KOLEJNE TAŚMY. Sikorski rozmawia z Rostowskim: Najlepsze cygara dla Tuska...

"Cała ambasada na Kubie dwoi się i troi, żeby zdobyć najlepsze cygara dla Tuska" - mówi na kolejnych taśmach publikowanych przez Wprost.pl szef MSZ Radosław Sikorski. Rozmawia z byłym wicepremierem Jackiem Rostowskim.

wróć do artykułu
  • ~Robnad
    (2014-06-24 23:49)
    dno = PO
  • ~Mariola
    (2014-06-25 09:35)
    Tylko wyjątkowy idiota lub rasowy krętacz i złodziej popiera nadal PO!!!

    Kto jeszcze z was kochani przyzna tu, publicznie, że jest jednym albo drugim??? :D
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-25 08:50)
    kochany Pan Tusk i nasza władza lepsza ta jak Kaczyńskiego banda
  • ~danka
    (2014-06-25 09:05)
    KOCHANA NASZA WLADZA<KOCHANA NASZA WLADZA<UWIELBIANA NASZA WLADZA <UMILOWANE NASZE SLONCE PERU ! NIECH ZYJE ,ROZWIJA SIE I ROZMNAZA ! AMEN.
  • ~jak za socjalizmu...
    (2014-06-25 09:06)
    "Naród pije koniak ustami swoich przedstawicieli".
  • ~danka
    (2014-06-25 09:06)
    Nie ma to jak zrobic z siebie idiote! ! !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-25 09:09)
    PO=TUSKAMBERGOLD=Specjalista od podnoszenia podatków, rozwalania zakładów pracy, zadłużania kraju, propagandy medialnej, nepotyzmu i afer... Może wypieprzać z Polski..
  • ~Kuba 69'
    (2014-06-25 09:14)
    Wpuścić chama do biura to atrament wypije i podpieprzy zegarek. Chłopaki z podwórka weszli na salony.
  • ~gicio
    (2014-06-25 09:16)
    przeciez to wszystko ,,dla dobra panstwa".Co wy od nich chcecie? :)))
  • ~wojtek
    (2014-06-25 09:17)
    Przekaz mafii - za podsłuchami stoją przebrani za kelnerów marsjanie. Polacy jednoczmy się z Donaldem. P.S. w 2006 roku panowie Sekielski i Morozowski dostali nagrodę roku za ujawnienie tzw. taśm Begier. Wtedy nikt nie mówił o ruskich, kosmitach i marsjanach i nikt nie robił nalotów na prasę i ograniczał wolność słowa...
  • ~jojne
    (2014-06-25 09:17)
    Napalil sie ,i Nawąchał ,na kominach,to i preferencje do,,cygar" większe.Jeszcze tylko jakas ,,Lewinski" potrzebna...
  • ~jozio
    (2014-06-25 09:21)
    czy RAMONA -piesek kory tez dostal przesylke z KUBY ?
  • ~WAW
    (2014-06-25 09:23)
    A KURDUPEL TO NIBO ZA TO BIMBER I KASZANKA... :))

    JEZELI TAK JEST FAKTYCZNIE, TO PRZYNAJMNIEJ WIEMY OD CZEGO TAK CHRZAKA I MLASZCZE I CO ZA RESZTKI JEDZENIA MA POMIEDZY ZEPSUTYMI ZEBAMI... :))
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-06-25 09:32)
    NAWET G... ZEŻRĄ JEŚLI TO BĘDZIE WARUNEK UTRZYMANIA SIĘ PRZY ŻŁOBIE FINANSOWANYM PRZEZ OBYWATELI ,

    A SŁUŻBOWĄ KARTĘ PŁATNICZĄ NIECH SKONTROLUJE PITERA POD NADZOREM OBIEKTYWNYCH MEDIÓW , CZY SPECJALISTA OD WYŻYNANIA WATAHY PŁACIŁ NIĄ ZA CYGARA.

    FOTELE PO KILKANAŚCIE TYSIĘCY PŁACIŁ NADĘTY DUPEK MIEDZY INNYMI Z MOICH PODATKÓW
  • ~Przestępcy rządowi są nie winni
    (2014-06-25 09:35)
    Szambo i 5 metrów mułu - to rząd. Wszyscy są winni tylko nie oni - rządowa mafia
    Prymityw Tusk trampkarz gnój pije koniak z 1957r. a dla nas brak emerytur i wyższe podatki!!!
  • ~JKa
    (2014-06-25 08:23)
    udala sie ruskim agentom ta aferta
  • ~rok2014
    (2014-06-25 09:48)
    teraz juz wiadomo dlaczego sikorka chce najlepszych cygar dla TUSKA m,bo one som nakrapiane MARYCHOM
  • ~SŁOŃ
    (2014-06-25 09:50)
    ROmatolskie państwo zaczęło być grożne od Amber Gold , ponieważ 10 instytucji państwa zawodzi. To oznacza, że skorumpowany jest cały kraj. To oznacza, że obywatel w zetknięciu z instytucją jest na przegranej pozycji.
  • ~gaston
    (2014-06-25 10:01)
    zdziwieni taśmami ?

    wszyscy w TenKraju myśleli że jak kilku cinkciarzy,
    drobnych cwaniaczków i złodziei, meneli
    poprzebiera się w drogie garnitury
    to przestaną być cinkciarzami, cwaniaczkami i złodziejami i menelami
  • ~rok2014
    (2014-06-25 09:51)
    jdzie jakby chcial skoczyc nad przepasciom ,choc to wszystko mozliwe juz raz dobijal watachy teraz ,a teraz teroryzm nad rzadem ,wiec co mu zostalo zrobic wielki krok ,JAK ZA GOMULKI