Komorowski o F-16: "F" jako "fighter", albo jako "freedom"

| Aktualizacja:

Bronisław Komorowski powitał Baracka Obamę na warszawskim Okęciu. Prezydenci spotkali się na lotnisku ze stacjonującymi w Polsce amerykańskimi żołnierzami.

wróć do artykułu
  • ~peter
    (2014-06-03 10:44)
    On jest zbyt madry jak dla mnie.
  • ~Mark Twain
    (2014-06-03 10:49)
    Jak maja taki symboliczny symbol, to moze jeszcze wziac z 50 szt. na kredyt?
  • ~któś
    (2014-06-03 10:50)
    Nie znam logiki rozumowania tego pana, ale jak może kojarzyć się symbol samolotu przeznaczonego do atakowania z wolnością.
  • ~realista
    (2014-06-03 10:51)
    fajter z ruskiej budy
  • ~Robnad
    (2014-06-03 10:53)
    POdziwiam geniusz naszego ukochanego(oby żył wiecznie)prezydĘta.
    dorzucę jego kolejną złotą myśl, która wyryje się złotymi zgłoskami w betonie, sorry, marmurze POkemońskim.

    „Fakty są takie, że Francja musi prowadzić politykę wspierającą rozwój przemysłu, a my nie, bo skutecznie obroniliśmy wysoki poziom uprzemysłowienia”
  • ~profesor dupka
    (2014-06-03 10:56)
    No to teraz, razem, do wigwamu, bo kobiety dawno nic ciepłego w ustach nie miały, czy jak to tam było przy wizycie p. Bronka u gościa..
  • ~decrypt
    (2014-06-03 10:56)
    F jak frajer
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-06-03 11:14)
    W stylu Gajowego ! Jeszcze wierszyk powinien chlapnąć o miłości Polsko -Amerykańskiej . Pokazać czekoladowego orła i tęczę i zaprosić na grilla !!!
  • ~olo
    (2014-06-03 11:15)
    geniusz ?
  • ~i u s e f -- b ą g -- D N O -- D N A
    (2014-06-03 11:17)
    Widzita Ludziska Jakiego Mata F = ajnego P = dęta ,,, Który Kończy w B U L Ó bes N A D Z J E I I
  • ~ZORRO5
    (2014-06-03 11:18)
    moim zdaniem to " FROTA "
  • ~europejczyk
    (2014-06-03 11:28)
    Rzecz się dzieje podczas posiedzenia rządu . Szczurek raportuje że wszystkie pieniądze się rozeszły więc trzeba podnosić podatki ale gdzie ? Problem rozwiązuje Tusk który wymyślił że poda literę alfabetu i po kolei każdy ma wymyślić po jednym podatku . Zaczyna od siebie A - alkohol , B- benzyna krzyczy Graś C- cło dodaje Boni D -drogi podpowiada Nowak E elektryczność stwierdza Pawlak F - cisza zapada ale nagle wyrywa się Komorowski i krzyczy F - Fszystko .:)))))
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-06-03 11:29)
    LEŻ ON mondry
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-06-03 11:30)
    ALEŻ on MONDRY
  • ~Greg
    (2014-06-03 11:30)
    News niczym z Korei Pólnocnej ...
  • ~Obama w Polsce
    (2014-06-03 11:32)
    Prezydent odznaczył kabareciarza i...
  • ~MEMORY
    (2014-06-03 11:33)
    Co za nieporozumienie, co za przejęzyczenie!
    Literka „F” powinna – przede wszystkim – kojarzyć się z nazwiskiem Fejgina. Anatola.
    Bezpośredniego przełożonego teściowej pana prezydenta IIIRP.
  • ~"konkretne decyzje"
    (2014-06-03 11:33)
    Amerykanie chcą wywołać III wojnę światową, żeby ukryć swoje bankructwo.
  • ~Wilga
    (2014-06-03 11:40)
    Ale mamy zdolnego prezydenta. Rozszyfrować amerykańską nazwę nie każdy potrafi. Po prostu geniusz.
  • ~ale sie podniecił
    (2014-06-03 11:47)
    f jak fieśniak komorowski
    jak fleja komorowska
    jak fujara
    jak złom
    wstyd i hańba