Siatkarzy problemy z podatkami i kpiny z Grasia. Rozmowa Sławomira Nowaka z Andrzejem Parafianowiczem

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak i Andrzej Parafianowicz rozmawiali nie tylko o kłopotach żony byłego ministra transportu. W tle przewija się gazoport, kadra siatkarzy, a także kpiny z byłego rzecznika rządu.

wróć do artykułu
  • ~K L A P A
    (2014-06-16 11:49)
    L U D Z I E = O B U D Z C I E S I Ę = K A T A S T R O F A
  • ~Tonino
    (2014-06-16 13:14)
    Jest pilną koniecznością zmiana nazwy partii rządzącej z PO na SMO czyli:Stowarzyszenie Mało inteligentnych Oszustów.Nazwa bardziej adekwatna dla tego towarzystwa.
  • ~thorgal
    (2014-06-16 12:36)
    a w tvn propaganda pelna geba nie sa poruszane wazne watki ************** te propagandowe telewizje
  • ~ww
    (2014-06-16 12:29)
    Jedna banda oszustów i złodziei.Ale czego można się spodziewać po niemieckim wnuku, czy jemu zależy na Polsce, nie, on i jego bachory są tak ustawieni ,że jak im nie skonfiskujemy majątku mają nas w du...Ten nierząd sam nie odejdzie , trzeba z nimi jak Janukowiczem. Tusk siedzi i myśli jak tu winą obarczyć Kaczyńskiego i PiS,ale już młoda Polka go rozgryzła , media POlskojęzyczne się na to dziecko rzuciły jak psy na kość.Nasze dzieci głodują, nie mają rodziców bo ci musieli wyjechać za chlebem,ale cudaka dzieci są syte, ich rodziny są ustawione.Te POkomunistyczne jełopy wiedzą,że już tak doprowadzili nasz kraj do ruiny,że aby się podziwignąć trzeba lat. W pierwszej kolejności trzeba pajęczynę wyczyścić, wymieść, rozliczyć, a nie bdzie to łatwe bo te pająki będą cały czs snuć pajęczynę wokół przyszłego rządu.
  • ~paul
    (2014-06-16 12:38)
    Myślałem, że już nic mnie nie zdziwi, ale jak to czytam to normalnie mnie zamurowało, dawno już nie byłem tak zszokowany, choć o kombinatorstwie kolesi wszyscy wiemy. Tutaj widzimy nie tylko kombinatorstwo, to mafia sycylijska jest łągodniejsza. Normalnie jak w filmie amerykańskim. Rudy Pajac wszystkiego się wyprze. Mam wrażenie, że to nie koniec i będzie kolejne uderzenie. W tych wyborach było już po równo, potrzeba więcej paliwa, aby leming zrozumiał że go dymają z każdej strony.
  • ~LAMA
    (2014-06-16 12:40)
    To kompromitacja narodu, który albo nie idzie na wybory, albo głosuje zgodnie z głównym nurtem na POmatolstwo, A z głównym nurtem to gó..wno płynie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:42)
    Niech WPROST ujawni taśmę dot. katastrofy w Smoleńsku
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:51)
    rok 2006
    Aferą taśmową media określiły kryzys polityczny w Polsce, wywołany we wrześniu 2006 roku. W emitowanym na antenie TVN programie „Teraz my!” ujawniono nagrane ukrytą kamerą taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

    Co wówczas mówił Donald Tusk? Przypominamy:

    - Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

    - Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.
  • ~EGZORCYSTA
    (2014-06-16 12:49)
    O ***** WRACA PRL = IV RP = ROZMOWY KONTROLOWANE
    UWAGA! Prezes idzie na całego! Wprowadza PRL tylnymi drzwiami
    miejcie się bacznosci rodacy, bo wszyscy zwłaszcza z sukienkowi mają coś za uszami. Potem przyjdzie czas na zdrady małżeńskie, lenistwo prywatne, oceny w szkołach i tak bez końca!
  • ~11
    (2014-06-16 12:55)
    klasyczna warszawka czyli kolesie; ta warszawka to przekleństwo Polski-ruski zabór,ruska mentalność ;odejdzie Tusk i przyjdą nowi wyposzczeni i będzie to samo;jedyna rada decentralizacja władzy i rozmieszczenie ministerstw ,urzędów centralnych po całej Polsce tak jak to robią Niemcy czy Francuzi !!! mafia urzędasów od dawna niszczy Polskę i nikt temu nie poradzi
  • ~elf
    (2014-06-16 12:59)
    PO i PiS to oba goowna do kasacji tylko Palikot jest w stanie rozpieprzyć układy i zdjąć Polskę z krzyża !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 13:08)
    Aferą taśmową media określiły kryzys polityczny w Polsce, wywołany we wrześniu 2006 roku. W emitowanym na antenie TVN programie „Teraz my!” ujawniono nagrane ukrytą kamerą taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

    Co wówczas mówił Donald Tusk? Przypominamy:

    - Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

    - Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.
  • ~Aboj
    (2014-06-16 13:15)
    Swinie emerytom podwyższyli o 20 zł a miliony wyrzucają w błoto żeby udawać specjalistów jak dojdzie do władzy Kaczyński to dopiero zobaczymy ile swołocz zmarnotrawiła ile ukradła trzeba będzie importować deski na szubienice dla tej bandy
  • ~Robnad
    (2014-06-16 12:15)
    dorzucie jeszcze autostrady do niczego nie POdobne, i dziunię Bieńkowską z Wojtunikiem. dopiero się będzie działo.
    ciekawe, co naczelny pajac o 15 z siebie wykrztusi.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-06-16 13:51)
    To jest właśnie współczesna pseudo elita , tzw. wykształciuchy , którym słoma i g...o wystają z butów . taka jest większość Platforma, kmiotki ,którzy dorwali się do władzy.
  • ~jan
    (2014-06-16 14:09)
    zlodzieje czas ich rozstrzelac .zgnoili polakow i gnoja dalej .kaczor nie lepszy ochrona za miliony .
  • ~KOT
    (2014-06-16 11:47)
    MIEJSCE BANDY PASOŻYTNICZYCH ,SKORUMPOWANYCH ZŁODZIEI PO PSL JEST W KRYMINALE , TO ONI POLSKE I POLAKÓW SPRZEDALI ,OKRADLI I NADAL TO ROBIĄ BO CZUJĄ SIĘ BEZKARNI ,WIDAĆ TO GOŁYM OKIEM ŻE NASI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY PODALI ŁAPE ZŁODZIEJĄ I KRYJA ICH ZACIERAJĄC ŚLADY ICH ZŁODZIEJSTWA .PASOŻYCI Z RZĄDU Z TUSKIEM NA CZELE DO ,DYMISJI I ROZLICZYC ICH Z DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ TYCH NIEROBÓW ŻYJĄCYCH NA KOSZT SPOŁECZEŃSTWA .TO SĄ ŚMIECIE POLSKIEJ ZIEMI Z KWAŚNIEWSKIM NIETYKALNYM CZERWONYM PIJAKIEM PZPR
  • ~Sopot
    (2014-06-16 14:28)
    ulubieniec i piejszczoszek Tuska odchodzi z PO w sina dal... a z nim winien Donald !
  • ~olo
    (2014-06-16 14:35)
    smarkacz, szpaner - wiejski gwiazdor ministrem w 40-to milionowym kraju - niech to szlak, kto nami rządzi...
  • ~Tuska bananowa republika Amber Gold i Bak
    (2014-06-16 22:59)
    Napchal sobie kabze i odchodzi sobie ot tak sobie. A gdyby go nie nakryli kolejny raz to by sobie dalej siedzial i napychal kabze tak jak to reszta kliki Tuska bedzie robic tylko dlatego ze wszystkie jelopy dalej latwo pisuaria mozna nastraszyc :/.

    To niech dalej daja sie okradac szaraczki nie potrafiace sie zdobyc na odrobine odwagii i elementarnej przyzwoitosci.