Młody Tusk, "Smoleńsk, k..., jakieś pierdoły". O czym rozmawiali Belka i Sienkiewicz

| Aktualizacja:

O czym rozmawiali Bartłomiej Sienkiewicz z Markiem Belką? Rozmowy dotyczyły nie tylko skupowania obligacji rządowych i zmian w rządzie. Oto, co jeszcze zajmowało szefów NBP i MSW.

wróć do artykułu
  • ~parasolka
    (2014-11-14 18:23)
    Widać dokładnie,że Polską rządzi ***** i złodziej a nasz cały rząd powinno się wysadzić w powietrze,albo na dwa lata wprowadzić rządy z Chin lub Korei Pł..
    Wiem napewno,że wszyscy posły-osły z pięter na łeb by skakali,czego tym złodziejom z całego serca życzę.W tych wyborach tą całą bandę na gnojowisko.
  • ~to ja
    (2014-06-28 06:33)
    komentarz o tragedii narodowej w formie presentowanej jest przykladem jak niegodni sa owi representanci RP przedstawicielstwa interesow panstwa, to jest skandal, kto ich wybieral?
  • ~Rafff
    (2014-06-18 11:26)
    To jest szokujące co Oni tam mówią i jakim językiem się posługują, momentami jest to po prostu rozmowa dwóch gangsterów. Widzimy w tych rozmowach prawdziwe źródło podejmowania decyzji i zmian w tym kraju. Nie wygląda to wszystko tak jak byśmy to My mieli wpływ na to co się dzieje a raczej Nam się tak wydaje a decyzje były podejmowane już wcześniej.
  • ~Roderyk.
    (2014-06-17 20:41)
    Sam jest większym niż ma.
  • ~Dura lex sed lex
    (2014-06-17 20:17)
    Jak się okazuje polityka rządu Tuska to ch .. du a i kamieni kupa. Wszyscy o tym wiedzą od dawna a teraz mamy oficjalne potwierdzenie tego faktu. Z najlepiej poinformowanego źródła.
  • ~VERA
    (2014-06-17 13:03)
    Belka: Dobrze, ale kurna, jak ja bym miał sygnał od premiera, że mogę tam [do ustawy o NBP - red.] wstawić to, co będzie trzeba, to wstawimy różne rzeczy, które umożliwiałyby mi...
    No i wstawili. A premier na konferencji że panowie przy obiedzie martwili sie o Polskę.
  • ~Dzidzia z ronda Lemingów
    (2014-06-17 13:00)
    o jejku nic nie rozumiem
  • ~słoik
    (2014-06-17 12:56)
    I oni opowiadają że nie ma za co zdymisjonować Sienkiewicza??? TUSK zostawia go na stanowisku żeby mogł się skutecznie zemścic na nagrywających uzywając aparatu państwa.
  • ~Alchemiczny Ocelot
    (2014-06-17 09:22)
    Panie w Biedronce mają więcej kultury osobistej niż to co tu zobaczyłem.
  • ~Za Tuska i Komoruska Polska najwiekszym POpychlem
    (2014-06-17 06:47)
    Media forujace, chroniace Tuska i POkretasow juz przeszly do wygladzania calej afery zeby znowu banda mogla zostac u koryta i robic w trabe 'przydatnych wyborczych glupkow' . TVPO i Tusk Vision Network dwoi sie i troi zeby sprawe odpowiednio naswietlac. Monia jak zwykle nie zawiodla i cierpliwie dawala i Belce i Sienkiewiczowi robic z ludzi wariatow.

    Ciekawe czy ludzie wreszcie nabiora odwagii i ta bande w koncu odprawia na smietnik historii czy znowu beda kupowali glodne kawalki o 'strasznym PiS' co to lapowkarzy tak zle traktowal i medialnie pietnowal.
  • ~silva
    (2014-06-16 17:08)
    Czemu nie mogli gadać o Kasi Tusk? Mieliby możliwość pochwalenia premiera (w końcu Kasia to jedyny sukces w jego życiu)
  • ~MartNL
    (2014-06-16 15:51)
    debile i tak ich wybiorą w nastepnych wyborach...wiec POco ten szum???
  • ~Stiff
    (2014-06-16 13:18)
    To już koniec "panowie"
  • ~cyk-cyk
    (2014-06-16 13:13)
    Czy hasło "idziemy po was" jest na czasie?
  • ~re motek
    (2014-06-16 13:08)
    ~motek2014-06-16 12:56
    "~motek2014-06-16 12:27
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PiS płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PO , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PiS, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PiS mnie przyjęło i dalo pracę na forach"
    ...hihihi...


    5 złoty za wpis , to świadczy o wybitnej inteligencji, ja tu nie widzę braku inteligencji. Dlatego odwagi i Alleluja -byle do przodu
  • ~motek
    (2014-06-16 12:56)
    "~motek2014-06-16 12:27
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PiS płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PO , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PiS, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PiS mnie przyjęło i dalo pracę na forach"
    ...hihihi...
  • ~Kazimierz
    (2014-06-16 12:55)
    Bagno a PO to szambo Tusk do dymisji .
  • ~EGZORCYSTA
    (2014-06-16 12:55)
    LUDZIE! Nagrywać może każdy swoim smartfonem, więc zróbmy sobie wszyscy nawzajem piekło i nagrywajmy się na każdym kroku we wszystkich kontaktach towarzyskich i służbowych, a potem publikujmy na Youtube.
    Oj bedzie się działo! PRL to był malutki pryszcz!
    Teraz każda rodzina będzie wzorowa i kryształowa.
    Wszyscy będą mówili tylko o pogodzie :)
  • ~meg
    (2014-06-16 12:54)
    Dziś zaczęło się w telewizji robienie ludziom wody z mózgu. Nieważna jest treść rozmów, ale kto je nagrał. Tzw. ogłupiacze czyli Markowski, Domański, Żakowski zaczęli swoje działania...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:49)
    ROK 2006
    Aferą taśmową media określiły kryzys polityczny w Polsce, wywołany we wrześniu 2006 roku. W emitowanym na antenie TVN programie „Teraz my!” ujawniono nagrane ukrytą kamerą taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

    Co wówczas mówił Donald Tusk? Przypominamy:

    - Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

    - Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.