Macierewicz oskarża: Rosjanie sfałszowali czarne skrzynki

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz przechodzi do kontrataku. Zdaniem polityka PiS Rosjanie sfałszowali zapisy z czarnych skrzynek. Wkrótce ma przedstawić dowody, które pokażą, że zapisy udostępnione polskim specjalistom znacznie się różnią od oryginalnej zawartości.

wróć do artykułu
  • ~Prawda
    (2014-04-04 21:28)
    Macierewicz-to wielbiciel kubańskiego mordercy i komunisty Che w mlodości,a teraz działa z premedytacją na szkode Polski i udaje wariata.Powinien odpowiedziec karnie za klamstwa,matactwa,robienie kasy na trupach i zdradę państwa.
  • ~@dziwna choroba
    (2014-04-05 11:00)
    NIE KONSULTUJ SIE Z LEKARZEM ANI Z FARMACEUTA GENETYCZNY IMBECYLU Z PARTII OSZUSTOW - PATOLOGIA TAK MA!!
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-04-05 10:28)
    "Drzazga 101" - dlaczego komentujesz ocennie coś, czego nie czytałaś(łeś)? Poza tym nieprawdziwe są twierdzenia że to są wymysły wariata Macierewicza. Zawsze podaje źródło teorii, a sugerowanie choroby psychicznej jest powtarzaniem czarnej propagandy utworzonej dla - nie waham się tego napisać - prymitywnych frajerów, mięsa wyborczego bez zdolności samodzielnego osądu, takich właśnie głupków, którzy mylą opinie z faktami i później używają swej "wiedzy" jako werdyktu wyroczni. Żałosny jesteś.
  • ~antyPO
    (2014-04-05 10:32)
    brawo panie pośle .te kanalie i sługusy KGB należy potraktować z buta .laski ,hypkie czy inni eksperci od kondonka za nasze pieniądze opowiadają bajki idiotów dla drugich idiotów .kto głupszy i wychowany na zaprzyjaźnionej tv i wymiotnej szmacie z czerskiej ten uwierzy .kto ma rozum i poskłada do kupy musi dojść do wniosku że spadający z 10 metrów (brzozę POdobno ściął na wys 6 m) na grząski grunt samolot nie mógł rozlecieć się na 1000 -ce kawałków
  • ~gorszy polak
    (2014-04-05 10:36)
    antkowi macierewiczowi kosmici zmanipulowali DNA i wali mu w oszolomski leb ha ha
  • ~erte
    (2014-04-05 10:42)
    Panie Macierewicz .Tak trzymać.Dążyć do prawdy.Tylko wtedy oddam głos na PIS
  • ~płk kwiatkowski
    (2014-04-06 10:19)
    Panie Prezesie ! Melduję, że Pan Poseł Karski na czele kompanii meleksów zaatakuje Rosję, zdobędzie Smoleński i odbije z wrażych rąk Tutkę.
  • ~dziwna choroba
    (2014-04-05 10:47)
    To co opętało Macierewicza i Kaczyńskiego jest nieuleczalne. Ale jak dojdą do władzy to przynajmniej będzie wesoło w polityce.
  • ~Lucyna
    (2014-04-05 10:50)
    Matoły w wszystko wierzą co im Putin POwie.
  • ~Kaczor Donald
    (2014-04-05 10:53)
    "gorszy polak" - może jakieś dowody, frajerze?
  • ~christ
    (2014-04-06 10:24)
    ma racje tu jeden Forumowicz jesli muwi, ze w PIS ulokowala sie agentura rosyjska, ma racje, a te zapszance z PIS-u albo tego nie wiedza albo wspolpracuje z ta agentura tak jak pewne Radio M.Ryj ktore to nadaje z nadajnikow rosyjskich i jeszcze dostaje za to pieniadze.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-04-05 11:00)
    Nie mam wzgledu na osobe premiera czy obecnego prezydenta Polski.Oswiadczam ,ze nie jestem euroentuzjasta,to jednak fakty sa tu istotne.A.Macierewicz zwiazany byl i jest z masoneria ,z loza wroga Polsce.Dowod ksiazka ks.dr A.Zwolinskiego " Wokol masonerii ".Co ten opetny czlowiek chce osiagnac siejac coraz to nowsze teorie spiskowe i mechanizmy zamachow ?.Sam fakt dlaczego ten nieszczesny samolot musial leciec do Smolenska,gdzie nie ma lotniska ,ktore moze przyjmowac tego typu samoloty ?.Kim w koncu byl szef polskiego lotnictwa,co nie wiedzial o katastrofalnych warunkach pogodowych w Smolensku ?.Ten czlowiek byl pilotem w stopniu generala !.Lotnisko opuszczone bez podstwowej nowoczesnej aparatury naprowadzania smolotu,stara zdewastowana buda zwana wieza kontroli lotow,czy to nie swiadzczy o braku kompetencji tego generala i jego pilotow ?.Zreszta jak tu patrzec na tych braci pod katem rzekomego ich patriotyzmu,za zycia L.Kaczynski ignorowal nawet uroczystosc odsloniecia pomnika ku czci setek tysiecy pomordowanych naszych rodakow na Wolyniu.Dalej ostatnie wystepy J.Kaczynskiego na Majdanie w Kijowie, jego akceptacja banderowskiej flagi i pozdrowienia banderowskie.Kim byli blizniacy ?,synowie kolaboranta R.Kaczynskiego z banda Bieruta i do konca komunisty.Lot do Smolenska nie byl z pobudek patriotycznych a politycznych ,utrzymanie sie przy korycie.Samolot TU-154 M to byl stary grat,zreszta konstrukcja samolotow jest delikatna,to nie czolg.Ktos jak nie wierzy radze rozpedzic samochod do szybkosci ponad 200 km na godzine i rabnac w drzewo,zobaczymy co sie stanie !.To co wyprawiaja gangsterzy z PiS-u to juz kawalifikuje sie na sprawe w sadzie.Oni tworza nastepna,papke wyborcza dla zawiedzionego elektoratu,ktory czeka na manne z niebios.
  • ~Urban
    (2014-04-05 10:08)
    Co tak mało ubeckich komentarzy na tym forum?

    Gdzie jest dzisiejszy SONDAŻ wykazujący kolejny wzrost PO-parcie dla PO?

    Gdzie są komentarze wyśmiewajace Kaczyńskiego?

    Gdzie są komentarze wychwalające Millera / Palikota / Gowina / Komorowskiego jako przyszłego zbawcę narodu?

    Gdzie są ataki na Radio Maryja i -- zwłaszcza teraz -- na TV Trwam?

    Gdzie są komentrze w stylu "Polacy, nic się nie stało!"?

    Gdzie są hasła w stylu "Załóż pan firmę"?

    Gdzie są komentarze popierające zajęcie Krymu przez Putina?

    Czyżby towarzysze się obijali?

    Za co wam płacimy?

    Na PO-sterunek marsz!
  • ~kret
    (2014-04-05 20:49)
    od strzelic tego swira i kaczora zamknac do tworek swir swir bedzie swirem graj ty oszolomie na trumnach
  • ~Ed
    (2014-04-05 11:06)
    To było do przewidzenia już od pierwszych chwil po katastrofie iż dowody będą fałszowane, niszczone. Nie wińmy Rosji bo to polscy politycy doprowadzili do takiej sytuacji ze w kilka lat po katastrofie nie mamy NIC..ani wraku, ani skrzynek, ani nikt z polaków nie robił sekcji, badań. To polscy politycy są za to odpowiedzialni że zostawili wszystko Rosjanom. To polscy politycy w kilka sekund p[o katastrofie bez żadnych badań stwierdzili że winni są piloci, że pijany generał straszył załogę, że robili kilka okrążeń nad lotniskiem, ale generał pijany ich zmusił do lądowania...To są słowa polskich polityków, a nie Putina.
    A co mieli robić Rosjanie?, przyjęli korzystna dla nich wersję polskich polityków, ekspertów.
    W zamian za to w ramach podziękowań, zapłaty polski rząd podpisał korzystną dla Rosji umowę gazową, a bardzo niekorzystną dla polaków. Taka transakcja wiązana, coś za coś.
  • ~sPiSeK
    (2014-04-05 11:12)
    Czego to chory umysł nie wymyśli. Czekamy na kolejne antosiowe "rewelacje". Nic tak dobrze nie robi Platformie jak takie idiotyzmy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-05 11:14)
    PISiury tylko spokojnie...)))))
    Popierdujacy Kaczafi...juz na wykonczeniu
    wtedy PIS szambo rozprysnie sie na wszystkie strony. )))))
    20 ochraniarzy...pilnuje prezesa kurdupla )))
    Ten to ma duzego boja !!!
    Musi miec duzo na sumieniu !
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-04-05 11:18)
    Polityka to nie jest zabawa,dziecinada.Wielu tu na forum demonizuje Rosje i Wl.Putina .Moze juz wszyscy cierpicie na amnezje,zobaczcie co pokojowo wyprawialo USA po wojnie,kim i czym jest ta instytucja ONZ-et.To ona akceptowala wszystkie zbrodnicze wojny,ludobojstwo.Wracajac do drugiej wojny swiatowej,Japonia nie bombardowala miast w USA,nie niszczyli ludnosci cywilnej,a co robily USA ?.Dlaczego bomby musialy spasc na Hiroszyme i Nagasaki ?,co nie mogli ich zrzucic na japonskie bazy wojskowe,i zademonstrowac w ten sposob, moc ich niszczenia.Dalej dalczego Bin Laden musial byc zabity,czy nie mozna bylo go zranic i po wyleczeniu postawic przed sadem ?.Rosja prowadzila wojne z ekstrymistami islamskimi w Czeczni,w sposob wojskowy nie bandycki,kto ma swiatly rozum wie co sie dzieje naprawde w swiecie.Plebs niewiele wie,zyje w krainie marzen i bajek.Rosjanie odzyskali Krym ,ktory podarowal Ukrainie Chruszczow w 1954 roku,faktycznie utracone ziemie wschodnie Polski powinny wrocic do macierzy tak jak wrocily ziemie odzyskane.
  • ~sonia
    (2014-04-05 11:19)
    Czy oni nie widzą własnej śmieszności? Po tylu kompromitacjach? Żałosne kreatury.
  • ~ful
    (2014-04-05 11:20)
    nie wiem ile jest prawdy w tym co glosi ten czlowiek Zastanowmy sie jesli Rosjanie nie poczuwaja sie do tego co ten czlowiek im wmawia .To dziwie sie sie temu Putinowi ze jeszcze go nie zliwidowali.