz większe brednie dowodzą paniki w pisuarze hmm przepraszam sztabie PiS.

    Przegracie znów, gdyż większość ludzi w Polsce posiada elementarną przyzwoitość i brzydzi się "religią smoleńską"
  • ~WOW
    (2014-04-10 10:15)
    Nowy klamliwy raport pis -

    Ktory to juz z kolei i ile ich jeszcze bedzie ???

    Widac jakie spustoszenie u maciery robi choroba !!!
  • ~zdegustowany
    (2014-04-10 10:14)
    Pisowcy bezkarnie bezczeszczą pamięć o 96 ofiarach katastrofy.

    Czy jest jeszcze jakaś niegodziwość przed którą powstrzymają się Jarosław i Antoni ???
  • ~ekspert
    (2014-04-10 10:12)
    Widocznie mamrotek po wychyleniu licznych małpek beknął...
  • ~A jednak zamach!
    (2014-04-10 09:52)
    Skąd nerwowość Tuska?

    Niedawno temu ujawniono przecieki z tajnego raportu płk. Edmunda Klicha, polskiego akredytowanego przy MAK, wykazujące, że raport Millera ma wartość papieru, na którym został spisany.

    Klich wskazał, że winę za katastrofę ponoszą Rosjanie, a zwłaszcza pewien generał, który z Moskwy kierował decyzjami wieży kontrolnej na lotnisku w Smoleńsku. To on nakazał lądować prezydenckiemu tupolewowi.

    Klich ujawnił także, że polskich śledczych Rosjanie nie dopuścili do badania istotnych części wraku. Potwierdził tym samym wiele opinii sejmowej komisji Antoniego Macierewicza.

    Tusk osobiście przekazał prowadzenie śledztwa smoleńskiego Rosji, w konsekwencji czego Polska nie odzyskała wraku samolotu, czarnych skrzynek wraz z oryginałami ich zapisów, a więc nadal nie ma podstawowych dowodów rzeczowych śledztwa.

    Szereg ustaleń zawartych w raporcie komisji Jerzego Millera zostało już oficjalnie obalonych. Generała Błasika nie było w kokpicie, odejście na drugi krąg bez autopilota okazało się możliwe, urządzenia pokładowe i rejestratory przestały działać jeszcze w trakcie lotu, a nie po uderzeniu w ziemię, nie ma też wiarygodnych dowodów na obcięcie skrzydła samolotu przez brzozę. Nie znamy wciąż wyników badań próbek pobranych z foteli samolotu na obecność trotylu.

    Stefan Niesiołowski domaga się już dymisji prof. Michała Kleibera z funkcji prezesa PAN. Jak widać, niezależna debata naukowców nie jest na rękę tym wszystkim, którzy stoją uparcie na gruncie ustaleń komisji Jerzego Millera i rosyjskiego MAK. Uciekając od prawdy, starają się ją za wszelką cenę pognębić.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-04-04 18:35)
    "magda" - jesteś przykładem na to, że słusznie Tusk traktuje swój elektorat jak bandę idiotów, hihi.
  • ~sPiSek
    (2014-04-04 15:31)
    Jaka salonka? Kawałek samolotu oddzielony przepierzeniem. Kto nie był w Tupolewie ten nie wie, że jest to ciasna rura (jako że to przerobiony samolot wojskowy), której komfort jest porównywalny z "luksusami" łodzi podwodnej. To już w Jelczu czyli tzw ogórku było o wiele więcej miejsca.
    "Salonka" - śmiechu warte.
  • ~mig
    (2014-04-10 14:51)
    Przygłupy wierzą w nieszczęśliwy wypadek i winę naszch pilotów.Niszczenie dowdów-wraku Tupolewa, niwelowanie terenu,nawet ta nieszczęsna brzoza w którą wierzy rząd Tuska(bo ruscy nie) jest śmieszna.Wszyscy widzieli przechadzki PO molo,spoglądanie w oczka,granie w piąstki.Dlaczego Bronek nie czekał na akt zgonu naszego prezydenta tylko pod osłoną nocy jak szczur pędził do pałacu, dlaczego tak szybko przejął władzę??dlaczego plądrowano mieszkania tych co zginęli?, dlaczego nie odsłuchano czarnych skrzynek z Jaka?(a może odsłuchano.;
  • ~stefan
    (2014-04-04 15:21)
    Antoś postanowił teraz zagrać na wyobraźni swoich wyznawców. Jak to brzmi - "salonka prezydencka". Tak jak by nie była to oddzielona ścianką z dykty część tego samego samolotu. To jest wyraźnie obliczone na tę część elektoratu, która nigdy samolotem nie leciała i lecieć nie będzie.
    Otóż ta tzw. "salonka" rozpirzgła się dokładnie tak samo jak cała reszta, z tym że ścianka z tektury zrobiła to jako pierwsza.
  • ~jola ze Smoleńska
    (2014-04-05 09:49)
    Antek zbadaj następujący trop: wybuch w luku bagażowym - pękł słoik z kiszonymi ogórkami (brano je na zagrychę) !
  • ~yarek
    (2014-04-04 14:47)
    Pierd... i Sczeznąć to mnie YARA
  • ~warszawiak
    (2014-04-04 14:45)
    Rozpad salonki , malpki sie potlukly )))
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-04 14:44)
    Ja popieram WSZYSTKIE wystąpienia Pana Antoniego. Jestem za tym, żeby było Go w prazie i TV JAK NAJWIECEJ!!! Wyjazdy do USA, konferencje i posiedzenia... Niech Pan Antoni pojawia się gdzie się da.

    Ten chory facet każdym wystąpieniem ośmiesza siebie ośmieszając jednocześnie środowisko PiSlamu. Im więcej tego Pana w mediach tym bardziej PiSlam będzie traktowany przez normalnych ludzi jak margines. Inna sprawa, że w naszym kraju jak widać margines obszerny - ale trzeba być optymistą i wierzyć, że kiedyś rozum zwycięży nad oszołomstwem.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-04 14:40)
    O statusie Tutki...i Krymu powinien zadecydowac PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .
    Przy wspóludziale amerykanskich naukowców z prof. Binienda na czele.
  • ~benek
    (2014-04-04 14:40)
    ROZPAD SALONKI -wszystkie butelki się porozbijały !!!
  • ~wion
    (2014-04-10 12:00)
    Dokładnie wiedzą co sie stało pokazała to POdczerwień w spotkaniu z PUTYNEM jak TUSK zaciskał piąstki i robił uśmieszek do PUTYNA ciekawe co to mjało znaczyć napewno nie porażkie