Prokuratura sprawdza Korwin-Mikkego. Namawiał do gwałtu i propagował pedofilię?

Występ Janusza Korwin-Mikkego w "Kropce nad i" Moniki Olejnik odbił się szerokim echem przed wyborami europejskimi. Teraz sprawie przygląda się prokuratura. Jak donosi tvn24.pl, wszczęte zostało śledztwo, ale dotyczy ono nie tylko słów na temat gwałtu, ale również wypowiedzi na temat pedofilii.

wróć do artykułu
  • ~jukka
    (2014-05-28 08:17)
    lewaki szaleją czują że coś pęka że coś się kruszy ale im bardziej szaleją tym ludzie ich mniej popierają. Tego już lewak nie rozumie.
  • ~sese
    (2014-05-28 08:06)
    korwin jest chamem, to tyle w temacie
  • ~beret
    (2014-05-28 00:10)
    CZy ta POlska to standardy Korei Północnej, czy też może Białorusi ??? Tusk powiedział, że to co powiedział Mikke to przestępstwo (ot znawca prawa karnego się znalazł) a prokuratura już wie co z tym fantem zrobic. Trzy lata temu cisza, teraz - afera... Kim Zong Tusk...
  • ~oho oho
    (2014-05-27 22:56)
    ryży dostał sraczki !!! :D
  • ~Goscioo
    (2014-05-27 22:37)
    ale lewactwo wyje i pluje - bardzo mnie to cieszy albowiem jest to znak, że boją się Korwina - brawo Mikke, nie daj się czerwońcom!
  • ~Polski układ polityczny zadrżał
    (2014-05-27 21:59)
    I co jeszcze , uciekł z Tworków , przebierając się za lekarkę (prekursor
    Conchity Serdelowej) ?
  • ~Jkm
    (2014-05-27 21:37)
    I co jeszcze ??? namawial do morders´twa ,antysemityzmu i kidnapingu!!!??? Ale macie szajbe..
  • ~kobieta
    (2014-05-27 20:52)
    Z wypowiedzi p. Korwina zrozumiałam ,że mężczyzna powinien wiedzieć kiedy
    kobieta mówi NIE (chociaż trudno mu się było przebić się przez ten atak) .Co do informacji podanej następnego dnia na kanale Biznes i Świat,że pan Korwin chciałby,
    żeby kobiety były tak traktowane jak w krajach w których nie mają żadnych praw,
    m.i. w Libanie ,informuję ,że kobiety w Libanie zdobyły prawa wraz ze zdobyciem
    niepodległości przez ten kraj.
  • ~JKM
    (2014-05-27 20:33)
    TKM,TKM, TKM, TKM, TKM, TKM !!!
  • ~swoj chlop
    (2014-05-27 20:31)
    Palikot powinien dawno siedziec za obrazanie prezydenta Kaczynskiego
  • ~KORWIN-MIKKE NIE DAJ SIE I DOWAL TYM IDIOTOM
    (2014-05-27 19:23)
    NADZIEJA POLAKOW TYLKO W KORWIN-MIKKE
    RESZTA POLSKIEJ POLITYCZNEJ BANDY TO KANALIZACJA
  • ~marynarz
    (2014-05-27 18:42)
    W szkolach powinni uczyc wiecej o zasadach demokracjii, prawa , tolerancji, jak lekcji religii, Nie moga nauczyciele byc pod presja Fanatykow KK , Szkola nie jest do produkowania ciemnogrodu
  • ~Jan
    (2014-05-27 18:41)
    Byłem na filmie " Układ Zamknięty".
  • ~SU
    (2014-05-27 18:36)
    Dlaczego się nie dyskutuje że ponad 70 % Polaków nie brało udziału w wyborach. Przecież musiała być jakaś przyczyna.
  • ~idiot's hunter
    (2014-05-27 18:11)
    I niech się pospieszą , bo to zmutowane bydlę lada moment załapie się na euro-immunitet ! Ten nieudany klon "homo erectus" w muszce , nie wiadomo dlaczego pretendujący do miana "homo sapiens" to żywe potwierdzenie na to , ze i w teorii Darwina dochodziło do anomalii i zaburzeń. Jego jedyne właściwe miejsce to pojemnik z formaliną na wystawie historii naturalnej . !
  • ~Bogdan
    (2014-05-27 18:04)
    A 15 milionow dolarow w gotowce za Kiejkuty to gdzie ? A gdzie 700 milionow zlotych z Amber Gold - to rozkurz i znikneły same, brak pomagierow ?
  • ~jangum
    (2014-05-27 18:00)
    Dał wam głupki szlemika.Teraz SZLEM.
    TAK TRZYMAĆ.
  • ~Biały Bej M-Szuła
    (2014-05-27 17:54)
    Ale w oczy kuję P.O i Donalda .T. wygrana KNP i J.K-M.Jakie to zawisnę ,jakie miałkie.Fe.
  • ~Bibilijny
    (2014-05-27 17:43)
    to się zaczynają czepiać Korwin Mikkke, nie czepiają się polityków , którzy maja majątki nie wiodomego pochodzenia , ale zaczynają się czepiać tych co chcą ten układ rozbić. Następny zarzut będzie ,że Korwin Mikke prześladuje murzynów , a jak to nie pomoże , no to został antysemityzm , a to już jest pewne , że tym go załatwią. To co teraz może to zagrać w karty...
  • ~sówka
    (2014-05-27 17:29)
    Donald nie może przeżyć porażki i jak na zamówienie sprawa sprzed trzech lat odżyła, a co z kasą z CDU dla Donalda i kolesiów, co z Amber Gold i pracującym tam synkiem ? Mamy czasy jak za Stalina prokuratura na zamówienie.