Kaczyński o emeryturach: Doszło do złamania konstytucji

Trybunał Konstytucyjny jeszcze dziś wyda orzeczenie w sprawie skarg dotyczących podwyższenia wieku emerytalnego. O zbadanie czy wprowadzone przez rząd zmiany są zgodne z konstytucją wniosły NSZZ "Solidarność", OPZZ i grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości.

wróć do artykułu
  • ~widz
    (2014-05-07 18:41)
    Kiedy on przestanie bredzić ?
  • ~NIEMKI JUZ TYLKO MAJ I PO WOLNOSCI
    (2014-05-07 18:46)
    TO JUZ KONIEC WOLNOSCI PRZEPIEKNYCH NIEMIECKICH KOBIET !
    RODZICE JUZ ZA NAS ZADECYDOWALI ,BO MY DZIEWCZYNY NIEMEICKIE NIE MAMY PRAWA DECYDOWAĆ KTUREGO FACETA WYBRAĆ ONI ZA NAS DECYDUJĄ ! TAK JEST I BEDZIE W NASZEJ TRADYCJI !
    TERAZ MOZEMY MY DZIEWCZYNY Z WOLNOSCIĄ JUZ W MAJU SIE POZEGNAĆ NA ZAWSZE !
    WIWAT SZCZĘSCIE BEZ WOLNOSCI ! NIECH ZYJĄ SEKSOWNE STROJE
  • ~vh
    (2014-05-07 17:07)
    przeciez sami wyborcy zadecydowali o podneisieniu wieku emerytalnego wybierajac tych a nie innych politykow do wladzy...
  • ~albert
    (2014-05-07 17:09)
    Właśnie TK orzekł zgodność podniesienia wieku emerytalnego z Konstytucją ! Czy abyJarek jest prawnikiem ? Może to Lech chodził dubeltowo na egzaminy ? To też motyw pozbycia się niewygodnego świadka !
  • ~syf , nie kraj
    (2014-05-07 17:13)
    a mundurowi dalej po 15 latach ciepła emeryturka, oczywiście "awans" zaraz przed em-ką, potem odprawa i do pracy w cywilu (często re same biurko) bo dalej uprzywilejowany
  • ~putto
    (2014-05-07 17:34)
    Apeluje do pana Jarosława Kaczyńskiego niech udaje "starszego dobrego pana" jak chce prof Staniszkis a nie będzie jak na co dzień starszym zacietrzewionym panem
  • ~Tomasz z W-wy
    (2014-05-07 17:41)
    U Jarosława Kaczyńskiego widać wyraźnie objawy postępującego
    starczego dziecinnienia. Pan prezes ostatnio rozumuje i wypowiada się
    z naiwnością i prostotą dziecka, śmieje się również jak dziecko.
    Oceniając zachowanie i wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, powinniśmy
    zawsze brać poprawkę na wiek pana prezesa. Pozwoli to nam na większą
    pobłażliwość i wyrozumiałość wobec tego starego człowieka.
  • ~@nes2014-05-07 16:12
    (2014-05-07 17:43)
    Te "sukcesy" to nie ich zasługa tylko światowej koniunktury.

    PiS i gospodarka to raczej odległe pojęcia.

    Dla przypomnienia to PiS obniżył znacząco podatki dla bogatych, a tylko o 1 pkt dla biednych oraz składkę rentową i dzięki temu budżet traci 50 mld rocznie.

    Afery za PiS - wystarczy wspomnieć kompromitacje CBA, zero skazanych, masa wydanej kasy, zabawy tomcia, itd.
  • ~kz
    (2014-05-07 17:58)
    Kaczyński miał 50 / 50 i też nie trafił. Nie ma konus farta. A jak by przyszło decydować o czymś poważnym co wymaga wiedzy i szczęścia ?
  • ~józwa butrym
    (2014-05-07 18:01)
    Jarek jest przecież znakomitym prawnikiem prawa bolsewickiego więc wie.Sędiowie Trybunału Konstycyjnego muszą się pouczyć by dorównać wiedza Jarosłwowi Znakomitemu I .
  • ~sru
    (2014-05-07 18:28)
    Uczono mnie,ze prawo i jego interpretacja to tez narzedzia wladzy.Zle uczono?
  • ~NIEMKI JUZ MAMY SWOJE PRZEZNACZENIE
    (2014-05-07 19:11)
    to JÓŻ KONIEC KARTY ZOSTAŁY WZUCONE NA STÓŁ !
    DO POŁOWY MAJA TO JUZ KONEIC WOLNOSCI DZIERWCZYN NIEMICKICH !
    TAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIEWCZYN NIEMEICKICH PRZEPIEKNYCH !
    RODZICE JUŻ ZA NAS ZDECYDOWALI I TAK BEDZIE !
    TO WASZA WINA FACECI PRACUSIE POLSCY ,ZE FACECI ZAGRANICZNI BEDĄ DO NAS PRZEPIEKNYCH KOBIET JUZ W MAJU STARTOWAĆ ,BO NIE JESTESMY W STANIE MY DZIEWCZYNY IM ZABRONIC, BO TO NIE ZGODNIE Z NASZYMI TRADYCJAMI !
  • ~Monachijski
    (2014-05-07 16:33)
    A obniżanie emerytur już wypłacanych to było zgodne z konstytucją? Przecież też nabyli prawa !
  • ~@kz2014-05-07 17:58
    (2014-05-07 19:57)
    Ponadto wypowiada się o gospodarce a sam nie umie gospodarować własnym mieniem.
    Spójrzcie na jego oświadczenie majątkowe.
    Po ponad 20 latach w sejmie oraz pracy na innych wysokich stanowiskach państwowych posiada mniej niż wiele rodzin.

    Co z tymi pieniędzmi zrobił bezdzietny kawaler, któremu partia sponsoruje kierowcę z pojazdem, ochronę i wiele innych rzeczy?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-07 19:59)
    Prezes bredzi...
    I to jest jeden z koronnych argumentów przeciwko głosowaniu na PiS. Ci ludzie są gotowi doprowadzić system emerytalny do całkowitej katastrofy, byle tylko zdobyć parę głosów więcej, byle tylko Jarosław "bilion" Kaczyński mógł wywrzeć swą pomstę sprawiedliwą na Tusku. Przecież Kaczyńskiemu *o nic innego nie chodzi*, obieca wszystko, byle miał jeszcze okazję rządzić, a tak naprawdę ma nas wszystkich w d...
  • ~motek
    (2014-05-07 20:13)
    Ja też nie mam wątpliwości:
    JARO, DO PSYCHIATRY!
  • ~motek
    (2014-05-07 20:18)
    Fajna fotka... setki górników skandują "Jaro Jaro Jaro..."...hehehe...
  • ~Michał
    (2014-05-07 21:01)
    Leń Tusek może pracować do setki, bo wożą go i karmią pizzami, a on łże i słodzi ludziom, którzy się na to nabierają, bo nie myślą samodzielnie, że PO rządach głupoli jeszcze przyszłe POkolenia będą długo spłacać długi Tuska.
  • ~romek
    (2014-05-07 21:31)
    ten motek to psychol jest moim sasiadem
  • ~Kamila41