Sławomir Nowak nie dotrzymał słowa? Miał odejść z Sejmu...

| Aktualizacja:

Wygląda na to, że na szumnych zapowiedziach się skończyło. Sławomir Nowak, bohater afery zegarkowej i jeden z nagranych polityków w aferze taśmowej zapowiadał, że złoży mandat poselski. Tymczasem, jak sprawdziła "Rzeczpospolita", jak gdyby nigdy nic wrócił z wakacji do swoich parlamentarnych obowiązków...

wróć do artykułu
  • ~dziadek
    (2014-09-11 16:24)
    Gdzie taka kanalia zrezygnuje z takiej poselskiej kasy.Zato ruży żucił kupę kasy emerytom
  • ~OBSERWATOR
    (2014-08-01 13:48)
    A co na to szef PO? Ochrania swego kumpla? Alez to sitwa i takich dopuściliśmy do władzy.
  • ~ironia
    (2014-07-31 14:36)
    Nie mial kto, odciac tylka od stolka i ryja od koryta!
  • ~sp
    (2014-07-31 14:39)
    To był bardzo zaufany premiera. Jaki pan taki kram. Oni niby odchodzą, ale wracają tylnymi drzwiami. Nic nowego.
  • ~klm
    (2014-07-31 15:08)
    frajer z PO ... to oczywiste.
  • ~jaś
    (2014-07-31 15:16)
    To tylko świadczy o słabości państwa i korupcji jaka panuje . W normalnym kraju nie ma prawa taki człowiek reprezentować uczciwych obywateli.Stokłosę ścigali listami gończymi i schował się za immunitetem.
    Jeszcze jeden dowód,że co innego mówi a co innego robi. takich ludzi powinno się natychmiast zamykać i pod sąd 24 godzinny by nie zdążył poustawiać kolegów i rodziny odebrać immunitet wszystkie przywileje tak jak jest w państwach gdzie jest prawdziwa demokracja i uczciwość.
  • ~janinaH
    (2014-07-31 15:28)
    Żaden jeszcze złodziej nie przyznał się , że kradnie , nazywa to dorobiłem się praca , jaką - uczciwą
  • ~TadF
    (2014-07-31 15:19)
    ~mrówa12014-07-31 13:53

    Czy jakaś peowska złodziejska k... dotrzymała kiedyś słowa jeśli chodzi o honor i dobre imię instytucji którą reprezentują?

    A ty mi powiedz: Czy jakaś pisowska złodziejska k... dotrzymała kiedyś słowa jeśli chodzi o honor i dobre imię instytucji którą reprezentują?
    Spojrz na przekrety prezesa !!!
  • ~janinaH
    (2014-07-31 15:25)
    Jeszcze żadna świnia nie odeszła sama od pełnego koryta .
  • ~w tym przypadku 3x razy z L I Ś C I A
    (2014-07-31 15:29)
    .
    pluć teraz można na ŚWINIĘ nowaka ...niech no tylko nawinie się Januszowi Korwin_Mikkemu
    .
  • ~zzz
    (2014-07-31 16:45)
    biegły powiedział że zegarek (jeden???) kosztuje najmniej 17 tys a w TV mówią że tylko 17 tys.Drugie . Ten pierwszy biegły co go wycenił na 9 tys powinien stracić uprawnienia biegłego.
  • ~danka
    (2014-07-31 17:33)
    tusk nie skonstruowal nowego koryta i gdzie ta swinia zlodziejska pojdzie? W palacu miejsce do czyszczenia kuwet kaszalotowi juz zajete . A w sejmie moze uda sie POzyczyc jeszcze jakis zegarek do kolekcji ?
  • ~starszy
    (2014-07-31 18:30)
    Rudy spotyka Łysego i i mówi - co, nie dała bozia włosków, nie dała?! - Dawała, dawała, ale rude, to nie wziąłłem... - odpowiada Łysy
  • ~lex
    (2014-07-31 23:27)
    zeby odejsc,nalezy wiedziec co to honor i twarz.on tego nie ma.jest juz skonczony.
  • ~ddd
    (2014-07-31 14:27)
    Nowak i laska Pomaska to para jak z żurnala :) Co teraz z tym mieszkaniem dla Pomaski o którym pisze Fakt ? :)
  • ~e-PO-peja PO
    (2014-08-01 11:03)
    "Pan Donald"

    Sitwo, Rodzino moja ! Ty jesteś jak zdrowie
    Ile cię trzeba cenić; ten tylko się dowie
    Kto koryto stracił. Chciwość twą w całej ozdobie
    Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

    Oszust, co partię broni niczym Częstochowy
    W cmentarnej czeka bramie ! Ty, co ród donkowy
    Wojewódzkim ochraniasz przed zgniewanym ludem !
    Tak jak Beatę przed karą uchroniłeś cudem
    (- Kiedy płaczącą pod sądu oddałeś opiekę,
    Aby tam łzawą podniosła powiekę;
    By zaraz mogła wrócić do kręcenia lodów,
    Sławiąc z Piterą Geniusza Narodu -)
    Tak nas przywrócisz cudem na koryta łono !...

