Kancelaria Prezydenta robi "prezent" terrorystom? Wszystko przez remont

| Aktualizacja:

W sieci można znaleźć dokładne plany wentylacji i instalacji elektrycznej, a nawet rozmieszczenie sygnalizacji pożarowej części siedziby Bronisława Komorowskiego. To może być idealny "prezent" dla terrorystów - ostrzegają eksperci.

wróć do artykułu
  • ~Strażnik Żyrandola
    (2014-05-21 10:54)
    Przecież to jest debilstwo (plany w internecie). Ale jaki pan, taki kram...
  • ~wesolek
    (2014-05-18 10:18)
    W najjasniejszej tajemnic strzega DYLETANCI. Jedni organizowali wielkie "zadecie" wtloczyli do jednej maszyny z Prezydentem na czele DOWODZTWO wszystkich rodzajow WOJSKA plus politycy poslowie, takie zeczy tylko w Polsce. Obecnie popis w siedzibie Prezydenta, szkoda ze tylko to bo jeszcze mogli zaznaczyc ze zostala tylko jedna lazienka na parterze, a szyby sa zwykle. Gdzie my ZYJEMY z idotami typu NIKKE do Europy.
  • ~hrabia
    (2014-05-16 16:00)
    Jeżeli to prawda- to jest to wielka nieodpowiedzialnośc ludzi z Kancelarii Prezydenta odpowiedzialnych za bezpieczeństwo głowy Państwa! Jak można być tak głupim i publicznie ujawniać szczegóły instalacji- w szczególności dot.zabezpieczenia tak ważnego obiektu! Powoływanie się na wymogi prawne-jest dziecinadą nieodpowiedzialnych urzędników!!! Winni powinni być usunięci z pracy!! (A może to są kolaboranci lub szpiedzy !!!). Gdy swego czasu opiniowałem trasę II linii Metra w ciągu ul.Świetokrzyskiej-mającej przebiegać obok siedziby NBP- to nie zezwoliłem na wskazanie miejsca, gdzie znajdują się Skarbce Polskiego Państwa!! I żadne przepisy mnie od tego nie odżegnały-bo liczyło się monetarne bezpieczeństwo Polski !!
  • ~czesiek
    (2014-05-16 15:11)
    Słynny Orzysz , Kiełkuty to obiekty kiedyś szczeżone bardzo mocno okazały się bezcenne a może bez ceny . Jedyną stratą to utrata miejsc pracy . Stocznie , kopalnie , Lot ekonomicznie zagrożone bankructwem będącym wynikiem nieudolności pracowników a może rozkradaniem majątku publicznego pod przykrywką kryzysu , a pózniej wykupienia bankruta za psie pieniądze . Arłamów to historia przegranej opcji politycznej i trzeba o niej najszybciej zapomnieć . Czy epoka związku Solidarność - ma być odnawiana w osobach Wa... i Kw...celem dalszego poprawiania warunków socjalnych poprawiać sytuacje uzależnionych lub własnych spółek . Belweder w całości nie na sprzedaż ale prace wewnątrz to co innego . Tajemnica jest i będzie ale nie dotyczyć będzie kręgu osób zaprzyjażnionych . Przyszły los to przyszłość i nie będzie dotyczyć tych osób za bałagan (korupcjen) .
  • ~alex
    (2014-05-16 11:46)
    ..mamy cenzure...to jest wolnosc slowa...blokada niektorych wpisow...czysta kpina
  • ~mnplo
    (2014-05-16 11:28)
    ubezpiecza sie nie wygra wyborow to nastepny prezydent prawy ---moze byc jak smolensk
  • ~tylko pytam
    (2014-05-16 11:19)
    jak tam zyrandole - czy ocalaja bo POnoc 'chrabia szczynukowicz' do nich strzela - cwiczac pif paf!
  • ~benek
    (2014-05-16 11:18)
    pan bronek raczej nie ma sie czego bac, no moze z wyjatkiem gangu Olsena
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-16 10:52)
    --- Komoruski---Szczynukowicz --- Dziadek masona “hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
  • ~kapitan NEMO
    (2014-05-16 10:49)
    jaki pan taki kram
  • ~realista
    (2014-05-16 10:46)
    a do czego nam jest potrzebny prezydent premier nie wystarczy?o jednego szkodnika za dużo
  • ~Joo
    (2014-05-16 10:39)
    POje..ło ich. Kto stworzył takie prawo...
  • ~aals
    (2014-05-16 10:30)
    Jego nawet ślepy snajper, by nie trafił.
  • ~esbek
    (2014-05-16 10:27)
    tak to jest jak do wladzy dochodza prostaki nie majace pojecia o niczym ale majacy piekna karte za dolary w walce o obalenie a kto ich obali