Premier Donald Tusk: Bartłomiej Sienkiewicz zostaje w rządzie

| Aktualizacja:

Jeśli nagrania Nowak-Parafianowicz są autentyczne to prokuratura ma co robić - powiedział premier Donald Tusk podczas specjalnej konferencji prasowej. W rządzie zostaje natomiast minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz.

wróć do artykułu
  • ~naiwny
    (2014-06-16 15:19)
    Czego boi się peło PO przegranych wyborach ??? że tej partii już nie będzię !!!.
  • ~polka
    (2014-06-16 15:46)
    Bibaja z Polakow na calego ---Coz wszystko maja w rekach wszystka sluzbe waszystkie instytucje prawne --Polacy to niewolnicy Tuska --Zapraszal inwestorow bo w polsce jest tania sila robocza -Tak tez Polacy wyrzucenii z kraju nie maja w obronie liczyc na obrone rzadu Tusk jezdil do Afryki to uczyl sie -traktowania ludzi --niewolnictwo PAN WLOSCIACH ---POLSKOSC TO NIENORMALNOSC _WIEC KIM JESESCIE POLACY DLA NIEGO POPROSTU IDIOTAMII _TAK WAS ROBI __ZABEZPIECZYL SIE USTAWA POMOCY PANSTW ODSCIENNYCH __WIEC NIE MOZECIE NIC POSKOCZYC ODDANII TUSKA Z WSCHODU I ZACHODU PRZYJDA Z POMOCA ...tAk sie mysli WLADZY RAZ ZDOBYTEJ NIE ODDAMY
  • ~Hypothalamus
    (2014-06-16 15:29)
    Czyli zaprzeczaj do upadlego. A jak cię złapią za rękę, mów że to ręka Jarosława Kaczyńskiego. Czy dobrze zrozumiałem, panie premierze?
  • ~kończ waść - wstydu oszczędź
    (2014-06-16 15:32)
    ***** dupa i kamieni kupa panie Donaldzie !!!
    Mafia raz zdobytej władzy nigdy nie oddaje !!!
  • ~analityk wydarzen
    (2014-06-16 15:41)
    MInister spr. wewn. , ktory daje sie POdsluchiwac nie jest co prawda profesjonalny, ale jest POprawny POlitycznie i dlatego zostaje w rzadzie Tuska.
  • ~Stary Baca.................
    (2014-06-16 15:58)
    tusk to twoje ciulanie jusz bokem wychodzi jestes szmata na zawsze, spadaj na ryj z gajowym kompletne bagno NOCNEJ ZMIANY...
  • ~SOLIDARNOSC PRECZ Z KOMUNA
    (2014-06-16 16:08)
    grzechotnik ty matole twoje godziny sa policzone wylecisz z wielkim chukem, z gajowym wasze miejsce jest na smietniku dosc waszych wystempuf, dosc zlodziejstfa w rabowaniu niedoscigniesz kwasA i milwerA...
  • ~Riki
    (2014-06-16 16:17)
    Premierze nie osmieszaj sie
  • ~Alka
    (2014-06-16 16:19)
    Rudy przygłup = dno moralne.
  • ~benek
    (2014-06-16 16:43)
    no to bedziemy to oblewac Araratem
  • ~Tuska na gnojowa gore, tam jego miejsce
    (2014-06-16 17:05)
    Na taczki i na gnojowisko z tym klamca patentowanym. Tusku odejdz, zgin maro POtworna.
  • ~Synuś Gold
    (2014-06-16 17:10)
    Wiesz co tusku !!! na konferencji zachowałeś się jak pajac
  • ~tt
    (2014-06-16 19:31)
    Noooo, zgadza się, Nie wiemy jakie materiały posiada w swoich rękach Sienkiewicz przeciw Pinokiowi, Jest obawa że mógłby co nieco chlapnąć a wówczas obecna afera to pikuś w stosunku do tej jaka mogła by wybuchnąć.
    Każda kreatura zasłania się tzw. wyższym dobrem kraju.