PiS donosi na Tuska do prokuratury. Zarzuca niedopełnienie obowiązków

| Aktualizacja:

Posłowie PiS złożyli do Prokuratury Generalnej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska. Jak podaje RMF FM, partia Jarosława Kaczyńskiego zarzuca premierowi niedopełnienie obowiązków w związku ze sprawą Amber Gold.

wróć do artykułu
  • ~prokurator legalnie wybrany po 600%
    (2014-07-01 17:18)
    sprawe nalezy umorzyc mala szkodliwosc czynu no bo coz to jest ze okradziono paru baranow
  • ~Zgredek
    (2014-07-01 17:52)
    PiS znowu nie wie co jest karalna a co nie. Gdzie oni byli gdy Art. B drenowała nasze banki? Wysłali i Zalewskiego, po ,,należną" im prowizję z tego przekrętu.
  • ~max
    (2014-07-01 17:53)
    Rude grypsujacy czekaja na ciebie POdcela smaruj zad wazelina
  • ~Złodziej Nr 1 to Tusk
    (2014-07-01 17:53)
    Tusk to "KOSTRZEWA" Nr 1. Największy mafioza - złodziej po Ali Capone .
  • ~banda czworga. PO PSL SLD RP
    (2014-07-01 17:54)
    Kiedy tego złodzieja POwiesimy? Polacy ogarnijcie się
  • ~hefto
    (2014-07-01 18:02)
    Naciski Kulczyka ws. nagrań. Nowe informacje

    – Pierwszą osobą, która naciskała na "Wprost", aby nie publikował rozmów był Jan Kulczyk – stwierdził na antenie Telewizji Republika Cezary Gmyz. Dziennikarz śledczy tygodnika "Do Rzeczy" dodał, że Kulczyk i ludzie go reprezentujący nie chcą udzielać informacji dziennikarzom. 16 czerwca "Wprost" publikując pierwsze nagrania, poinformował, że prawdopodobnie zarejestrowano również dwa spotkania Kulczyka: z szefem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim i pierwszym sekretarzem PO Pawłem Grasiem.

    W rozmowie na antenie telewizji Republika, komentatorzy (Jerzy Kłosiński - redaktor naczelny Tygodnika Solidarność, Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej" i Cezary Gmyz z "Do Rzeczy") odnosili się do nowego nagrania z udziałem wiceministra środowiska Stanisława Gawłowskiego i Piotra Wawrzynowicza - lobbysty związanego z PO. Lobbysta i wiceminister rozmawiali o jakimś dokumencie, który Gawłowski obiecał zdjąć z porządku dziennego. W rozmowie pojawił się również wątek innych nagrań, w tym z udziałem jednego z najbogatszych Polaków, Jana Kulczyka.

    Jak stwierdził Gmyz, „pierwszą osobą, która naciskała na Wprost, aby nie publikował rozmów był Jan Kulczyk”. – To jedyna osoba, która do tej pory nie zabrała głosu ws. ewentualnych taśm ze swoim udziałem – podkreślał Gmyz. Dodał też, że Kulczyk i ludzie go reprezentujący nie chcą udzielać informacji dziennikarzom. – Ciekawe, czy jest jeszcze w kraju – zastanawiał się Gmyz.
  • ~sprawiedliwy
    (2014-07-01 18:04)
    No prosze jaki wysyp cwaniakow chytrych, ktorzy powiezyli pieniadze dla Amber Gold a teraz szukaja wiynnych. Dobrze wam tak, jeszcze nie raz umoczycie kase nieroby.
  • ~Don Portabello
    (2014-07-01 18:22)
    Uważam ze dochodzenie w sprawie podsłuchów należy oddać w ręce ludzi kompetentnych: gestaP0, WSI i resortowym dzieciom
  • ~WAW
    (2014-07-01 18:23)
    brawo, WRESZCIE
  • ~kkk
    (2014-07-01 18:32)
    I BARDZO DOBRZE!!! Takiego likwidatora Polski powinno się postawć przed Trybunałem! Takie dziadzisko zawsze jest i będzie przeciwko Polskiemu Państwu - w porozumieniu ze szwabskim kartoflem działa przeciw Polsce i Polakom.
  • ~MANNEKEN PIS to porteret preziapisiu w akcji
    (2014-07-01 18:36)
    jak to się PISze - PISdonos, PISdonosy, pisdonos - to jakiś nowy gatunek zwierząt z rzędu donoszących ? Naturalną formą donoszenia przez pisdonosa jest "PISianie donosa"
  • ~CHRONIŁ JÓZEFA BĄKA,TO JASNE.
    (2014-07-01 19:02)
    POpełnił NIE JEDNO, NIE PIERWSZE I NIE OSTATNIE!!! BYŁY PREZ.FRANCJI ZA KRATKAMI ZA BZDURKĘ W PORÓWNANIU Z TĄ KANALIĄ...ALE FRANCJA TO NORMALNY KRAJ, NORMALNI WYBORCY,NORMALNI OBYWATELE...A NIE DURNE LEMINGI!!!
  • ~Dokładnie...wstyd mi za durne POlactwo!!!!
    (2014-07-01 19:12)
    ~CHRONIŁ JÓZEFA BĄKA,TO JASNE.2014-07-01 19:02

    POpełnił NIE JEDNO, NIE PIERWSZE I NIE OSTATNIE!!! BYŁY PREZ.FRANCJI ZA KRATKAMI ZA BZDURKĘ W PORÓWNANIU Z TĄ KANALIĄ...ALE FRANCJA TO NORMALNY KRAJ, NORMALNI WYBORCY,NORMALNI OBYWATELE...A NIE DURNE LEMINGI!!!
  • ~kali
    (2014-07-01 19:35)
    A kto odpowiada za BKO proszę PISu?
  • ~POdode
    (2014-07-01 19:49)
    Tusk tonie.
  • ~św.NH
    (2014-07-01 19:55)
    Smutny Pan od czytania taśm się zaciął. Przecież Donek na obiecał,że odczyta te 80 godzin wulgarety i zdrady!
  • ~wk
    (2014-07-01 20:03)
    A ile Kaczyński z maciarewiczem popełnili przestępstw i jeszcze ich nie zamkneli
  • ~Elektorat PO
    (2014-07-01 20:11)
    Donaldzie , nie łam się wszyscy jesteśmy z tobą , czekamy na twoje przybycie . Już nie możemy się doczekać . Nawet zmieniliśmy grypsy bez litry "R" .

    Z poważaniem koledzy
    Pensjonariusze zakładu karnego Białołęka ul. Ciupagi 1B Czekamy !!!
  • ~re:wk
    (2014-07-01 20:19)
    Ile i jakie? Tylko pisz prawdę, chyba cie na to stać, Postaraj się.
  • ~gosc
    (2014-07-01 20:20)
    Moze nareszcie to "bagienko" POwskie zatonie.