Siatkarzy problemy z podatkami i kpiny z Grasia. Rozmowa Sławomira Nowaka z Andrzejem Parafianowiczem

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak i Andrzej Parafianowicz rozmawiali nie tylko o kłopotach żony byłego ministra transportu. W tle przewija się gazoport, kadra siatkarzy, a także kpiny z byłego rzecznika rządu.

wróć do artykułu
  • ~balka
    (2014-06-17 17:59)
    JAK NIELEGALNE PODSLUCHY TO KOGO ONI KONTROLUJĄ, PIS ma 36 % poparcia
  • ~ZYGA
    (2014-06-17 13:38)
    PAN DONALD TUSK SŁABO TRZYMAŁ KCIUKI ZA NOWAKA I ZNÓW NIE DOTRZYMAŁ SŁOWA JAK MÓWIŁ NA KONGRESIE PO STARY TRZYMAM ZA CIBIE KCIUKI JENAK NIE TRZYMAŁ . I JOANNE WITAŁ NOWAK WITAJ JOANNO W RAJU KORUPCJI
  • ~kozioł
    (2014-06-17 12:50)
    Jan Kozłowski, europoseł, wiceminister w rządzie AWS, ma silną pozycję w regionie, starszy pan bardzo szanowany, piz... kompletna, ale w związku z tym wszyscy go lubią
  • ~8mm
    (2014-06-17 11:48)
    sienkiewicz wszxyskich złodziei nazywa bandytami czyli Nowaka też
  • ~jaki
    (2014-06-17 11:45)
    tusk trudno oderwać się od koryta prawda !
  • ~Tuska bananowa republika Amber Gold i Bak
    (2014-06-16 22:59)
    Napchal sobie kabze i odchodzi sobie ot tak sobie. A gdyby go nie nakryli kolejny raz to by sobie dalej siedzial i napychal kabze tak jak to reszta kliki Tuska bedzie robic tylko dlatego ze wszystkie jelopy dalej latwo pisuaria mozna nastraszyc :/.

    To niech dalej daja sie okradac szaraczki nie potrafiace sie zdobyc na odrobine odwagii i elementarnej przyzwoitosci.
  • ~olo
    (2014-06-16 14:35)
    smarkacz, szpaner - wiejski gwiazdor ministrem w 40-to milionowym kraju - niech to szlak, kto nami rządzi...
  • ~Sopot
    (2014-06-16 14:28)
    ulubieniec i piejszczoszek Tuska odchodzi z PO w sina dal... a z nim winien Donald !
  • ~POlak
    (2014-06-16 14:22)
    Szok
  • ~warszawianka
    (2014-06-16 14:11)
    Do 11
    Bardzo proszę nie obrażaj warszawiaków.
  • ~jan
    (2014-06-16 14:09)
    zlodzieje czas ich rozstrzelac .zgnoili polakow i gnoja dalej .kaczor nie lepszy ochrona za miliony .
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-06-16 13:51)
    To jest właśnie współczesna pseudo elita , tzw. wykształciuchy , którym słoma i g...o wystają z butów . taka jest większość Platforma, kmiotki ,którzy dorwali się do władzy.
  • ~Aboj
    (2014-06-16 13:15)
    Swinie emerytom podwyższyli o 20 zł a miliony wyrzucają w błoto żeby udawać specjalistów jak dojdzie do władzy Kaczyński to dopiero zobaczymy ile swołocz zmarnotrawiła ile ukradła trzeba będzie importować deski na szubienice dla tej bandy
  • ~Tonino
    (2014-06-16 13:14)
    Jest pilną koniecznością zmiana nazwy partii rządzącej z PO na SMO czyli:Stowarzyszenie Mało inteligentnych Oszustów.Nazwa bardziej adekwatna dla tego towarzystwa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 13:08)
    Aferą taśmową media określiły kryzys polityczny w Polsce, wywołany we wrześniu 2006 roku. W emitowanym na antenie TVN programie „Teraz my!” ujawniono nagrane ukrytą kamerą taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

    Co wówczas mówił Donald Tusk? Przypominamy:

    - Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

    - Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.
  • ~elf
    (2014-06-16 12:59)
    PO i PiS to oba goowna do kasacji tylko Palikot jest w stanie rozpieprzyć układy i zdjąć Polskę z krzyża !!!
  • ~11
    (2014-06-16 12:55)
    klasyczna warszawka czyli kolesie; ta warszawka to przekleństwo Polski-ruski zabór,ruska mentalność ;odejdzie Tusk i przyjdą nowi wyposzczeni i będzie to samo;jedyna rada decentralizacja władzy i rozmieszczenie ministerstw ,urzędów centralnych po całej Polsce tak jak to robią Niemcy czy Francuzi !!! mafia urzędasów od dawna niszczy Polskę i nikt temu nie poradzi
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:51)
    rok 2006
    Aferą taśmową media określiły kryzys polityczny w Polsce, wywołany we wrześniu 2006 roku. W emitowanym na antenie TVN programie „Teraz my!” ujawniono nagrane ukrytą kamerą taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

    Co wówczas mówił Donald Tusk? Przypominamy:

    - Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

    - Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.
  • ~EGZORCYSTA
    (2014-06-16 12:49)
    O ***** WRACA PRL = IV RP = ROZMOWY KONTROLOWANE
    UWAGA! Prezes idzie na całego! Wprowadza PRL tylnymi drzwiami
    miejcie się bacznosci rodacy, bo wszyscy zwłaszcza z sukienkowi mają coś za uszami. Potem przyjdzie czas na zdrady małżeńskie, lenistwo prywatne, oceny w szkołach i tak bez końca!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:42)
    Niech WPROST ujawni taśmę dot. katastrofy w Smoleńsku