Polacy bardziej ufają Kopacz niż Tuskowi. NOWY SONDAŻ

Prezydent Bronisław Komorowski jest wciąż liderem rankingu zaufania. Długo za nim nie ma żadnego z polityków. Jednak na dalszych pozycjach toczy się prawdziwa walka o sympatię Polaków. Donald Tusk w sondażu CBOS uzyskuje takie same notowania jak Jarosław Kaczyński. Niezbyt dobre.

wróć do artykułu
  • ~zaraza
    (2014-11-20 18:22)
    g. prawda nikomu z PO nie wierzę. UE stwierdziła , że zakup Pendolino przez PO to wyrzucenie milionów w błoto. Kiedy to sie nazywa błoto?
  • ~byly POVoter
    (2014-09-01 19:18)
    PO to złodziejstwo i narodowa zdrada. Platformę należy zdelegalizować, jej przywódców wsadzić do więzienia za zdradę a resztę członków tej mafii osądzić i skazać za złodziejstwo i malwersacje 

Lemingi -Zapiszcie sobie ten akapit i POwtarzajcie go co dzień. POtem naplujcie na zdjęcie Tuska i gajowego sPOd Żyrandola, a potem zagłosujcie na PIS - to jest JEDYNY SPOSÓB na odkupienie waszych win! 
Może w ten sposób będziecie mogli odkupić swoją głupotę i wrócić do społeczności uczciwych Polaków.
  • ~byly POVoter
    (2014-09-01 19:18)
    PO to złodziejstwo i narodowa zdrada. Platformę należy zdelegalizować, jej przywódców wsadzić do więzienia za zdradę a resztę członków tej mafii osądzić i skazać za złodziejstwo i malwersacje 

Lemingi -Zapiszcie sobie ten akapit i POwtarzajcie go co dzień. POtem naplujcie na zdjęcie Tuska i gajowego sPOd Żyrandola, a potem zagłosujcie na PIS - to jest JEDYNY SPOSÓB na odkupienie waszych win! 
Może w ten sposób będziecie mogli odkupić swoją głupotę i wrócić do społeczności uczciwych Polaków.
  • ~ZOOland
    (2014-09-01 18:13)
    Polacy bardziej ufają Wojewódzkiemu , Dodzie niż Kopacz . NAJNOWSZY SONDAŻ
  • ~REALISTA
    (2014-09-01 18:19)
    TEN SPONSOROWANY ARTYKULIK I ZAMOWIONY SONDAZTEZ PRZEZ PO POtwierdza JAK PREPAROWANE SA USTAWKI PRZEZ DYSpoZYCYJNE SPRZDAJNE MENDIA
  • ~babcia klozetowa
    (2014-09-01 18:11)
    pytam jacy Polacy chyba pokroju Tffuska
  • ~pol
    (2014-09-01 18:07)
    och ! co za kampania
    złodziej za złodzieja
  • ~Qba
    (2014-09-01 18:02)
    Za kogo nas te świnie uważają? Widocznie za idiotów, że takie idiotyzmy wypisują. Nie dziwię się tym pastuchom z CBOS bo lemigów w społeczeństwie jest multum.
  • ~św.NH
    (2014-09-01 18:20)
    Kopacz do Smoleńska glią na metr w głąb kopać.
    Donald odszkodowanie za mordy szwabów i sowietów wywalcz. Precz z faszystowsko sowiecka unia europejską.
  • ~Polak
    (2014-09-01 19:22)
    Po występie w Smoleńsku nikt o zdrowych zmysłach temu babsztylowi nie wierzy...
  • ~haaahaahaaaaahahahaha
    (2014-09-01 18:26)
    No to możecie sobie POwzdychać teraz do dwóch złotych lat PiS, kiedy gospodarka gnała (6% wzrost PKB), bezrobocie topniało, a zwykli ludzie mieli nadzieję na przyszłość.
    Nie chciało się starego gospodarza Kaczora, co dbał o Polskę, o nasze interesy, a złodziei pakował za kratki. 
Teraz złodzieje grasują w najlepsze i raz po raz zaglądają do naszych kieszeni! Macie "jewrope i nowoczesność". Nie macie ani nadziei ani pieniędzy... I do tego brak armii, ludzie, jesteście nie tylko biedni ale zostaliscie wystawieni na odstrzał!
  • ~MANTA
    (2014-10-01 09:01)
    Ludzie w co Wy wierzycie!!! 370 miliardow dlugu zagranicznego!!! 1 bilion glugu
    publicznego!!! 75 % przemyslu polskiego rozgrabione i nie istnieje!!! Pyt5am co
    dalej??? Sprzedac cmentarze i koscioly...i wyjechac do czarnej AQfryki po
    wirusa E>>>>BOLI!!!
  • ~Zielone Wysypisko
    (2014-09-02 10:36)
    Dzisiaj wiemy, że "zielona wyspa" to w istocie był kredyt, to był dług, który trzeba dzisiaj spłacać.

    I spłacać go musi młodzież - co straszliwie bolesne - bezrobociem, emigracją, brakiem mieszkań, zamykanymi szkołami. Spłacać je będzie starsze pokolenie - przedłużeniem przymusowej pracy, nędznymi - gorzej niż nędznymi - emeryturami. Spłacają je chorzy - fatalnym stanem służby zdrowia i horrendalnymi cenami leków, które dla wielu chorych stają się po prostu niedostępne. Spłacają rodzice, bo drożeją żłobki, drożeją przedszkola, bo coraz droższe są ubrania dla dzieci. Niekiedy te ceny rosną trzykrotnie. Bo zabierają becikowe, bo zabierają ulgi.

    Płacą rolnicy - kontynuował Jarosław Kaczyński - bo podwyższana jest składka zdrowotna, ograniczane niektóre elementy dopłat, wzrastają ceny paliwa. Płacą przedsiębiorcy, bo wzrastają ceny lokali, użytkowania wieczystego podnoszone przez pozbawione środków samorządy. Wreszcie spłacają - chociaż tutaj decyzję podjął Trybunał Konstytucyjny - miliony polskich działkowców, którym te działki się zabiera. I płacimy wszyscy, wyższymi podatkami, galopadą cen.

    Sprawa katastrofy smoleńskiej i tego wszystkiego, co stało się przed nią i po niej, to kwestia, która odnosi się do polskiej godności, do polskiego bezpieczeństwa, do statusu naszego kraju, do jego pozycji, wreszcie - do praworządności w Polsce. To co uczyniła władza, co uczynił osobiście Donald Tusk w ciągu ostatnich dwudziestu kilku miesięcy, to nic innego niż deptanie tych wszystkich wartości, odrzucanie ich. Podeptano polską godność, obniżono radykalnie nasze bezpieczeństwo, obniżono nasz międzynarodowy status, zniszczono naszą pozycję. I wreszcie w sposób radykalny, ostentacyjny odrzucono zasady praworządności.

    W sytuacji, gdy są na to dowody, gdzie jest oczywiste, że premier składa fałszywe zeznania, doszło do stanu, który można określić jako skonstruowanie nowej zasady polskiego życia - prawo odnosi się tylko do słabych, nie odnosi się do silnych. Ci, którzy rządzą, prawu nie podlegają.

    O ile właściwie wszystkie grupy społeczne mają dzisiaj płacić za długi zielonej wyspy Donalda Tuska, to ci silni - banki, wielkie sieci handlowe, inni potężni przedsiębiorcy w Polsce - w gruncie rzeczy nie płacą. Władza nie ośmiela się podnieść na nich rękę. I zasada analogiczna ma obowiązywać, jeżeli chodzi o funkcjonowanie prawa w Polsce.

    Alternatywą jest przywrócenie w Polsce elementarnych reguł demokracji i praworządności. Kto może to uczynić? (..) Obóz patriotyczny, a obóz patriotyczny dzisiaj to Prawo i Sprawiedliwość.

    Jeżeli płacimy 1/3 więcej za budowę autostrad niż np. Włosi, to o co tu chodzi? Przecież Włosi mają tyle tych tuneli, a filary, które stawiane są nad przepaściami, sięgają kilkuset metrów. U nas jest paseczek i równo... i o jedną trzecią więcej za budowę drogi płacimy? A może to tu jest właśnie jakiś nepotyzm, niegodziwość, jakieś nieczyste układy? To, co nas niszczy, to kłamstwo, bo wychodzi na to, że na każdym kroku oni kłamią.
  • ~Robnad
    (2014-11-20 18:19)
    "Polacy bardziej ufają Kopacz niż Tuskowi. NOWY SONDAŻ"

