KOLEJNE TAŚMY. Sikorski rozmawia z Rostowskim: Najlepsze cygara dla Tuska...

"Cała ambasada na Kubie dwoi się i troi, żeby zdobyć najlepsze cygara dla Tuska" - mówi na kolejnych taśmach publikowanych przez Wprost.pl szef MSZ Radosław Sikorski. Rozmawia z byłym wicepremierem Jackiem Rostowskim.

wróć do artykułu
  • ~koniu
    (2014-06-24 21:01)
    " Frajerzy" niech płacą podatki, a szlachta się bawi.
    Dobrze, że wataha ugryzła go w diupę.
  • ~Matysiak
    (2014-06-24 21:02)
    Pracownicy panstwowi spelniajacy prywatne zachcianki "dygnitarzy" !!!

    Jeszcze jedna degrengolada panstwa polskiego.
  • ~POliczki wołowe
    (2014-06-24 21:02)
    A może by jeszcze buty wodzowi wyPOlerował jęzorem ?
  • ~stuk
    (2014-06-24 21:19)
    A cała ambasada w Peru dwoi się i troi, żeby mu kupić baranią czapeczkę
    i załatwić medal słoneczka Peru.
    Rzeczywiście za rządów tej koalicji nasze ambasady zakasały rękawy
    i nareszcie wzięły się do roboty.
  • ~mrówa1
    (2014-06-24 21:26)
    Te prezenty to oczywiście z pieniędzy podatnika. Nie wyobrażam sobie, by było inaczej. Jak terenówkę przerabiał na gaz, to o czym mówimy. Centuś ze swojego nie da ani grosza.
  • ~wqwrwiony
    (2014-06-24 21:41)
    Ha,ha,ha,ha,ha. Jakbym czytał o afrykańskich kacykach. Tan sam poziom i sznyt. A to się POrąbańcy na "murzyńskość " nawrócili. Zuchy i mołodcy. Tak trzymaj Donaldzie. I nich cię szlag...
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-06-24 21:43)
    Słusznie Tusk traktuje swój elektorat jak stado bezmózgich pawianów.
  • ~Miecio 13 bicz na nePOtyzm
    (2014-06-24 21:53)
    Wino , cygara i ... meczyki a Polacy do roboty ! Murzyny PO, folklor, wiocha i paliwko PO 7 złotych !
  • ~ooo
    (2014-06-24 21:57)
    Fajnie, że Radek przeszedł z PIS do PO już jest po
  • ~Leonid B.
    (2014-06-24 22:11)
    Donek robi lachony Hamerykanom to i pragnienie go męczy. Jak nie uda się z połykiem to armagnac Baron de Castelneau za 2960 zł. Można kupić w necie
  • ~hahaha
    (2014-06-24 22:42)
    Cham , który przez wiele lat nie wiedział nawet jak wygląda cygaro o armaniaku nie wspomnę stał się smakoszem ...ty PEOWSKI dOOOpku !!!
  • ~Witek
    (2014-06-24 22:45)
    Arystokracja za nasze pieniądze. Pogonić ich niech spróbują żyć jak cała reszta narodu.
  • ~op
    (2014-06-24 22:50)
    dobrze ze nie powiedział,ze mu zalatwia najlepsza trawe w miescie.
    a cygara byly z Kubania -patrz Ranczo
  • ~żryjcie za swoje
    (2014-06-24 22:54)
    Dlaczego za prywatne rozmowy polityków PO płaci podatnik (obiad finansowało MSZ). To wystarczający powód do dymisji.
  • ~!!!!
    (2014-06-24 23:01)
    Moja prośba i propozycja dla komentujących ten artykuł !!!
    Komentujmy go dwoma słowami :
    PEOWSKIE BYDŁO !!!
  • ~slowianka
    (2014-06-24 23:05)
    NO PROSZE A TO ZDRAJCA P CASTRO SAM MU DOSTARCZA CYGARA... A MOWIL , ZE Z KOMUNISTAMI NIE WSPOLPRACUJE WIECIE CO LUDKI JA TU WIDZE WATEK KUBANSKI...
  • ~Robnad
    (2014-06-24 23:49)
    dno = PO
  • ~mrówa1
    (2014-06-24 23:51)
    J-23 nadaje :) Najlepsze cygara są na Kubie. Donald lubi je tylko jesienią. Przesyłam ci swieżą partię
  • ~Dama Pik
    (2014-06-25 00:17)
    re Robnad2014-06-24 23:49

    dno = PO
    ---
    nie przesadzajmy
    nie każde dno
  • ~m-53
    (2014-06-25 00:19)
    Dziadek słusznie prawił
    "nie masz gorszego gałgana jak z prostaka na pana".