    Tymczasem, przenoś moją duszę utęsknioną
    Do tych złotych bursztynów, tysięcy zielonych,
    Szeroko nad Amber i Goldem rozciągnionych:
    Do tych rad i zarządów, gdzie płace sowite,
    Tam są złote zegarki nad każdym korytem;
    Gdzie zamiast stoczni świerzop, pycha Bolka cała,
    Dla partii cielęcina a dla ludu pała,
    A wszystko przepasane kompletną niewiedzą
    Szaloną, na niej tylko same głupki siedzą.
  • ~Osiągnięcia PO Tuska są dobrze znane
    (2014-08-01 11:06)
    1. Afera hazardowa,
    2. Afera lekowa,
    3. Afera z kupowaniem glosów w Walbrzychu,
    4. Afera Senatora Misiaka (ustawione przetargi),
    5. Afera ministra Grada (firma jego zony przypadkowo wygrywa przetargi dla ministerstwa którym kieruje Grad...),
    6. Afera ministra Grabarczyka,
    7. Podsluchiwanie dziennikarzy przez ABW,
    8. Zakup samolotów Bryza bez przetargu,
    9. Podwyzka podatku VAT,
    10 .Podwyzka podatku gruntowego,
    11. Benzyna w góre,
    12. Gaz w góre,
    13. Kredyty w góre,
    14. Zywnosc w góre,
    15. Podwyzka energii,
    16. Wzrost cen biletów komunikacji miejskiej ,
    17. Upadek stoczni (katarscy inwestorzy którzy nie istnieli),
    18.Dramatyczna sytuacja w sluzbie zdrowia w NFZ-cie brakuje 600mil.,
    19.Od 4 lat brak nawet PROJEKTU poprawy stanu sluzby zdrowia ,
    20. Brak odpowiedniego przygotowania i bezpieczenstwa polskich zolnierzy w Afganistanie,
    21. Skandaliczne szkolenie wojska - 4 katastrofy lotnicze (Bryza, Casa, Mi-24, Tu-154),
    22. Minister sportu na stanowisko dyrektora mianuje swojego prywatnego fryzjera,
    23. Pierwszy raz w historii ministrem sprawiedliwosci zostala osoba bez wyksztalcenia prawniczego
    24. Asystent Komorowskiego Roman Kuzniar publicznie deklaruje ze Katyn nie byl ludobójstwem
    25. Usilnie twierdza ze w Polsce niema kryzysu i jestesmy zielona wyspa a dlug publiczny wynosi ponad 800 miliardów, 26. Wzrost bezrobocia do 13%, 3.2 mln dzieci w Polsce zyje na skraju nedzy,
    27. Wzrost liczby bezdomnych,
    28. Obietnica wybudowanie do konca 2008 3 000tys km autostrad (nie wybudowano nawet 1 km),
    29. Nowo oddana trasa S8 której 1km kosztowal 200mln. nadaje sie juz do generalnego remontu!
    30. Wstrzymanie budowy autostrady A2,
    31. Wedlug raportu NIK Polowe polskich dróg nalezaloby zamknac z powodu stanu technicznego a przyzwoitych jest tylko 0,5 procenta,
    32.Wstrzymano wiele inwestycji drogowych,
    33. Za poparcie PO w wyborach w 2007 roku Gronkiewicz Waltz dofinansowala stadion pilkarski Legii za ok 500mln,
    34. Rzad do konca 2009 mial przyjac 269 projektów (przyjal 74),
    35. Ciagle próby sprywatyzowania strategicznych polskich firm (Lotos, Orlen, WBK, SPEC, LOT,),
    36. Coraz wiecej opóznien w przygotowaniach do EURO 2012 (brak autostrad, nowych lotnisk, dworców, hoteli, opóznienia w budowie stadionu w Warszawie i Wroclawiu, problemy z murawa stadionu w Poznaniu która byla juz szesciokrotnie wymieniana)
    37. Zabrali 1,5mln dla niewidomych,
    38. Brak reakcji rzadu na krytyke Polski w Parlamencie Europejskim przez holenderskich Eurodeputowanych,
    39. Brak reakcji Polskiego rzadu na oskarzenia Eriki Steinbach o to ze Polska jest wspólwinna wybuchowi II Wojny Swiatowej,
    40. Doprowadzenie do likwidacja fabryki FSO,
    41. Zabieraja pomostówki,
    42. Brak reakcji na zamykanie Polskich szkól na Litwie,
    43. Brak pieniedzy na wojsko i policje,
    44. Wzrost przestepczosci,
    45. Brak zapowiadanych reform,
    46. Planowane zwolnienia, prezesa Narodowego Centrum Sportu otrzymuje 570tys zl premii od minister sportu Anny Muchy za brak dotrzymania terminu zwiazanego z oddaniem do uzytku Stadionu Narodowego.
    47 .Wyzszy wiek emerytalny,
    48. Coraz nizszy poziom szkolnictwa,
    49. Zamykaja i likwiduja sanatoria dla dzieci,
    50. Tragiczna sytuacja na polskiej kolei,
    51. Przekrety drogowe+stadionowe...a czekamy jeszcze na CUD gospodarczy i druga Irlandie
    52. afera "tasmowa" PSL
    53. afera "tasmowa" PO
    54. info-afera (krach cyfryzacji) 2013 etc.. etc.
    55. afera Pendolino -- pociąg nie mogący poprawnie jeździć na polskich torach!
    56. nowa afera "tasmowa" PO -- Belka drukuje pieniądze PO to tylko, żeby PIS nie wygrał wyborów i żeby przekręty układu PO-PSL-SLD nie wyszły na jaw.
    57.
  • ~ALARM!
    (2014-08-01 11:08)
    GRUPA PRZESTĘPCZA PO-PSL-SLD ZAATAKOWAŁA POLSKĘ!
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2014-08-01 11:21)
    Partia ryżego NIGDY NIE DOTRZYMAŁA SŁOWA!!!

    MAM NADZIEJĘ, ŻE TYM RAZEM ZAMIAST W PARLAMENCIE WYLĄDUJĄ WSZYSCY W PIERDLU- TAM ICH MIEJSCE!!!
  • ~Informuje ze to :.
    (2014-08-01 14:20)
    Typowe PO barachlo - szkola folksdojcza.

Może zainteresować Cię też: