Polacy bardziej ufają Kopacz niż Tuskowi. NOWY SONDAŻ

Prezydent Bronisław Komorowski jest wciąż liderem rankingu zaufania. Długo za nim nie ma żadnego z polityków. Jednak na dalszych pozycjach toczy się prawdziwa walka o sympatię Polaków. Donald Tusk w sondażu CBOS uzyskuje takie same notowania jak Jarosław Kaczyński. Niezbyt dobre.

wróć do artykułu
  • ~krasnoludek
    (2014-09-01 17:12)
    Tuska jako premiera najlepiej ocenili zwykli ludzie.
Tusk cieszy się zaufaniem 1% ,słownie 1 procenta!!! Polaków. 
Tusk jest skończony jako polityk, Tusk jest skończony jako człowiek. Teraz uciekł tak jak ucieka tchórz-kryminalista przed prawem i sprawiedliwością. Teraz bedzie bajerował w Brukseli równych sobie ‘gigantów jenteligencji’, takich jak on obiboków i UEkanciarzy-cwaniaczków. Tam czuje sie jak ryba w wodzie. 


    W sondażu na pytanie, czy by oddali życie za Kraj, większość Polaków z niedowierzaniem pytało ankietera.. za jaki kraj, za tuskowy? ..zwariował pan? 
Ten sondaż jest najlepszym miernikiem do czego Tusk doprowadził ten kraj i jakim był "premierem".
    

No i na koniec - rarytas - przypomnę ocenę jaką Tuskowi wystawił jego przyjaciel z rządu, min. Sienkiewicz, mówiąc że tuskowa POlska to państwo teoretyczne, że to “CH..dupa i kamieni kupa”! 

Czyż to nie piękne!!! Tak mówi minister rządu o swoim szefie premierze .. o “Geniuszu dotkniętym przez..” no właśnie dotkniętym przez kogo? ..przez co? - moim zdaniem dotkniętym przez wrodzoną podłość.
  • ~ha....- ha..... smiechu warte - niePOwazne
    (2014-09-01 17:15)
    No tak ! - rzeczywiscie...(towarzystwo wzajemnej adoracji ),
    szczegolnie kiedy przekopala na poltora metra ziemie ...
    ktoz w te brednie uwierzy ?
    !
  • ~kompromitacja
    (2014-09-01 17:17)
    Takiej żenady jeszcze Polska nie widziała, szykuje się jeszcze większa kompromitacja rządzenia niż dotychczas, co najmniej „na metr w głąb”.
  • ~Dimitr Wrażliwy
    (2014-09-01 17:24)
    na 1 metr
  • ~Sami wyborcy PO tego chcieli
    (2014-09-01 17:24)
    kopacz smoleński
  • ~i tyle
    (2014-09-01 17:24)
    CBOS to dyżurna prostytutka .
  • ~zosia
    (2014-09-01 17:26)
    Był leń i niszczyciel, będzie kłamczucha. Co za różnica. Demontaż państwa będzie trwał.
  • ~Manipulatorzy-zawodowi kłamcy
    (2014-09-01 17:27)
    Przekopie ziemie w Polsce na metr i jeszcze ja przesieje Kopacz bedzie bronila Tuska za Smolensk jak niepodleglosci
  • ~delta
    (2014-09-01 17:29)
    Tak tak wszyscy POlacy chcą Kopacz na premiera, ale nie poniżej metra.
  • ~Cyby wracają.
    (2014-09-01 17:30)
    Główna macherka - to lipa i kpina z narodu
  • ~abc
    (2014-09-01 17:36)
    'Polacy bardziej ufają Kopacz niż Tuskowi." NOWY SONDAŻ to KPINA Z POLAKOW.
  • ~kira
    (2014-09-01 17:44)
    Kopacz na metr głęboko, prawdomówna jak jej kolega nałogowy łgarz, pamiętamy jak się zarzekała, ze byłą przy sekcjach i widziała jak przekopali i przesiali piasek na miejscu katastrofy. Wszystko okazało się kłamstwem.
  • ~olo
    (2014-09-01 17:49)
    Tak tak tylko Kopacz szybciej się platforma wykopie.
  • ~bonzo
    (2014-09-01 17:49)
    Po badaniach zwanych ''komu polaczek najbardziej UFO'' , jak na dłoni widać jaki z polaczka dureń .
  • ~tyju
    (2014-09-01 18:00)
    Po 2,5 roku rządów PIS, będzie już gotowy akr oskarżenia za zamach smoleński.
  • ~Qba
    (2014-09-01 18:02)
    Za kogo nas te świnie uważają? Widocznie za idiotów, że takie idiotyzmy wypisują. Nie dziwię się tym pastuchom z CBOS bo lemigów w społeczeństwie jest multum.
  • ~Égalité
    (2014-09-01 18:02)
    Kopacz, eee nie, na ma kogoś młodszego? A najlepiej już lepszego.
    Bogdan Zdrojewski, cieszy się bardzo dużym poparciem.
  • ~pol
    (2014-09-01 18:07)
    och ! co za kampania
    złodziej za złodzieja
  • ~babcia klozetowa