Komorowski o F-16: "F" jako "fighter", albo jako "freedom"

| Aktualizacja:

Bronisław Komorowski powitał Baracka Obamę na warszawskim Okęciu. Prezydenci spotkali się na lotnisku ze stacjonującymi w Polsce amerykańskimi żołnierzami.

wróć do artykułu
  • ~Cudowna podróż
    (2014-06-03 12:22)
    F jak Forever...
  • ~The Evil One
    (2014-06-03 13:16)
    Samolot F - 16 ( F - szesnascie ) , a nie F - szesnasty, jak ten Bigos Zyrandol go nazwal !
  • ~Sam
    (2014-06-03 12:01)
    Jeden z niewielu sukcesów tego Prezydenta. Rozszyfrował znaczenie literki F .
  • ~bulwa
    (2014-06-03 12:01)
    Swietny ten nasz prezydent ,ma humor i swietnie sie prezentuje,nie jak kartofle.
  • ~tak myslę
    (2014-06-03 12:15)
    Stanowisko doradcy Prezydenta, jest to tak ważne stanowisko, że nie mogą tam być ludzie którzy pozwalają, na tworzenie przez pierwszą osobe w państwie, przedziwnych zwrotów czy przekształceń wyrazów. Żadna dziwna etymologia nie może mieć miejsca, bo ona tylko działa na niekorzyść Prezydenta, dlatego uważam, że ci ludzie powinni jak najszybciej zniknąć z otoczenia Prezydenta. Prezydent nie może mieć wpadek językowych. czy oni maja Matury?Samoloty o których mówił Prezydent maja nazwę F-16 i nie mogą być odmieniane na wzór polskich wyrazów. Gware srodowiskową można tworzyć we własnym kręgu.
  • ~realista
    (2014-06-03 12:19)
    Obama przyjechal sprzedac kolejne samoloty Polakom. a jak widac dla naiwnych polaczkow wystarczy uscisniecie reki I garsc obietnic bez pokrycia, aby osiagnac kazde mozliwe cele polityczne I ekonomiczne. Zamista wybrac oferty dajace miejsca pracy I pieniadze polskim firmom Komorowski I Tusk wola wybrac oferty dajac prace Amerykanom, a Polakom BEZROBOCIE.
  • ~S.O.
    (2014-06-03 12:21)
    Cytat :~Robnad2014-06-03 10:53
    POdziwiam geniusz naszego ukochanego(oby żył wiecznie)prezydĘta.
    dorzucę jego kolejną złotą myśl, która wyryje się złotymi zgłoskami w betonie, sorry, marmurze POkemońskim.

    „Fakty są takie, że Francja musi prowadzić politykę wspierającą rozwój przemysłu, a my nie, bo skutecznie obroniliśmy wysoki poziom uprzemysłowienia”.
    Wniosek ( jedyny możliwy !) : Jeśli to nie żart blogera, to prawdziwa tragedia !
  • ~ROBSON
    (2014-06-03 12:35)
    aLE NAM NASTAŁ CZAS TEN NASZ PREZYDENT TO JUŻ LEPIEJ NIE napisze, badziewie
  • ~bget
    (2014-06-03 12:37)
    a literkę B rozszyfrujemy jako bigosowy bronek
  • ~WIDZ
    (2014-06-03 12:32)
    jEŻELI TAKICH ludzI TEN pREZYDENT WITA ZA laos, gwatemalia ,irak , libia CO ZROBIĆ . a WIEM kopaW dOOOOpe AŻ POCZUJE DO bulu.wIADOMO KOGO TO DO TYCZY
  • ~F jak fiu ,fiu ...
    (2014-06-03 14:04)
    No facet jest kreatywny ,a że czasami zrobi jakiś błąd to małe piwko .
  • ~WAW
    (2014-06-03 12:47)
    PRZYNAJMNIEJ NIE SIEGA OBAMIE DO ROZPORKA, JAK TEN POPRZEDNI...
  • ~Bulwa
    (2014-06-03 12:49)
    Tylko im zarzucic po dwa worki pyrow i nic dodac.
  • ~The Evil One
    (2014-06-03 13:04)
    Samolot F - 16 ( F - szesnascie ), a nie F - szesnasty, jak ten baran ( prezydent ? ) go nazywa !!!
  • ~Robnad
    (2014-06-03 13:32)
    ~S.O.2014-06-03 12:21

    mam zwyczaj podawać fakty.
    P.S.
    to, że nie są faktami w świetle "nauk" POkemońskich, to już inna inszość.
  • ~su-25
    (2014-06-03 11:51)
    straznica wługansku jest dalej atakowana juz 24 godziny В свою очередь "народный мэр" Славянска заявил, что ополченцам удалось сбить самолет украинской армии Су-25, а также уничтожить один вертолет, несколько танков и один БТР.
  • ~NIESIOL BARANIE.
    (2014-06-03 16:35)
    Niesiol BARANIE beknij cos - jak cie slysze to wyproznianie mi lepiej idzie.
  • ~św.NH
    (2014-06-03 16:39)
    NOWY MYŚLIWIEC ms. SERDEL Z NAPISEM FUCK OF CCCP
    Jak się takie coś pośle nad Moskwę to ruskie zrobią w gacie.
  • ~HI HI HI HI HI HI
    (2014-06-03 17:08)
    ~WAW2014-06-03 12:47

    PRZYNAJMNIEJ NIE SIEGA OBAMIE DO ROZPORKA, JAK TEN POPRZEDNI...



    CO POMATOLE WIESZ JAK TO SMAKUJE JAKIEŚ WSPOMNIENIA

    HI HI HI HI HI HI
  • ~sęk
    (2014-06-03 17:15)
    Świetne wystąpienie Komorowskiego ! Szkoda że Prezydent nie ma za dużo władzy bo Bronisław Komorowski byłby znakomitym Liderem i wielkim wizjonerem... bo Donald to amator !