Bieńkowska idzie za Tuskiem do Brukseli. "Dla niej dobra teka ekonomiczna"

| Aktualizacja:

Elżbieta Bieńkowska komisarzem, a dla niej dobra teka ekonomiczna - to najnowsze ustalenia między Brukselą a Warszawą. Tak mówią unijni dyplomaci, nieoficjalnie potwierdzając informację o nominacji wicepremier.

wróć do artykułu
  • ~wow
    (2014-09-02 17:27)
    Super, PO coraz lepsze.
  • ~slowianka
    (2014-09-02 18:34)
    TO JEGO PRZYJACIOLKA CZY JAK...
  • ~gk
    (2014-09-03 05:59)
    To inteligentna inaczej też szzuka roboty? Co, Polacy się na niej poznali?
  • ~SEPLEN
    (2014-09-02 23:24)
    zabierz tusk ze soba wszyskie KONSKIE SZCZEKI
  • ~Mafia przywraca Mira do łask
    (2014-09-02 20:00)
    Niedowiary!!! Niedowiary!!! Niedowiary!!!

    Właśnie ogladam koniec wiadomosci a tam za chwile w TVP info ten bezczelny aferzysta Drzewiecki bedzie rozmawiał z Ziemcem!!!

    Aferzysta z PO jest przywracany do łask!!!

    Pokazuje go telewizja publiczna!!! Przeprowadza z nim wywiady!!!

    PO w swojej arcybezczelnosci przechodzi wszelkie granice.

    Polsce potrzeba jest Armia Krajowa ktora podejmie fizyczną walkę z tą bezczelną mafią PO.

    Inaczej nigdy nie pozbędziemy się tego raka ktoremu na imię Platforma Obywatelska.

    Miro w TVP info!!! NIESAMOWITe!!!
  • ~autor
    (2014-09-02 19:46)
    Wszyscy *********** :)
  • ~PO-ski smrod
    (2014-09-02 19:42)
    sorki nie POsmotrilem toczno no ten pikczer toz to SRAJACY KOT NA PUszczy, dlaczego tylko ta pindzia do JUNI wypi***olic caly NIERZAD
  • ~Głupota Eurokołchozu
    (2014-09-02 19:37)
    U steru UE ignoranci i lewacy, a Putin zaciera rączki.
  • ~makrela
    (2014-09-02 19:14)
    Oco wam chodzi sami żeście sobie te PARCHY WYCHODOWALI trzeba było zrobić majdan izłapać ich i do mamra..a niegłosować na nich
  • ~Stara baba
    (2014-09-02 19:07)
    A niech sobie ją wezmą I tak się do niczego nie nadaje Tylko jeżdzi po salonach piękności nawet na depilację intymną
  • ~pol anka
    (2014-09-02 19:06)
    powoli wyłania się obraz polskiego desantu. Tusk marionetka- rentier, i robotnicy pracujący na Wodza. Do Lewandowskiego, Buzka doszlusował najzdolniejszy z Polaków, drybler z Lechii Gdańsk, pamiętacie początki Platformy, na placu boju pozostał Stalowy Donald, okiwał wszystkich. Donald aferą taśmową oczyścił przedpole gry, ograł Radka Sikorę, pogrążył swojego tajnego pomocnika Sienkiewicza, dał po nosie Bieńkowskiej I Grasiowi, a do wszystkich wyciągnął dłoń zrozumienia i pobłażliwie im pobłogosławił. Tak się Panie i Panowie robi politykę, Wielką Europejską Politykę. Tylko co My Polacy będziemy z tego mieć, spokojnie przedstawienie trwa nadal, tratwa jeszcze kołysze się na falach,
  • ~szok
    (2014-09-02 18:48)
    Nowy ipad za 64zł - Licytuj przedmioty za bezcen na aukcjach bezcenyminimalnej. pl
  • ~Hans miller
    (2014-09-02 18:34)
    Q-wa

    q-wie

    lba

    nie urwie
  • ~and
    (2014-09-02 18:30)
    Sorry, ale egzorcyzmy Ks. Stanisława Małkowskiego "Aby złe duchy opuściły ojczyznę i różne takie budynki" okazały się skuteczne.
  • ~KLOAKAoalicja PełO+ZSL sklejona BRUDEM
    (2014-09-02 17:27)
    Na dworze ziąb, że aż nie chce się rano wstać z łóżka? No to... do Afryki! Pani minister Magdalena Gaj (39 l.) z Urzędu Komunikacji Elektronicznej wybiera się właśnie do Burkina Faso. Koszt to około 8500 zł za cztery dni w luksusowym hotelu.

    Mało tego, szefowa urzędu, który powinien pilnować interesów Polaków korzystających np. z telefonów, urządza sobie takie wojaże średnio raz na miesiąc! Dwa razy była w Dubaju, odwiedziła też Sri Lankę, Tajlandię i Kirgizję. A my za to płacimy!

    Fakt dotarł do faktury wstępnej za pobyt pani prezes Gaj w luksusowym hotelu w Burkina Faso. Faktura opiewa na 2039 euro czyli około 8500 złotych i już została opłacona z pieniędzy polskich podatników. – Przedstawiona przez hotel kwota obejmuje wstępną rezerwację za maksymalny możliwy okres pobytu, tj. 4 dni dla 2 pokoi wraz z salą konferencyjną (...) – mówi Faktowi Jacek Strzałkowski rzecznik prasowy UKE.

    Po co prezes Gaj leci do Afryki?! Żeby uczestniczyć w Afrykańskim Forum Dobrych Praktyk Sektora Nowoczesnych Technologii. Polska minister ma między innymi przedstawić doświadczenia naszego kraju w dziedzinie rozwoju internetu mobilnego, a w wyjeździe towarzyszyć jej będzie ekspert od cyberbezpieczeństwa.

    Magdalena Graj tylko na 2013 rok zaplanowała 15 zagranicznych podróży służbowych. Dzięki zamiłowaniu do zagranicznych delegacji zyskała nawet specjalny przydomek wśród urzędników UKE – „Magda Travel” – będący parodią nazw popularnych biur podróży.


    Polityczni podróżnicy:

    Premier Donald Tusk (56 l.) poleciał wraz z żoną Małgorzatą do Peru. Był rok 2008, Tusk w Peru otrzymał „Order Słońca Peru” a w Polsce przydomek „Tusk - słońce Peru”. Była to jedna z największych wpadek wizerunkowych premiera.

    Generał Tomasz Połeć (44 l.), szef GITD służby odpowiedzialnej za działanie systemu fotoradarów poleciał do Jordanii na konferencję o Jedwabnym Szlaku.

    Mirosław Karapyta (53 l.), były marszałek województwa podkarpackiego poleciał służbowo do Kazachstanu, gdzie został podjęty na przyjęciu ugotowaną baranią głową i otrzymał do zjedzenia oko.
    ,
  • ~obserwator
    (2014-09-02 18:27)
    Pisiory dostaja skretu kiszek z ZAWISCI -to widac ,slychac i czuc -i smieszne to jest jak kabaret.A wywalic ich na kompost.Super,ze zdolna p.Bienkowska opuszcza ten grajdol,nie beda chamy jej ponizaly!
  • ~obserwator
    (2014-09-02 18:18)
    Pisiory dostaja skretu kiszek z zZAWISCI -to wisac ,slychac i czuc -i smieszne to jest jak kabaret.A wywalic ich na kompost.
  • ~pol
    (2014-09-02 18:06)
    po prostu ucieka przed - AFERĄ TAŚMOWĄ
  • ~lekaż
    (2014-09-02 18:03)
    geniusze i noblisci ida do uni a zostaja miernoty niedouczone pigwy kopacze pseudo działacze sterowani z bruk sell
  • ~a5
    (2014-09-02 17:54)
    Co oni właściwie potrafią robić?