Palikot i Miller zgodnie ws. afery taśmowej. "Urazy przestają mieć znaczenie"

"Uważam, że ciężar gatunkowy afery podsłuchowej jest tak wielki, że wcześniejsze urazy i niesnaski przestają mieć znaczenie" - mówił podczas dzisiejszej konferencji Leszek Miller. Razem z Januszem Palikotem postanowił połączyć siły w związku z aferą taśmową. Lewicowa podpórka dla Donalda Tuska - mówi o tej współpracy szef Klubu Parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatołki
    (2014-07-01 16:01)
    Miller i Palikot zastrzegli jednak, że nie popełnią błędu PiS i wystawią kandydata odpowiadającego całej opozycji.
    Oczywiście za wyjątkiem PiS-u.
    To może Biedroń? Nagrania z nim przebiją wszystko!
    Albo Oleksy? On się drugi raz nagrać już nie da.
  • ~Lublin
    (2014-07-01 16:15)
    Miler i hołota = Lewica i Twój Ruch, L i TR daje właściwy symbol tego przymierza!
    LITR mamrota!
  • ~sedes z bakalitu
    (2014-07-01 16:29)
    reka ręke myje, obie te partie toną w sondażach, na nic sie zda to chwilowe złapanie sie ostrza brzytwy. pójdziecie na dno z zakrwawionymi rękami
  • ~niemki nie ma jak cipłe słóneczko
    (2014-07-01 16:30)
    niemki poszły oplac sie bez bikini ?
    bo w poblizu nie ma zadnego faceta ?
    a niemki maja droge wolną przepiekne kobiety
  • ~a niech was
    (2014-07-01 16:43)
    Czy nie wstydzicie się waszych sąsiadów ? Czy jeszcze nie plują na wasz widok?
    A może jak plują, to wam się wydaje, że deszcz pada ?! Rozgrzeszacie prezesa.
    Widać, że to jeden wielki zakręt - Q ta cała i ta wasza polityka ! Z diabłem się skumacie by cokolwiek uszczknąć dla siebie przy korycie.
  • ~7465
    (2014-07-01 17:05)
    Jak szukają tego co ich łączy, to niech Miller wsadzi w doopę Palikotowi dżordża, albo odwrotnie i będą połączeni. Czerwona psa ich mać.
  • ~dziadek Franek
    (2014-07-01 17:14)
    Rządzący to banda ludzi, którzy dawno powinni być w rynsztoku politycznym
  • ~syn piotrusia
    (2014-07-01 17:21)
    tow. Miller, ten osobnik ze świńskim ryjem przyniesie SLD więcej strat niż korzyści ! przecież ten Januszek z Biłgoraja został "wyautowany" podczas wyborów do PE !!
  • ~REALISTA
    (2014-07-01 17:23)
    MILEROWI MARZY SIE POWROT DO WLADZY , ZROBI. WSZYSTKO. TU NIE CHODZI O ZADNE URAZY . ZABLOKOWAC PIS WSZELKIMI SpoSOBAMI,STWORZYC NOWY UKLAD PO STAREMU I DOIC WSPOLNIE UNIJNA KASE . TO PROGRAM T.Z.W. LEWICY . ,ABY ZREALIZOWAC TEN CEL TRZEBA ZNOWU ZAWALCZYC O JAKAS ''PROSTYTUTKE''.
  • ~Genitaliusz
    (2014-07-01 17:32)
    Stary komuch i wielbiciel zboczeńców jednoczą się.
  • ~syryj czik
    (2014-07-01 17:56)
    nie idzcie ta droga do iraku tylko do damaszku miller to prowodyr do iraku
  • ~doopa woła
    (2014-07-01 17:58)
    po pis sld ruhy to banda 4 ga a hołota nie rozumie ze oni razem przy ja cielę
  • ~mały CZESIO
    (2014-07-01 18:02)
    Komisja śledcza może być - pod warunkiem ,że członkowie będą deliberować
    BEZ DODATKOWEGO WYNAGRODZENIA.
  • ~mentalista
    (2014-07-01 19:04)
    Postaram się być bardziej elegancki. Dedal i Ikar. Przynajmniej, jeżeli chodzi o efekt końcowy przedsięwzięcia.
  • ~elektorat
    (2014-07-01 19:46)
    Czy wyczuli wiatr i grają o większe ochłapy? Jak do tej pory ani jeden ani drugi nie zająknęli się, że mają na uwadze troskę o Polskę. Nie, oni myślą o sobie i żadne gadanie czy opluwanie siebie na wzajem teraz nie ma znaczenia. Jest okazja wyrwać, to wyrywają i nic wiecej. Moim zdaniem żaden z nich nie powinien dostepować godności Posła, wystarczy tylko wspomniec ich przeszłość.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-01 20:11)
    Uważam ,że RUCH PALIKMIOTA powinie wchłonąć SLD ,zawsze co RUCH to RUCH . To SLD to nudziarze , Janusz ich nauczy RUCHU i będzie OK .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-01 20:15)
    W sumie to dobry układ , przecież w SLD jest też b. dużo zboczeńców .
  • ~Z PISU
    (2014-07-01 20:17)
    A z pisu do tej kawiarni nie chodzili ?:))))
  • ~palszmaty
    (2014-07-01 20:23)
    palikot zeszedł na psy sld to ci co irak zdoby wali agenci usa i waty szmaty
  • ~doluje