Kaczyński o emeryturach: Doszło do złamania konstytucji

Trybunał Konstytucyjny jeszcze dziś wyda orzeczenie w sprawie skarg dotyczących podwyższenia wieku emerytalnego. O zbadanie czy wprowadzone przez rząd zmiany są zgodne z konstytucją wniosły NSZZ "Solidarność", OPZZ i grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości.

wróć do artykułu
  • ~kox.
    (2014-05-07 15:12)
    Kaczyński ma rację. Brawo.
  • ~Felicja
    (2014-05-07 15:14)
    Palikociarnie z POdczerwienią oraz Czerwone chopki wywalić z Sejmu za nieznanie konstytucji
  • ~PL
    (2014-05-07 15:17)
    W większości krajów europejskich podniesiono wiek emerytalny i tylko u nas złamano konstytucję. Pora zmienić konstytucję.
  • ~chłodnym okiem
    (2014-05-07 15:17)
    Je..ł go pies (cytat z posła RP - Jojo).
  • ~mnpol
    (2014-05-07 15:22)
    Kaczynski w Tobie nadzieja uratowanie Polski i polakow ---to mrowisko tak sie obsiadlo ---czy jeszcze jest Polsvka czy zjadlo pozarlo nasza ukochana Ojczyzne ---
  • ~POCO
    (2014-05-07 15:27)
    Kaczynski nie ma nie tylko watpliwosci -on nie ma nic poczawszy od rozumu ,rodziny, inteligencji ,kultury poszanowania czlowieka ...i reszta jest wszystkim znana .
  • ~ożący glebę
    (2014-05-07 15:27)
    Kocham prezesa Kaczyńskiego, ale on się nie odwzajemnia na moje ruchy.
  • ~Kazik
    (2014-05-07 15:33)
    I te lewadztwo walczy o uprawnienie kobiet o 7 lat w tyłek z FRYKO a i zarobki mają małe to jak u MURZYNÓW
  • ~lili
    (2014-05-07 15:33)
    Najlepiej żebyśmy tyrali do śmierci za nędzne grosze, tak by chciało obecnie rządzące PO.
  • ~keszelka
    (2014-05-07 15:34)
    Jaruś Ty tylko do czerwca.i niestety na emerytura.Jaka szkoda ...
  • ~gender towarzyszki KLEMPY
    (2014-05-07 15:37)
    Jarek po werdykcie TK znowu będziesz odszczekiwał swoje słowa.
    Spuściłeś znowu ze smyczy Antka...bo coś bredzi o jakichś zdjęciach i wybuchu.
  • ~gender towarzyszki KLEMPY
    (2014-05-07 15:38)
    do ~kox.2014-05-07 15:12

    " Kaczyński ma rację. Brawo."



    To się okaże po werdykcie TK.
  • ~siostra Masturbancja
    (2014-05-07 15:38)
    Panie Prezesie, w swetrze i bez swetra moja miłość do Pana przetrwa! Kocham Pana!
  • ~do matołka
    (2014-05-07 15:41)
    do-Felicja2014-05-07 15:14

    "Palikociarnie z POdczerwienią oraz Czerwone chopki wywalić z Sejmu za nieznanie konstytucji"


    Ile ty matole kończyłeś klas w szkółce niedzielnej, że masz takie "NIEZNANIE" języka polskiego. A może ty jesteś pachołkiem Putina?
  • ~j1932
    (2014-05-07 15:41)
    strasznie nie lubię kaczora ale w tym wypadku ma rację bo mundurowym podniesiono wiek emerytalny tyko tym nowo przyjętym od 2013 roku,tym którzy pracowali do tego pozostało postaremu
  • ~wyborca
    (2014-05-07 15:42)
    Do PL.Tylko że w większości tych krajów już wracają do poprzedniego wieku emerytalnego.I to mimo dłuższego przeciętnie życia o 5-7 lat,wyższych świadczeń,lepszego stanu zdrowia społeczeństwa.Np. w Niemczech.Widocznie zorientowali się że zmuszanie do pracy starszych,zmęczonych ludzi przy znaczącym bezrobociu młodych jest nieludzkie i bezsensowne pod względem ekonomicznym.I tylko do prymitywnej ,egoistycznej mafii Tuska to nie dotarło.
  • ~Karmen
    (2014-05-07 15:59)
    My czekamy na wyrok TK , a taki Kaczyńskli już ogłosił swój wyrok jako trybunał,albo kaczo-trybunał. Który będzie ważny? Chyba ten kaczorowaty. Zrobimy referendum, Po co nam Tybunał, wystarczy zbawiciel .Najmądrzejszy.
  • ~Drzazga 101
    (2014-05-07 16:02)
    O Matko, aż mnie wierci w dołku z ciekawości, GDZIE w Konstytucji jest zapisane, że Ludzieńki i Naród ma pracować do 65-go roku życia, kuervas ?!
    Hej !-
  • ~xy
    (2014-05-07 16:08)
    a niby dlaczego mężczyźni mają pracować dłużej od kobiet i to już tylko wybrańcom udaje się uniknąć łopaty ?!!! ciężka praca w szkodliwych warunkach powoduje niedożywanie nawet do " starej " emerytury !!! przypomnę też , że na leczenie kobiet prawie każde państwo przeznacza od 50 do 90% więcej pieniędzy !!! faceci fundują paniom zza klimatyzowanych biurek składki zdrowotne i prawie 30 letnią emeryturę a ciągle muszą wysłuchiwać głupot o potwornej dyskryminacji kobiet !!! i może znów przymusowe wojsko dla męskich szczęściarzy ? jakoś w takich sprawach nie słychać - teraz kobiety !!!
  • ~Z PISU
    (2014-05-07 16:08)
    WCZORAJ TUSK DZISIAJ JAREK WSZYSCY JEŻDŻĄ DO KATOWIC :) WYBORY IDĄ :) SKĄD MY TO ZNAMY /:)