Tak imprezuje Platforma. Partyjne pieniądze poszły na restauracje

| Aktualizacja:

Grosze na ekspertów i fortuna na restauracje - tak się bawi PO. Większość wydatków na wyciągu bankowym to rachunki za restauracje i hotele. Politycy rządzącej partii potrafią bawić się wszędzie - od osiedlowych spelunek i barów mlecznych po modne hotele.

wróć do artykułu
  • ~Bezrobutny
    (2014-04-13 11:08)
    Prawidłowo i popieram
  • ~gazag
    (2014-04-13 11:11)
    Nie partyjne tylko publiczne, czyli nasze. Oni tam tylko kradną, nic poza tym.
  • ~olo
    (2014-04-13 11:14)
    Wam też życzę smacznej zupki w barze mlecznym, frajerzy.
    Dalej głosujcie na POpierdasów, niech hulają i machają radośnie balonikami,
    za wasze miedziaki. Bardzo ładnie i radośnie wyglądają ich dzieci i wnuki na
    parteitagach peło. Wy też się cieszcie, bo możecie na nich popatrzeć w tvn-ie.
  • ~klik
    (2014-04-13 11:15)
    JESZCZE TROCHĘ A BRUNON KWIECIEŃ ZOSTANIE BOHATEREM NARODOWYM. I PEWNIE SŁUSZNIE ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-13 11:19)
    Spoko PIS matolki...
    Jarus ma prywatnych...gigolakow za 1.800 000 zl...
    Nawet ochrona papieza nie kosztuje 1 800 000 zl. rocznie.
    Ty glupolu placisz na jednego malego starca co ma 155 cm wzrostu
    i wystarczylby jeden spory labrador do jego ochrony. Jak sie jest idiota to sie placi,
    ale pewnie ten maly Tobie placi za tutejszy wpis? Ile tysiaczkow dostajesz?
  • ~F.
    (2014-04-13 11:20)
    A co na to trybunał dla kogo jest ta instytucja i kiedy właściwie działa.
  • ~ala
    (2014-04-13 11:23)
    A dlaczego mają nie balować? Frajerstwo głosuje - frajerstwo daje!
    Przynajmniej nie boli ich głowa, że chlali za swoje.
    A niepełnosprawni, na bezpłatna zupkę do mops-u.
  • ~Templariusz
    (2014-04-13 11:24)
    Toficzku,- czy juz byłes w kosciele, a czy przyjąleś komunie...tak to dobrze !
    A teraz bluzgaj na tym forum jadem nienawisci ile wlezie...dobrze !?
    Niech ci miłosierny Bóg wybaczy, a o. rydzolek pobłogosławi !
  • ~ZbyszekD
    (2014-04-13 11:25)
    Po co im eksperci jak oni sami są mądrzy? Nie widać po ASTRONOMICZNYM długu? Raz do roku związek organizuje nam spotkanie na Kaszebach (przepiękne tereny) ale to idzie całkowicie z naszych składek + dodatkowe koszty. Gdyby oni wykorzystywali tylko pieniądze z własnych składek to jeszcze można by było przeboleć, ale pieniądze nie są znaczone, a poza tym nie wiem czy z tego powodu zadowoleni są szeregowi członkowie, no ale prawie połowa jest u nich po podstawówce, więc pewnie myślą, że tak musi być.
  • ~WON
    (2014-04-13 11:25)
    === KAŻDY WIE ŻE TO -- PLATFORMA OSZUSTÓW...!!!


    ,,,BANDA ZŁODZIEI...MAFIA...!!!


    ALE KOGO WYBRAĆ...???...SEKTĘ...???...CEPÓW Z PSL...???
  • ~re wiesio maleszka z WSI ( 11:19)
    (2014-04-13 11:27)
    wiesio maleszka, my zapłacimy nawet 18 mln na ochronę Kaczora.
    Płacimy podatki i będziemy to robić dopóki nie rozpędzimy czerwonego
    złodziejstwa tak jak WSI.
  • ~Zagórski Wiesiek
    (2014-04-13 11:29)
    Powinni przelać te pieniądze PISowi na podwojenie ochrony krasnala żoliborskiego.
  • ~a.b.
    (2014-04-13 11:32)
    No proszę , a ryży z długim smutasem, dwa dni zastanawiali się,
    skąd wziąć pieniądze dla rodziców ciężko chorych dzieci.
    Trzeba było usiąść z kolesiami w " kolorowej" i pogadać przy cygarach.
  • ~wiki
    (2014-04-13 11:33)
    Tak się bawi, tak się bawi nasza elyta.
    Sprawdzałem, jest ciepła woda w kranie, jest OK.
  • ~i tu nie ma boli
    (2014-04-13 11:36)
    Wolimy chronić Kaczora niż łożyć na tęczę.
  • ~olo
    (2014-04-13 11:39)
    re jarosław ...
    O moją zupkę się nie martw. Mam się całkiem dobrze - za dobre słowo
    dziękuję stary komuszku.
    Właśnie wczoraj Rydzyk podarował mi Majbacha i helikopter.
  • ~ZbyszekD
    (2014-04-13 11:47)
    olo2014-04-13 11:14 jak widzisz dla takiego przygłupa po podstawówce jak ,,Jarosław...Jarosław...'' to nie przeszkadza. Jak wcześniej pisałem to skąd wiadomo, że te pieniądze są ich a nie nasze - nie sądzę żeby w banku były układane na oddzielnych kupkach.
  • ~wyborca
    (2014-04-13 11:49)
    To jest temat zastępczy.Tysiące razy droższa i szkodliwsza jest rozpasana i rozbuchana przez Tuska i PO-PSL gigantyczna biurokracja której same koszty osobowe kosztują społeczeństwo 88 mld. pln . rocznie czy wielomiliardowe korupcyjne afery jak mafia Śląska,informatyzacja MSWiA,zakup za ponad 2,5 mld. Pendolino,zniszczenie Lotu,defraudacje i niegospodarność przy inwestycjach drogowych i stadionowych.Tam wyniszczające polską gospodarkę,finanse i społeczeństwo idą w dziesiątki ale MILIARDÓW !!! rocznie.
  • ~slowianka
    (2014-04-13 11:51)
    a co nalezy sie yelita z obory...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-13 11:52)
    czekam na pozwania maciory, aby udowodnił morderstwo.

    Inaczej tego debila się nie pozbędziemy.
    Nie udowodni? To do zakładu zamkniętego (bez klamek), albo więzienia - za oskarżanie bez dowodów.

Może zainteresować Cię też: