Prokuratura sprawdza Korwin-Mikkego. Namawiał do gwałtu i propagował pedofilię?

Występ Janusza Korwin-Mikkego w "Kropce nad i" Moniki Olejnik odbił się szerokim echem przed wyborami europejskimi. Teraz sprawie przygląda się prokuratura. Jak donosi tvn24.pl, wszczęte zostało śledztwo, ale dotyczy ono nie tylko słów na temat gwałtu, ale również wypowiedzi na temat pedofilii.

wróć do artykułu
  • ~Jkm
    (2014-05-27 21:37)
    I co jeszcze ??? namawial do morders´twa ,antysemityzmu i kidnapingu!!!??? Ale macie szajbe..
  • ~wuj sam
    (2014-05-27 12:21)
    No jakżeby inaczej? Prokuratura zwarta i gotowa, wystarczy telefon.
  • ~321
    (2014-05-27 12:24)
    Jego chyba wybierali przestępcy, albo tylko, "tak dla jaj"
  • ~shinjinai
    (2014-05-27 12:24)
    Boją się żeby Grodzkiej nikt nie zgwałcił!
  • ~michal
    (2014-05-27 12:24)
    Korwin chce jeszcze demokratycznie naprawić Polskę, ale jeżeli taka szansa nie będzie możliwa, to sądzę, że naród przejmie stery, mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie.
  • ~2
    (2014-05-27 12:34)
    żałosny atak reżimu
  • ~WAW
    (2014-05-27 12:23)
    Ale komu on dał przyzwolenie na gwałt? Mężowi muchy?
  • ~KoRWIN
    (2014-05-27 12:22)
    ten miki maus to swir, kto na niego glosowal?
  • ~demos
    (2014-05-27 12:22)
    A Zdrojewskim prokuratura tez się zajęła? Bo ma sprawę założoną przez Rybczyńskiego i ucieka przed nią do PE.
  • ~michal
    (2014-05-27 12:33)
    Pamiętam, jak Palikot mówił, żeby zgwałcił jakąś tam swoją feministkę, te panie chyba pomyliły Januszów. No cóż bywa.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2014-05-27 12:28)
    Prokuratura nie zajmuje się ochroną prawną zwykłych obywateli, a bzdurną, choć wyrwaną z kontekstu wypowiedzią. To co KM mówi, co mu ślina na język przyniesie to jest prawdą, ale w tym też jest pewien sens, trzeba go tylko logicznie odczytać.
  • ~Kuzniar matak sie wstydzi ciebie !
    (2014-05-27 12:32)
    TVN i Kuzniar zmieszani z ****** na Twicie.

    A kuzniar tak głupi ze myślał że żartujemy. Oni w tym TVN to sa już debile do kwadratu.
  • ~set
    (2014-05-27 12:18)
    "Resortowe dzieci" i dzieci komunistycznych aparatczyków w usłużnych mediach
    robią seanse nienawiści. Boją się o specjalne emerytury swych starych ;-)))?
    O ich przywileje na które tyrają za grosze młodzi Polacy?
  • ~mysliwy
    (2014-05-27 12:17)
    APalikot? Jego prokuratura nie przesluchaja, ze w Radiu Zet kazal sciac glowe Kaczynskiemu, zeby toczyla sie po ulicy. Slyszalam na wlasne uszy. No coz, Tusk boi sie Palikota, ten za duzo wie. Mozna zatem Kaczynskiego obrazac.
  • ~czak
    (2014-05-27 12:14)
    UBECKIE DYNASTIE pokazują swoje wyszczerbione kły;-))) Trzeba pamiętać, że
    cham, pajac tow. Palikot to również mściwy typ a jego czerwona ferajna to neokomuniści z PZPR, agenci i dziwadła. Polacy ich rozszyfrowali i odesłali na
    śmietnik, bo tam ich miejsce a teraz mszczą się. Żenada.
  • ~TV
    (2014-05-27 12:34)
    Co oni robią w Naszym Kraju...
  • ~hfr
    (2014-05-27 12:31)
    możecie go odmieńcy z TREPa cmoknąć w pompkę
  • ~marek
    (2014-05-27 12:29)
    Wiadomo, że kobiety lubią być zdobywane, tylko te w agencji są łatwe i otwarte na propozycje. Nawet żony stawiają lekki opór, żeby mężowi nie było tak łatwo, gra wstępna to normalność i z gwałtem nie ma nic wspólnego. Lemingi mają problem, ale to jest ich problem, wiedza podobno nie boli.
  • ~marynarz
    (2014-05-27 18:42)
    W szkolach powinni uczyc wiecej o zasadach demokracjii, prawa , tolerancji, jak lekcji religii, Nie moga nauczyciele byc pod presja Fanatykow KK , Szkola nie jest do produkowania ciemnogrodu
  • ~sab
    (2014-05-27 12:25)
    POSZLI WON!!!
    Tow. Palikot --ten cham i mściwy świr to wychowanek i marnie zakamuflowany żołnierz PO, wspierany żarliwie przez "resortowe dzieci" i dzieci komunistycznych
    aparatczyków w usłużnych mediach. Polacy powiedzieli Palikotowi i jego czerwonej ferajnie z PZPR, dziwadłom i agentom--POSZLI WON!!!