Premier Tusk przeszedł operację. Wyznaczył swojego zastępcę

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk na jakiś czas musi zapomnieć o rządzeniu. Jak podaje Radio ZET, szef rządu przeszedł operację.

wróć do artykułu
 • ~Drzazga 101
  (2014-08-19 16:37)
  "Donald Tusk trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację lewego barku".
  O Matko, ale PRAWY ma zdrowy, którem może przywalać tym swoim ministrom- nieudacznikom - do któtech zaliczam tyż McDonalda - żeby jeich zaprogramować do bylejakiego zresztą rządzenia naszą, ukochaną Ojczyzną, wedle starej, carskiej szkoły zarządzania - "Najpierw w mordę, potem rubla"
  Hej !-
 • ~rok2014
  (2014-08-19 07:48)
  z\obaczcie co POkazuje na tej FOTCE to jest trzy w JEDNYM ,zakaz takiej reklamy
 • ~rok2014
  (2014-08-19 07:46)
  a teraz bedzie zyl dlugo i szczesliwie
 • ~rok2014
  (2014-08-19 07:44)
  wskoczy dopiero na wybory ,a ta operacja to pwenie muzgu ,na zebranie nowych mysli POlitycznych ,czy to juz wypad do pani ,merkel na stanowisko
 • ~narkoza
  (2014-07-29 20:15)
  Operacja na głowę mu POtrzebna - a nie bark. I żeby narkozy nie żałowali - 5-krotną dawkę, żeby sie nie obudził.
 • ~Ignac
  (2014-07-29 14:28)
  Szkoda ze nie zdechł ten szkodnik i męda sPOłeczna.
 • ~Realista
  (2014-07-29 14:11)
  Tak swoją drogą ciekawe czy na operację Pan Premier czekał w kolejce wraz z ludem czy też operowano go poza kolejnością. Na operację stawu czeka się (na tzw NFZ) dość długo.
 • ~agaa
  (2014-07-29 13:34)
  Paluszek i główka to słyna wymówka. A może zwyczajnie jedzie na wczasy w letnie dolomity i liczy na zapomnienie ludu o bieżacych problemach .
 • ~Wiadomosc POrazaca
  (2014-07-29 12:15)
  Bark mozna operowac, "POmrocznosci jasnej" niestety nie da sie usunac zadna metoda! Bolensa, alias TW Bolek zarazil nia caly UKLAD wraz z POpierajacym go SALONEM! Fetor wali od nich straszny, szczegolnie jak otworza usta, to wychodzi tylko smrod! To nastepstwo POmrocznosci jasnej i POwiklan tej choroby w formie przetoki POmiedzy okreznica, a mozgiem!
 • ~starzec
  (2014-07-29 11:31)
  Nie bójta się. Wyzdrowieje na jesieni. Tak jak wyzdrowiało wielu tego typu gnoi. To nowa strategia WSI.
 • ~Szpion
  (2014-07-29 10:42)
  Może ktoś się zlituje i udusi tą rudą coorvę.
 • ~Wojtek
  (2014-07-29 10:33)
  W 2007 roku PO i PSL wmówiły Polakom, że walka z korupcją to szaleństwo PiS-u.

  Za pomocą "zaprzyjaźnionych" mediów (określenie Andrzeja Wajdy) Tusk wmówił Polakom, że CBA to zbędna instytucja, gnębiąca niewinnych ludzi. Żaden układ nie istnieję, jest wytworem chorej wyobraźni. Posłanka Sawicka to tylko biedna skrzywdzona miłość, a doktor G. to wręcz bohater, dobroczyńca ludzkości, szykanowany przez okrutny i zły reżim. Złodzieje stali się nagle niewinni jak te lilie polne, a ścigający ich funkcjonariusze – agenci CBA, prokuratorzy – mianowani zostali czarnym ludem.

  A gdy już objęli władzę, to w pierwszej kolejności uderzyli w instytucje walczące z korupcją. Przetrącili kręgosłup CBA, prokuraturę zamienili w niedotykalną korporację, zmienili ustawę o NIK, likwidując protokoły kontroli, tak aby Izba pisała raporty bardziej ogólne, bez kłopotliwych szczegółów.

  Walkę z korupcją uznano za nadużycie, a jeśli w ogóle ktoś coś wykrył, ujawnił - to okazywał się kozłem ofiarnym. Tak się stało z Mariuszem Kamińskim. Próbowano utrwalić przekonanie, że afery widzi tylko złe PiS, ale tak naprawdę wszystko jest w porządku.

  Nic zatem dziwnego, że rozmaite Rychy, Miry, Zbychy z PO oraz podobna do nich Śmietanka z PSL-u uznała to za jasny sygnał – można kraść.

  A potem były już tylko kolejne zamiatane pod dywan afery, z hazardową na czele i znów jasny sygnał – jak złapią za rękę, to mówimy, że to nie nasza ręka. Nikt nam nie zrobi nic.

  I seria samobójstw – tu się prezes zastrzelił, tam dyrektor powiesił – udziału osób trzecich nie stwierdzono.

  Władza sprawowana przez PO i PSL jest po prostu sama w sobie korupcjogenna. Ona korupcję lubi, ona korupcji sprzyja, a układy korupcyjne jej sprzyjają z wzajemnością. W obronie obecnej władzy nie będą szczędzić pieniędzy ani sił.

  Władza Kontrolna Sądownicza jest podporządkowana Władzy Ustawodawczej, a Władzę Ustawodawczą mają opanowaną towarzysze partyjni. W Polsce niestety mamy zamiast demokracji przedstawicielskiej, zwykły totalitaryzm partyjny jak w czasach PRL za rządów PZPR.
 • ~Eks-frajer PO
  (2014-07-29 10:29)
  Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

  Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

  Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

  Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

  Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

  Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

  Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

  Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

  Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

  Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

  A teraz "nasze" media oswajają nas z pomysłem nowej wspaniałej koalicji PO-SLD!

  Byleby ta mafia mogła naszym kosztem rządzić dalej!

  Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

  Przepraszam z całego serca.
 • ~kajot551
  (2014-07-29 10:18)
  w PO nie ma bydlakow -tylko co .LICZE na lekarzy PO-dobnych do ARUKA-TLUKA z brakiem doswiadczena prowadzenia przychodni czy chocby oddzialu niech CI LEKARZE ZROBIA PSZECZEP NA WARANA KASZUBSKIEGO .
 • ~Miłego dnia, Donaldzie !
  (2014-07-29 09:56)
  Od tego haratania w gałę mu się to zrobiło. Ale za to mózg ma jak nowy, bo nieużywany.
 • ~brutus
  (2014-07-29 09:56)
  Szybkiego powrotu do zdrowia Panie premierze. Na złość tym bydlakom z pisu.
 • ~WSI na musiku
  (2014-07-29 09:32)
  oPOjczyk mu wstawili od kontaktów z paliciotę mu sie tak zrobiło, że MUSI.
 • ~janek86
  (2014-07-29 09:14)
  Putina ruda sabaka, dac jej kielbasy z salmonella
 • ~janek86
  (2014-07-29 09:12)
  Oby zdechl, ale wiadomo gooowno nie utonie!!!
 • ~śmierć
  (2014-07-29 08:43)
  może umrze...

Może zainteresować Cię też: