Bieńkowska idzie za Tuskiem do Brukseli. "Dla niej dobra teka ekonomiczna"

| Aktualizacja:

Elżbieta Bieńkowska komisarzem, a dla niej dobra teka ekonomiczna - to najnowsze ustalenia między Brukselą a Warszawą. Tak mówią unijni dyplomaci, nieoficjalnie potwierdzając informację o nominacji wicepremier.

wróć do artykułu
  • ~WALUŚ
    (2014-09-03 07:12)
    NOWY PIESEK NA SMYCZY CIA opłacany przez prawicowych faszystów. EETIUDA NA NUTĘ BANDYTÓW Z USA. BARAN OBAMA BARDZO ZADOWOLONY ŻE POZYSKAŁ KOLEJNEGO WIERNNEGO WŚCIEKŁEGO PSA PRZECIW ROSII... Z CZEGO SIĘ CIEMNOGRÓD CIESZY CZY NIE ZDEJECIE SBIE SPRAWY Z TEGO ŻE WYBRALI PRCHA Z POLSKI TYLKO POTO ŻEBY MIELI GOŃCZEGO PSA DO SZCZUCIA ROSJI ŻEBY POLSKA BYŁA NA LINI FRONTU Z ROSJĄ DO ZAGŁADY W PIERSZEJ KOLEJNOŚCI Z TGO SIĘ TEN NAIWNY NARÓD CIESZY.
  • ~gk
    (2014-09-03 05:59)
    To inteligentna inaczej też szzuka roboty? Co, Polacy się na niej poznali?
  • ~SEPLEN
    (2014-09-02 23:24)
    zabierz tusk ze soba wszyskie KONSKIE SZCZEKI
  • ~Mafia przywraca Mira do łask
    (2014-09-02 20:00)
    Niedowiary!!! Niedowiary!!! Niedowiary!!!

    Właśnie ogladam koniec wiadomosci a tam za chwile w TVP info ten bezczelny aferzysta Drzewiecki bedzie rozmawiał z Ziemcem!!!

    Aferzysta z PO jest przywracany do łask!!!

    Pokazuje go telewizja publiczna!!! Przeprowadza z nim wywiady!!!

    PO w swojej arcybezczelnosci przechodzi wszelkie granice.

    Polsce potrzeba jest Armia Krajowa ktora podejmie fizyczną walkę z tą bezczelną mafią PO.

    Inaczej nigdy nie pozbędziemy się tego raka ktoremu na imię Platforma Obywatelska.

    Miro w TVP info!!! NIESAMOWITe!!!
  • ~autor
    (2014-09-02 19:46)
    Wszyscy *********** :)
  • ~PO-ski smrod
    (2014-09-02 19:42)
    sorki nie POsmotrilem toczno no ten pikczer toz to SRAJACY KOT NA PUszczy, dlaczego tylko ta pindzia do JUNI wypi***olic caly NIERZAD
  • ~Głupota Eurokołchozu
    (2014-09-02 19:37)
    U steru UE ignoranci i lewacy, a Putin zaciera rączki.
  • ~makrela
    (2014-09-02 19:14)
    Oco wam chodzi sami żeście sobie te PARCHY WYCHODOWALI trzeba było zrobić majdan izłapać ich i do mamra..a niegłosować na nich
  • ~Stara baba
    (2014-09-02 19:07)
    A niech sobie ją wezmą I tak się do niczego nie nadaje Tylko jeżdzi po salonach piękności nawet na depilację intymną
  • ~pol anka
    (2014-09-02 19:06)
    powoli wyłania się obraz polskiego desantu. Tusk marionetka- rentier, i robotnicy pracujący na Wodza. Do Lewandowskiego, Buzka doszlusował najzdolniejszy z Polaków, drybler z Lechii Gdańsk, pamiętacie początki Platformy, na placu boju pozostał Stalowy Donald, okiwał wszystkich. Donald aferą taśmową oczyścił przedpole gry, ograł Radka Sikorę, pogrążył swojego tajnego pomocnika Sienkiewicza, dał po nosie Bieńkowskiej I Grasiowi, a do wszystkich wyciągnął dłoń zrozumienia i pobłażliwie im pobłogosławił. Tak się Panie i Panowie robi politykę, Wielką Europejską Politykę. Tylko co My Polacy będziemy z tego mieć, spokojnie przedstawienie trwa nadal, tratwa jeszcze kołysze się na falach,
  • ~szok
    (2014-09-02 18:48)
    Nowy ipad za 64zł - Licytuj przedmioty za bezcen na aukcjach bezcenyminimalnej. pl
  • ~Hans miller
    (2014-09-02 18:34)
    Q-wa

    q-wie

    lba

    nie urwie
  • ~slowianka
    (2014-09-02 18:34)
    TO JEGO PRZYJACIOLKA CZY JAK...
  • ~and
    (2014-09-02 18:30)
    Sorry, ale egzorcyzmy Ks. Stanisława Małkowskiego "Aby złe duchy opuściły ojczyznę i różne takie budynki" okazały się skuteczne.
  • ~obserwator
    (2014-09-02 18:27)
    Pisiory dostaja skretu kiszek z ZAWISCI -to widac ,slychac i czuc -i smieszne to jest jak kabaret.A wywalic ich na kompost.Super,ze zdolna p.Bienkowska opuszcza ten grajdol,nie beda chamy jej ponizaly!
  • ~obserwator
    (2014-09-02 18:18)
    Pisiory dostaja skretu kiszek z zZAWISCI -to wisac ,slychac i czuc -i smieszne to jest jak kabaret.A wywalic ich na kompost.
  • ~pol
    (2014-09-02 18:06)
    po prostu ucieka przed - AFERĄ TAŚMOWĄ
  • ~lekaż
    (2014-09-02 18:03)
    geniusze i noblisci ida do uni a zostaja miernoty niedouczone pigwy kopacze pseudo działacze sterowani z bruk sell
  • ~a5
    (2014-09-02 17:54)
    Co oni właściwie potrafią robić?
  • ~z Żaliboża
    (2014-09-02 17:54)
    do ~I am Turecki2014-09-02 17:39
    Musiała mu obciągnąć lepiej niż Kopaczowa. Z resztą ja też wolałbym wsadzać ostrej blondynie.

    Widać masz doświadczenie z obciągania prezesowi Kalksteinowi...