Tak imprezuje Platforma. Partyjne pieniądze poszły na restauracje

| Aktualizacja:

Grosze na ekspertów i fortuna na restauracje - tak się bawi PO. Większość wydatków na wyciągu bankowym to rachunki za restauracje i hotele. Politycy rządzącej partii potrafią bawić się wszędzie - od osiedlowych spelunek i barów mlecznych po modne hotele.

wróć do artykułu
  • ~i tu nie ma boli
    (2014-04-13 11:36)
    Wolimy chronić Kaczora niż łożyć na tęczę.
  • ~Pułtusk
    (2014-04-13 16:40)
    Nawet mają zwracane za ziemniaki z siadłym mlekiem - to trzeba mieć tupet nie mylić z tuskpetem.
  • ~kristow5
    (2014-04-13 13:41)
    Kryzys gospodarczy w Polsce??, Jak tu widać inaczej ze aż odrabiacie Polskie społeczeństwo, jak tu można głosować na partię, która w każdej chwili okrada Polaków? Mówicie publicznie jak to będzie jak wy wygracie ( PO, PiS itp.) a tu, co jest nie ma kasy, mówi, że nie ma pieniędzy na wspomożenie rodzin z dziećmi nie pełnosprawnymi, na opiekę zdrowotna itp., ale są publiczne pieniądze na pijaństwa i garnitury. Jak ty na każdym kroku złodziejstwo, ciekawe jak byście musieli za 1200 zł przeczyć cała rodzina, czyli 2+3 przez miesiąc, ciekawe, jaka was zdziwienie spotkało. Z miesiąca na miesiąc ledwo wystarcza, a nawet braknie a wy tyle kasy i to publicznej wydajecie i nie trzeba patrzeć czy wystarczy. Powinniście chodząc na bankiety z kasy publicznej przypomnieć sobie, że są ludzie żyjące za 1200 zł. Niech wam za przeproszeniem w gardle stanie to jedzenie. Czy nas Polaków interesuje profil na Facebooku i pisać teksty, przecież pisać umiecie chyba ze nie ??. Nas interesuje losy Polski, tych około 39 milionów ludzi. Nas nie interesują wasze „prywatki” bankiety, garnitury, wycieczki krajobrazowe ani szkolenie na temat profil na Facebooku. Przecież to jest śmieszne, i ze na każdym kroku słychać jak „okradacie” polskie państwo.
  • ~heliot
    (2014-04-13 13:52)
    Wstyd i żenada! Jak oni nas otumanili ,że tyle głosów nazbierali? chyba że...??? teraz treba pilnowa wyborw.
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2014-04-13 13:54)
    Tepej hohloty, wyborców miernot i kanalii z PO nic nie jest w stánie otrzezwic. Tuskowa banda wygra kazde wybory, bo Polacy w duzej czesci to tepe bydlo, któremu imponuje matolek z Gdanska.
  • ~janinah
    (2014-04-13 14:06)
    Aby nam żyło się lepiej to hasło Tuska .










    tylko to nam dotyczy rządzonych .
  • ~Polak
    (2014-04-13 14:48)
    To jest PO-lska właśnie. A za to wszystko płacę ja, Pani, Pan ... W najbliższych wyborach proponuję o tym pamiętać.
  • ~walduś
    (2014-04-13 14:55)
    A biedulki z PiS-u muszą pościć a może nawet głodować. Adam chudnie z dnia na dzień !
  • ~demos
    (2014-04-13 15:58)
    Swinie
  • ~bekas
    (2014-04-13 15:56)
    Komu mam zabrać, pytał premier rodziców niepełnosprawnych dzieci.

    Sobie zabierz kretynie i nie obżeraj sie za nasze pieniadze jak ludzie nie mają na rehabilitacje dla chorych dzieci.
  • ~REALISTA
    (2014-04-13 15:33)
    SYSTEMU POprawy ZYCIA NIEPELNOSPRAWNYM NIE MOGLI DOPRACOWAC SIE PRZE 7 LAT . SYSTEM GRABIEZY PUBLICZNYCH PIENIEDZY OPANOWALI W TRI MIGA. WODZ KAZE ROBIC KARIERY WIEC TRZEBA SZYBKO SZKOLIC SIE BY ZAGOSPODAROWAC KOLEJNA KASE Z UNII. TAK CIEZKO WYRWANN A PRZEZ JANUSZA SPECA OD PRYWATYZACJI 25ZL.
  • ~filip
    (2014-04-13 15:39)
    ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA NAJMĄDRZEJSZYCH BO MAJĄ WŁADZĘ , A RESZTA TO GŁUPOLE.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-13 15:56)
    gdzie stara pitera?
  • ~cyzizmus
    (2014-04-13 15:55)
    Koła wydają pieniądze z własnych składek. Powtarzam. Z własnych składek. Tego już dziennikarz nie napisał.
  • ~@waldus
    (2014-04-13 16:33)
    BUHAHAHA - POtwory!

    TAK SIE BAWI PARTIA OSZUSTOW ZA WASZA KRWAKA KASIORE POmatolskie TROLLE - glosujcie nadal to was zebrakami POzostawia!
  • ~kretacz
    (2014-04-13 20:00)
    cala moja rodzina bedzie glosowala na platforme matoly pisowskie grajcie dalej smolenskiem zwj sie konusie czas na emeryture zlodzieju zresz za nasze pieniadze wozi sie po calej Polsce i jeszcze ma 10 klkierow do ochrony kacze bydle dochlewu dosc tych klamstw tego swira i bachora zwijasie ty kanalio jak dlugo jeszcze bedziesz polakow terrzowac won matole zlagany damy ci rade
  • ~Don Antobello
    (2014-04-13 13:28)
    Tusk atakuje Kaczynskiego zeby moc mocniej bronic Wojskowych Sluzb Informacyjnych
  • ~sawicki
    (2014-04-13 20:05)
    Pewnie ich agent tomek sprowokował i zaprosił na żarło z POpijawą. To jego wina no i oczywiście kaczora.
  • ~ZbyszekD
    (2014-04-13 20:12)
    kretacz2014-04-13 20:00 tacy to są właśnie wyborcy PO głupi i jeszcze się tym chwalą, a że głupi to widać po pisowni, no ale po podstawówce trudno wymagać inteligencji - totalny analfabeta. Jak widać nic mu nie przeszkadza trwonienie pieniędzy przez jego panów, no ale takiemu wystarczy kawałek chleba z kaszanką.
  • ~korpo
    (2014-04-13 20:38)
    kretacz to zwykły hejter tylko PO 6 piwie , pustaczek na dorobku.

Może zainteresować Cię też: