Siatkarzy problemy z podatkami i kpiny z Grasia. Rozmowa Sławomira Nowaka z Andrzejem Parafianowiczem

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak i Andrzej Parafianowicz rozmawiali nie tylko o kłopotach żony byłego ministra transportu. W tle przewija się gazoport, kadra siatkarzy, a także kpiny z byłego rzecznika rządu.

wróć do artykułu
  • ~mark II
    (2014-06-16 10:50)
    To jakis bantustan
  • ~SŁOŃ
    (2014-06-16 10:53)
    Żona Nowaka jest przerażona, a 800 tysięcy dzieci w Polsce idzie głodnych do szkoły i ich rodzice też są przerażeni, że żyją syfiastym kraju.
  • ~IKS
    (2014-06-16 10:59)
    Większość ludzi w Polsce jest przerażona bo rozgrabiony kraj, zniszczony przemysł i zadłużenie 2 biliony.
  • ~zzzzzz
    (2014-06-16 11:02)
    chodzą słuchy nad morzem o aferze amber gold że dgy wyszła na jaw ,,,oddano pewnym ludziom z trójmiasta, pieniądze za ciszę w mediach.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-06-16 11:04)
    TERAZ W RMF PODALI ŻE NIE BĘDZIE KONTROLI W SPRAWIE TEMATU NOWAKA.

    CZEKAJĄ NA MENDĘ Z DŁUGIM NOSEM CO POWIE O 15-TEJ
  • ~Max
    (2014-06-16 11:05)
    no to teraz skarbówka powinna rozliczyć żonę Nowaka,przekręty maja podane na tacy, chyba nie włosa nosa w papiery?
  • ~GD
    (2014-06-16 11:07)
    starszy pan bardzo szanowany, piz... kompletna - to się akurat zgadza w 100%
  • ~LEMINGRAD
    (2014-06-16 11:07)
    "TEGO CZEGOS" czego brakuje PO, SLD, PLS, Palikotom i Korwinom to KULTURA OSOBISTA !!! BO ICH CECHUJE PO PROSTU TYLKO CHAMSTWO i CWANIACTWO.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-06-16 11:08)
    W TYM KRAJU ZA DUŻO LUDZI , CO IM SIĘ TO NIE PODOBA , ALE NIE PÓJDĄ BO TACY SĄ mondrzy , ŻE WIEDZĄ IŻ PÓJŚCIE NA GŁOSOWANIE I TAK NIC NIE DA.

    TO DRUGA GRUPA MATOŁÓW PO TYCH P.O.MYLONYCH GŁOSUJĄCYCH NA RZĄDZĄCĄ SITWĘ
  • ~wjw
    (2014-06-16 11:09)
    Pajdokracja !!!
    (gr. país, paidós - dziecko oraz kratós – siła, władza) – forma rządów, w której władzę sprawują osoby niedojrzałe ... (Wikipedia)
  • ~Zielona Wyspa
    (2014-06-16 11:19)
    A chorobowe ZUS wypłaca po 3 miesiącach... Wpadli na genialny pomysł. Ludzie czekają na kasę, a tu zamiast kasy przychodzi wezwanie do orzecznika. Kasę wyślą do 30 dni po wizycie u orzecznika i najprawdopodobniej w ratach...
  • ~rudy
    (2014-06-16 11:26)
    tak rozmawiaja ludzie z Pruszkowa
  • ~firma breitling uhren
    (2014-06-16 11:26)
    In unseren Armbanduhren Firma, Armbanduhr kostet zw. 25000 - 35000 Eur und mehr. 15000ZL ist laecherlich, nicht msal gebraucht!
  • ~kaszub
    (2014-06-16 11:31)
    Pod ścianę sk...ów i z kałacha!
  • ~88drona
    (2014-06-16 11:35)
    O tak , Bantustan w środku Europy , same szumowiny , zero zainteresowania sytuacją w kraju . Tylko prywata i szemrane geszefty, z takimi mordami to co innego mogą robić? Przecież w skupie butelek czy innych szmat zrobiliby też przekręt , a potem głupie tłumaczenia , że zdania wyciągnięte z kontekstu po prostu jedno wielkie politykierskie bagno i bezsilność społeczeństwa - do czasu !!!
  • ~p o Z D R A W I A M
    (2014-06-16 11:37)
    Tak Wygląda D Z I K O -- D Z I K I kraj t ó z k a
  • ~Don Myszores
    (2014-06-16 11:41)
    Co za prymitywy.
    Do elektoratu PO: Nadal uważacie ich za swoich wybrańców i elitę?
  • ~xyz
    (2014-06-16 11:45)
    Przekrety, przekrety, przekrety!
  • ~KOT
    (2014-06-16 11:47)
    MIEJSCE BANDY PASOŻYTNICZYCH ,SKORUMPOWANYCH ZŁODZIEI PO PSL JEST W KRYMINALE , TO ONI POLSKE I POLAKÓW SPRZEDALI ,OKRADLI I NADAL TO ROBIĄ BO CZUJĄ SIĘ BEZKARNI ,WIDAĆ TO GOŁYM OKIEM ŻE NASI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY PODALI ŁAPE ZŁODZIEJĄ I KRYJA ICH ZACIERAJĄC ŚLADY ICH ZŁODZIEJSTWA .PASOŻYCI Z RZĄDU Z TUSKIEM NA CZELE DO ,DYMISJI I ROZLICZYC ICH Z DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ TYCH NIEROBÓW ŻYJĄCYCH NA KOSZT SPOŁECZEŃSTWA .TO SĄ ŚMIECIE POLSKIEJ ZIEMI Z KWAŚNIEWSKIM NIETYKALNYM CZERWONYM PIJAKIEM PZPR
  • ~K L A P A