Obama do Komorowskiego: Gdzie są twoje wąsy?

Od humorystycznego akcentu rozpoczęła się dwudniowa wizyta Baracka Obamy w Warszawie. O co zapytał polskiego prezydenta?

wróć do artykułu
  • ~golony
    (2014-06-03 16:45)
    gdzie twoje słowa wąsy to golenie o szopenie
  • ~benek
    (2014-06-03 16:56)
    pan bronek odpowiedzial: w saszetce! Tak jak twoje kody z telefonami do dziewczyn
  • ~Drzazga 101
    (2014-06-03 17:04)
    O Matko, Szan. Małżonka ścięła wąsy Naszemu Ukochanemu Panu Prezydentowi na poduszkę dla kota, Panie Prezydencie Obama !
    Hej !-
  • ~Doradca prezydenta
    (2014-06-03 17:14)
    Komorowski odpowiedzial Obamie, ze zgolill je, bo kazdy z wasem jest Alfonsem, a on nim nie jest i posuwa tylko kaszalota !
  • ~Doradca prezydenta
    (2014-06-03 17:14)
    Komorowski odpowiedzial Obamie, ze zgolill je, bo kazdy z wasem jest Alfonsem, a on nim nie jest i posuwa tylko kaszalota !
  • ~Adler
    (2014-06-03 17:19)
    Komorowski na to: "Z wielkim buuulem serca je obchlastałem, bo nie chciałem żeby mylili mnie z Wałęsą!"
  • ~Smakosz
    (2014-06-03 17:41)
    Francja nie powinna sprzedawac slimakow Rosji !!!
    Polska je chetnie kupi.
  • ~OMEN
    (2014-06-03 18:29)
    Taa... Dobrze , że Obama zapytał go o wąsy , a nie o rozum...
  • ~palec boży
    (2014-06-03 18:43)
    Obama pytał gdzie twoje wąsy, a Komorowski powinien zapytać "A ty tak bez żony, gdzie ona?
  • ~św.NH
    (2014-06-03 20:57)
    a gdzie serdel ma serdle?
    W f jak fajans!
  • ~msz
    (2014-06-03 21:12)
    a gdzie obietnice zniesienia wiz ?
  • ~precz z nwo
    (2014-06-03 22:41)
    http://www.youtube.com/watch?v=3hNlhijZkh0&feature=related
    Prawda o Obamie-przebudzcie sie!
  • ~Demaskator
    (2014-06-03 22:47)
    Gdzie Twoje wąsy Bronku?

    Och, wiesz... Pozyczyłem żonie.
  • ~wanka..
    (2014-06-03 23:29)
    futin mu ogolil temu matolowi, przecie to wypierdek kremla wyslemy matola na Ural tam jest jego miejsce.
  • ~gerek i jego banda.....sld pzpr i mato......
    (2014-06-03 23:33)
    ale mamy debila na takim stanowisku te fusy mug podarowac temu babusowi
  • ~pisarz
    (2014-06-04 04:22)
    Gdzie Twoje wonsy Bronislaw? Zgoliłem bo zakład z Putinem przegrałem, odparł Bronek. A o co? O Krym, rzekł Bronek. A ha ha ha zaśmiał się Obama. Ja też przegrałem odparł ponuro po chwili. A o co zapytał Bronek? O Snowdena, odparł Obama. Nie wierzyłem, że wybierze azyl w Rosji. No i Putin wygrał. Ożesz ty, odparł Bronek. Cwany lis ten Wladimir. Choć pogadamy co z tym fantem zrobić...
  • ~curwa ale kyrk
    (2014-06-04 06:06)
    Zasmial sie, bo sie zawsze glupio smieje.Gdyby bulowi nie pokazal palcem ciemniak by nie zrozumial pytania.Pytanie brzmi nie co odPOwiedział bul ale jak odPOwiedział skoro murzyn nie zna polszkiego?

Może zainteresować Cię też: