"Kobiety zawsze się troszeczkę gwałci". Śledczy: Korwin-Mikke nie podżegał

| Aktualizacja:

Prokuratura Okręgowa w Warszawie uznała, że Janusz Korwin-Mikke nie podżegał do gwałtów oraz pedofilii i umorzyła śledztwo w tej sprawie. "Janusz Korwin-Mikke w czasie przesłuchania przekonywał, że nie miał zamiaru publicznie podżegać do popełnienia zgwałcenia i dopuszczenia się przestępstw pedofilskich" - powiedział portalowi tvp.info rzecznik prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~krisgonz
    (2015-01-15 00:11)
    I troszeczkę zachodzą w ciążę, Ale on jest walnięty w głowę , i to nie troszeczkę!
  • ~PIS
    (2014-07-21 10:40)
    "Kobiety zawsze się troszeczkę gwałci" TO TO TO:)
  • ~Janusz Korwin Mikke tłumaczy, skąd wziął się jego
    (2014-07-18 14:06)
    Większość nieruchomości została odziedziczona po moich rodzicach. Korzystnie zamieniałem, niektóre sprzedawałem, niektóre kupowałem, no i tak mi się jakoś zrobiło…

    To dość prosta recepta na sukces finansowy. Przyszedł jakby od niechcenia… Zapytany, czym poza polityką zajmował się w życiu, odpowiada, że „różnymi rzeczami”:

    Kiedyś nawet prowadziłem firmę budowlaną (kilka miesięcy, jak dodaje – przyp. red.). Głównie zajmuję się pisaniem i biorę za to dobre pieniądze. Wydawałem książki, pismo „Najwyższy Czas”.
  • ~Maciej
    (2014-07-18 13:00)
    Twój ruch niech bardziej patrzy jaki sami mają jad w ryju.
  • ~wiktor ascashyn
    (2014-07-17 17:01)
    Żadna nie lubi wolno, ale tego się nie mówi i grożąc ludziom i wykrzykując to nigdy nie osiągniesz nic Panie JKM
  • ~wieszkto
    (2014-07-17 15:07)
    PO PRAWICY I MIKKE MOŻNA SIE SPODZIEWAĆ TYLKO BYDŁA.. POKAŻ KANALIO PRAWICOWA JAK KLĘCZYSZ I ŻEBRASZ... PRAWICA ŻEBRAKI...
  • ~wieszkto
    (2014-07-17 15:05)
    PRZYGŁUPIE BYDLE MIKKKE SZCZEKA PO OJCU PSIE A POLSKA PRAWICA WIERZY KRETOWI PUTINA... HAHAHA
  • ~wieszkto
    (2014-07-17 15:04)
    PRAWICA TO ŻEBRACTWO... MIKKE MA JUZ TAKI ZEBRACKI STYL WIDZIELISCIE JAK ŻEBRAŁ W DRODZE DO KORYTA?!! HAHA PRAWICA WŁASNA MATKĘ OPLUJE BYLE ZAROBIĆ...
  • ~haha
    (2014-07-17 15:02)
    MIKKE TO JEDNAK PROSTACKA SWINIA JAK CALA POLSKA PRAWICA... HAHA
  • ~NISZCZYCIEL
    (2014-07-17 14:56)
    Więcej szkodzi niż pomaga, wielka szkoda. Może i jest inteligentny, ale ZŁY i NISZCZĄCY.
  • ~Portabello
    (2014-07-17 14:46)
    Czy odnosi sie to prezesa zbawa ?? on tez kobieta wg gejowskich info.
  • ~Usia
    (2014-07-17 14:43)
    Gwalci,ale przedtem daje im sie ´´klapsa´´ dziadek na zboka mi wyglada-Kobiety;
    na spotkaniach z K-M wysokie obcasy i szpiczaste czobki czolenek/moga sie przydac.!
  • ~Bulba
    (2014-07-17 14:39)
    Tylko skończeni idioci kierują do prokuratury takie opinie.
  • ~postepowy
    (2014-07-17 13:53)
    Tako rzecze polska swinia Korwin-Mikke.
  • ~as11
    (2014-07-17 13:48)
    Sluchajcie matolki tu piszace ( np jobtwojamac lub JKa).
    Ten facet ma niesamowity iloraz inteligencji.
    Wy ze swoim , na poziomie chomika po prostu go nie zrozumiecie.
    Nie zawracajcie sobie wiec tym, co on mowi, lub pisze waszych pustych lbow.
    Amen
  • ~JKa
    (2014-07-17 13:11)
    ten chlop cpie i niewie co mowi,
    widac jaki mamy lektorat ktory wybiera chorego psychicznie kaczynskiego a teraz moda na szowiniste korwina mike.
  • ~Jobtwojumac
    (2014-07-17 13:06)
    Tego oszoloma powinien jakis pederasta wziasc w omloty to by zobaczylo co to gwalt, i ******* nie opowiadal.
  • ~sss
    (2014-07-17 13:02)
    Warto dodać że to był sarkazm...
  • ~mat
    (2014-07-17 12:52)
    RUDEJ SITWIE opadły szczęki. Brawo prokuratorzy!!! Rozliczcie rudo-czerwone mafijne układy i sitwę.
  • ~koki
    (2014-07-17 12:43)
    przyniósł penisa do sejmu, ale nie powiedział, ze tym penisem będzie gwałcił troszeczkę panów, troszeczkę panie. fala skretynienia powoli przetacza się przez nadwiślański kraj a za nią już podąża następna. brawo sądy! w bólu, w odpowiednim czasie wydaliliście z siebie komentarz.