    chyba magiel. swoją drogą, to niewdzięczne żmijowisko.
    tak przerzucić uczucie uwielbienia z POpychla Makreli na rypadło, które przecież nie spadło z nieba, a jeszcze całkiem niedawno była wiernym kundelkiem kundla.
    nie mówiąc o rozwaleniu służby zdrowia, łgarstwach smoleńskich i ogólnym POjęciu prymitywizmu.
    7 lat haratania w gałę sprowadziło tych "wykształconych i inteligentnych" inaczej z POwrotem do POziomu kałuży.
  • ~cik
    (2014-09-23 09:37)
    Rozwódka premierem - kraj katolicki
  • ~gk
    (2014-09-01 20:21)
    Bo tak im pasuje! Teraz lans na kopaczkę.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-09-02 07:46)
    nie do wiary żeby Polacy byli tacy głupi darząc zaufaniem takich mętnych , kłamliwych manipulatorów z PEŁO . a Komorowskiego drodzy Polacy za co ??? Za wystarczy być !!!
  • ~K O K O -------------------------L O L O
    (2014-09-02 08:39)
    N I E --- U F A M --- nikomu w tym DZIKO DZIKIM kraju ch .. D . . a I KAMIENI KUPĄ w s z y S C Y p o LACZKI N I E mają p o PAMIĘCI = 6 7 L A T p o PRACY lub Amber Gold <> O F E <> V A T <> A C T A <> S Ł U Ż B A --- Z D R O W I A
  • ~Ewolucja opowieści Ewy Kopacz
    (2014-09-02 10:27)
    Prawie dwa lata temu media pełne były dramatycznych opowieści ówczesnej minister zdrowia na temat przebiegu badania ciał ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

    - Rosyjscy lekarze dali nam fartuchy i rękawice. Powiedzieli, byśmy robili swoje. A oni będą nam pomagać, jak tylko mogą najlepiej - relacjonowała reporterom Ewa Kopacz początek pracy.

    - Ja kilkakrotnie starałam się zwrócić na to uwagę, że tam pojechało naszych jedenastu lekarzy patomorfologów, lekarzy sądowych, techników kryminalistyki. Ale tam na miejscu była grupa blisko 30 lekarzy. Gdyby oni nie robili sekcji zwłok, no to jaka by ich tam była rola, prawda? - zapewniała minister jeszcze 17 maja 2010 r. w jednym z telewizyjnych programów.

    Dopiero kilka dni temu, w wywiadzie dla telewizji TVN24, była minister zdrowia jednoznacznie stwierdziła, że żaden z jedenastu polskich patomorfologów nie brał udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy.

    "Polscy lekarze nie byli biegłymi lekarzami. Sekcję może przeprowadzić tylko biegły lekarz sądowy powołany przez instytucję, która powołuje. (...) Nasi lekarze przygotowywali do pokazania bliskim, którzy tam przyjechali, tych ciał, które wyglądały tak, jak wyglądają ciała po katastrofie" - tłumaczyła Ewa Kopacz nieco zaskoczonej dziennikarce.

    Czego dowiemy się z kolejnego wywiadu marszałek Sejmu?

    Minister Zdrowia Kopacz okłamała sejm - podobno widziała na własne oczy jak ziemia w smoleńsku była przekopana na 1 metr w głąb ... a potem okazuje się że tam są szczątki ludzkie i fragmenty samolotu.
  • ~loki
    (2014-09-01 21:44)
    Abstrahujmy na chwile do Kopacz, ktora zasluzyla sobie na zaufanie Polakow i szybkie wyniesienie na pozycje nr.2 w RP glownie tym, ze naplula wyjatkowa smierdzacymi i bezczelnymi klamstwami Polakom prosto w twarz.
    Spojrzmy na inny ciekawy rezultat:

    Red Bull- Komorowski - analfabeta i tuman - najwieksze zaufanie lemingow,

    jego bliski przyjaciel i towarzysz podmoskiewskich szkolen (oczywiscie nt. jak strzelac do gluszca) Palikot (hehe jeczcze nie tak dawno "lemingow wielki bohater byl") najmniejsze.

    I jak tu nie stwierdzic, ze demokracja to jeden z najglupszych systemow. W obecnych realiach - rzady merdialnych swiniopasow nad bezblednie oglupiana trzoda.
    Niezaleznie od powyzszego - cos w tych "polish jokes" jednak musi byc. Smutne, ale poza azjatyckimi narodami niewiele cywilozowanych ludow prowadzi sie tak glupio. Stad zabory. Dawne i te przyszle.

Może zainteresować Cię też: